Eva Novotná, gynekolog Mladá Boleslav

MUDr. Eva Novotná

Gynekolog Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Nerudova 691, Mladá Boleslav
MB-GYN s.r.o. MUDr. EVA NOVOTNÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
Z
Umístění: MB-GYN s.r.o. MUDr. EVA NOVOTNÁ Jiný

Docházím k paní doktorce již několik let. Je velmi milá, empatická, snaží se vše srozumitelně vysvětlit, věnuje pacientovi dostatek času-nesnaží se ho odbýt. MUDr. Eva Novotná má mou maximální důvěru. Vyhovuje mi i ordinační doba, přehledný web a ordinace je také velmi dobře vybavená a pěkná.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce Novotné docházím téměř 10 let.Nikdy jsem nezaznamenala. že by měla špatnou náladu, či byla nepříjemná. Vždy se mi snažila srozumitelně vysvětlit veškeré postupy léčby tak, abych jako laik všemu porozuměla. V pacientech nedělá rozdíly.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila už do Mnich.Hradiště. A když se stěhovala do MB, přešla jsem k ní. I když se do Mnich. Hradiště lépe dostávám, nedokázala jsem si představit,že budu chodit k někomu jinému. Ordinační dobu má skvělou,vyhovující,takže žádný problém. Za 10 min z autobusového nádraží jsem tam. A paní sestřička, opravdu hodná,milá a vstřícná. Jsou obě takové lidské,a nikdy nemáte pocit,že obtěžujete.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy milá a vstřícná, chodím k ní velmi ráda, jak už bylo napsáno vždy poradí a je ochotná se bavit, perfektně se o mě starala při mém prvním těhotenstvím a sestřička je také naprosto úžasná


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je mou první gynekoložkou, ale neměnila bych. Je skvělá, ochotná, vždy dobře naladěná a paní sestřička je podobný zázrak :) Moje nejoblíbenější doktorka.


L
Ověřeny pacient

Prvně v životě nechodím ke gynekologovi vystresovaná. Paní doktorka je něco jako anděl. Více takových, kteří dělají svou práci s láskou a úsměvem jako ona. Je skvělá!


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě perfektně vybavenou ordinaci s polohovacím křeslem. O každé problematice dokáže podat podrobné informace. Sestřička je příjemná a ochotná. Rychlá komunikace e-mailem, což velice oceňuji. S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená!


R
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla prvně a hned působila skvělým dojmem :) velmi se usmívala vše perfektně vysvětlila a díky jejímu přístupu i strach opadl :) a už na první pohled je vidět že jí jde hlavně o zdraví pacienta :)


J
Ověřeny pacient

Na paní Dr. Novotnou jsem dostala doporučení před 8 lety, nepoznala jsem vstřícnějšího, empatičtějšího a příjemnějšího lékaře. Je vynikající, vždy profesionální, velmi citlivá, pacientkám vše vysvětlí, vždy ochotná pomoci i poradit. Zaregistrovala jsem k ní i dceru a obě jsme s paní doktorkou nad míru spokojeny. Vřele doporučuji.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná lékařka, ve svém oboru velmi uznávaná, velmi milá, příjemná, stále usměvavá. Jsem moc ráda, že k ní mohu docházet, mám k ní velkou důvěru a nemusím se bát se ji na cokoliv zeptat a s čímkoliv svěřit. Je to opravdu profesionální a výborná lékařka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti