Eva Novotná, gynekolog Mladá Boleslav

Gynekolog Více

Nerudova 691, Mladá Boleslav
MB-GYN s.r.o. MUDr. EVA NOVOTNÁ

Umístění: MB-GYN s.r.o. MUDr. EVA NOVOTNÁ Jiný

Docházím k paní doktorce již několik let. Je velmi milá, empatická, snaží se vše srozumitelně vysvětlit, věnuje pacientovi dostatek času-nesnaží se ho odbýt. MUDr. Eva Novotná má mou maximální důvěru. Vyhovuje mi i ordinační doba, přehledný web a ordinace je také velmi dobře vybavená a pěkná.

K paní doktorce Novotné docházím téměř 10 let.Nikdy jsem nezaznamenala. že by měla špatnou náladu, či byla nepříjemná. Vždy se mi snažila srozumitelně vysvětlit veškeré postupy léčby tak, abych jako laik všemu porozuměla. V pacientech nedělá rozdíly.

K paní doktorce jsem chodila už do Mnich.Hradiště. A když se stěhovala do MB, přešla jsem k ní. I když se do Mnich. Hradiště lépe dostávám, nedokázala jsem si představit,že budu chodit k někomu jinému. Ordinační dobu má skvělou,vyhovující,takže žádný problém. Za 10 min z autobusového nádraží jsem tam. A paní sestřička, opravdu hodná,milá a vstřícná. Jsou obě takové lidské,a nikdy nemáte pocit,že obtěžujete.

Paní doktorka je vždy milá a vstřícná, chodím k ní velmi ráda, jak už bylo napsáno vždy poradí a je ochotná se bavit, perfektně se o mě starala při mém prvním těhotenstvím a sestřička je také naprosto úžasná

Paní doktorka je mou první gynekoložkou, ale neměnila bych. Je skvělá, ochotná, vždy dobře naladěná a paní sestřička je podobný zázrak :) Moje nejoblíbenější doktorka.

Prvně v životě nechodím ke gynekologovi vystresovaná. Paní doktorka je něco jako anděl. Více takových, kteří dělají svou práci s láskou a úsměvem jako ona. Je skvělá!

Paní doktorka mě perfektně vybavenou ordinaci s polohovacím křeslem. O každé problematice dokáže podat podrobné informace. Sestřička je příjemná a ochotná. Rychlá komunikace e-mailem, což velice oceňuji. S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená!

U paní doktorky jsem byla prvně a hned působila skvělým dojmem :) velmi se usmívala vše perfektně vysvětlila a díky jejímu přístupu i strach opadl :) a už na první pohled je vidět že jí jde hlavně o zdraví pacienta :)

Na paní Dr. Novotnou jsem dostala doporučení před 8 lety, nepoznala jsem vstřícnějšího, empatičtějšího a příjemnějšího lékaře. Je vynikající, vždy profesionální, velmi citlivá, pacientkám vše vysvětlí, vždy ochotná pomoci i poradit. Zaregistrovala jsem k ní i dceru a obě jsme s paní doktorkou nad míru spokojeny. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je výborná lékařka, ve svém oboru velmi uznávaná, velmi milá, příjemná, stále usměvavá. Jsem moc ráda, že k ní mohu docházet, mám k ní velkou důvěru a nemusím se bát se ji na cokoliv zeptat a s čímkoliv svěřit. Je to opravdu profesionální a výborná lékařka.