Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Frýdecká 59/936, Vratimov
Rehabilitace, fyzioterapie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
4 názory

Paní Nitková je fajn, ale od té doby ,co Vratimov převzal její syn, je to propadák....bohužel mu chybí ten lidský přístep k pacientům a pokora svého poslání...pomáhat lidem. Měl by se tomuto od své matky naučit...snad časem...Bylo by fajn, kdyby paní Nitková se ve Vratimově se synem střídala, a nezapomínala na ty, co za ní nemohou cestovat na Ještěrku, moc se přimlouvám aby se tak stalo. Děkuji...


Paní Nitková je skvělá. Zatím jsem u ní byla pouze dvakrát, ale je velmi šikovná a pomohla mi se zády jako nikdo jiný. Je velmi milá, s pacienty si povídá, je laskavá. Souhasím s předchozími názory, mám to blízko a ještě tak super dobrá paní doktorka, kdy při objednání opravdu nečekáte. Vřele doporučuji :)


J
Ověřeny pacient

Velice příjemná pani fyzioterapeutka,vždy vyjde vstříc,není problém se objednat i na velmi brzkou hodinu,nebo naopak večer,příjemné prostředí a velice milý a šikovný personál.Mohu jen doporučit.


S

Nemám s čím srovnávat, chodím jen tady. Ale už proto, že to mám kousek od domu, vyhovuje mi to časově, skvělým přístupem, téměř žádným čekáním při objednání, milými fyzioterapeuty (kami). ;o)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti