Sam. ord. PL pro dospělé
Tkalcovská 657, Králíky

C

Milá paní doktorka, která je velmi ochotná konstruktivně řešit nestandardní situace. Myslím že přistupuje ke každému jako k osobnosti a to je jedna z nejdůležitějších podmínek, když chce člověk pomoc.

K paní doktorce sice chodím krátce, ale zdá se mi milá a vstřícná.

Myslím,že každý by se měl zamyslet sám nad sebou,že každý není 100%nikdy!!!
Pro mne je paní doktorka Rýcová nejlepší,proto k ní docházím velice ráda,zajímá se o vše co Vás trápí a myslím,že je zbytečné hodnotit špatným výsledkem,ale spíše změnit doktora,který bude vyhovovat na obouch stranách.

Paní doktorce Rýcové přeji hodně zdravíčka a plno spokojených pacientů!!!

Jsem spokojená.Děláco muže v rámci možnosti.Myslím si,že neni člověk ten,který by se zavděčil lidem všem:)Ale, dnes má každý možnost si vybrat svého praktického lékaře.Tak proč ty netaktní komentáře?Nelíbí se mě to!!!!!

Má zájem o pacienta,mám k ní důvěru

Jsem s paní doktorkou velmi spokojená.

Vynikajicí lékařka,lidský přístup,ochota a pečlivost na svém místě.Vřele doporučuji.

není co dodat

velice dobrá lékařka lidská dovede potěšit i v nemoci.Moc Vám paní doktorko děkujeme!

nejlepší doktorka v Králíkách,má zájem o své pacienty-chodím k ní 15let a vždy vyšla vstříc,nikdy nebyl žádný problém.Jak píše "Dáša" takových lékařů více!