Eva Sedláčková, pediatr Broumov

MUDr. Eva Sedláčková

Pediatr Více

Nádražní 192, Broumov
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Arogantní nepříjemná doktorka, která jen co zavře dveře , tak vás uráží že jste negramotná a že neumíte číst. Jen kvůli tomu, že jsme si dovolily přijít s nemocnou dcerou 3 letou(která byla týden před tím propuštěna z nemocnice a opět se u ní ukázali vysoké horečky) asi v 7:40 a oni ordinují pro nemocné od 8:00. Prý do osmi má objednané a přitom tam už nikdo nebyl. Toto není jednání vhodné pro lékaře. Ale tyto paní bych ani lékař neříkala.Fuj.

Velmi příjemná a ochotná lékařka. Jen více takových.

Já i manžel jsme k ní chodili jako děti a teď ošetřuje i dceru a syna.Někdy je dost přísná, ale pak se ukáže, že měla pravdu. Doporučuji
Spokojeni rodiče

Velmi dobrá a vstřícná paní doktorka.Umí říct svůj názor,občas někomu nesedne..ale má vždy pravdu.

Dobrá lékařka.

MUDr.Eva Sedláčková je zkušená,ochotná,obětavá a hodná lékařka.Chodila jsem k ní sama jako dítě,chodili k ní moje děti a teď i vnoučata.Nikdy jsme neměli žádný problém,vždy pomohla.A se sestřičkou p.Dubovou tvoří prima tým.Díky

paní doktorka je velmi hodná a dobrá velice doporučuji na děti je velmi milá

Po svých zkušenostech nedoporučuji

Mohu jen chválit. Nastoupila v době, kdy jsem k ní ještě patřila já, teď k ní chodím s dětmi, které jí mají rady. Velmi nám pomohla, když se objevilo astma. Sama za sebe mohu říct, že nemám jedinou stížnost

Odchodil jsem tam dětství a spokojenost!