Náměstí míru 3287, Kroměříž

Jako jediná gynekoložka v okrese byla před deseti lety vedena ona... tudíž mi jako dvanáctiletému děvčátku nezbylo moc možností... nucené návštěvy po dobu nemoci jsem protrpěla se slzami v očích a traumatem na dalších deset let...

C

Paní "doktorka" je velmi arogantní a nepříjemná. Nikdy jsem se nesetkala s horší lékařkou. Kdysi jsem si toho nevšímala a tu prohlídku jednou do roka přežila, ale už k ní nikdy nevkročím. Jde přece o zdraví. Mám oblíbeného jednoho gynekologa v Brně. Ten je velmi milý, vtipný,usměvavý a dělá mi kompletně všechna vyšetření. Všem doporučuji změnit lékaře nebo k ní ani nezačít chodit. Mám zkušenosti i ze zahraničí, kde je přístup doktorů též úplně jiný. To už se pak těžko zvyká na paní Salačovou. Divím se, že ještě ordinuje. I tak byla ordinace prázdná kdykoliv jsem tam vešla.

před 22 lety jsem jako 18 letá prvorodička ležela v Přílepích a lékaři z kroměřížské nemocnice o víkendech mívali služby.Tenkrát jsem měla "štěstí " na paní doktorku ,která zjevně byla znechucena tím, že musí o víkendu sloužit a dala mi to najevo tak, že když někdo přede mnou řekne její jméno, tak se mi jěště po těch dvcetidvou letech udělá zle.Nejenže byla arogantní, ale její "vyšetření" jsem cítila celou noc.Vidím, že se nezměnila.Naštěstí si v dnešní době člověk může svého lékaře vybrat.Určitě tuto lékařku NEDOPORUČUJI

Paní dokotorka mi při prevenci vůbec nedělala ultrazvukové vyšetření- což je u jiných samozřejmostí a proto jsem skončila v nemocnici za minutu dvanáct s cystou na vaječníku... okamžitě jsem změnila lékaře!

Nezdá se mi, že by měla paní doktorka moc vstřícný přístup k pacientům...nemluvím o profesionalitě, ale gynekolog by podle mě měl být k pacientkám (zvlášť mladým, které jdou na první prohlídku) ohleduplnější..

S horším přístupem od lékaře jsem se ještě nesetkala. Nezdvořilá, arogantní, překrucuje informace, které jí dáte. Jsem u ní registrovaná již 17 let, vždy jsem k ní šla pouze na prevenčku, takže jsem nad jejími náladami pouze návla rukou a těch 5 min. vydržela. Nyní jsem měla možnost kvůli nemoci jí navštívit opakovaně v krátké době a jsem zhnusena a rozhodnuta okamžitě změnit lékaře. Musím říct, že za celé ty roky jsem jí nezastihla v dobré náladě a vstřícnou. Na šuškandu moc nedám, ale na každém šprochu pravdy je trochu a spousta kamarádek, když jsem jim řekla ke komu chodím byla zděšena, že k ní by nešly ani s morčetem. Já už také ne. Možná jsou ženy, se kterými vychází lépe. My dvě jsme si, ale očividně nesedly jako lidé a ona to dává nepokrytě najevo.