Adresa

Klinická psychologie
17. listopadu 23, Boskovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá, ochotná, má lidský přístup a mohu se na ni obrátit v krizových situacích. Jednoznačně doporučuji. Tomáš

Z
Ověřený profil

Neochota, při objednání vymlouvání na limity od zdravotní pojišťovny(zjištěno po ověření u zdrav. pojišťovny)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřený profil

Paní doktorka je profesionál, se kterými se dneska už tak často nepotkáváme.Dokáže se plně vcítit do svého pacienta, je chápavá a snažící se vždy najít řešení k danému problému .Docházím k ní na terapie již téměř dva roky a můžu říct, že je vždy stejně pozitivně naladěna, má široký přehled o všech tématech, které s ní pacient probírá a které ho trápí, snaží se poradit, podpořit, pomoct, dodat odvahu i sebevědomí, na druhou stranu ale nemaže med kolem pusy, nýbrž je upřímná a říká věci tak jak jsou. Mně osobně dokázala v několika směrech otevřít oči a ukázat správnou cestu, a i když můj stav se mění jen velmi pomalu, tak jsem ráda, že k paní doktorce chodím. Obdivuji jí, že se dokáže "přepínat" s každým dalším pacientem a soustředit se jen na něho. Paní psycholožku určitě doporučuji.


I

Paní doktorka je velmi empatický a vstřícný člověk, který pochopil moje problémy a pomohl mi v mé složité životní situaci. Jsem ji velmi vděčna, neboť s takovým přístupem jsem se ještě nikdy nesetkala, a to zejména u zdravotnického personálu. Je to výjimečný člověk s výjimečnými schopnostmi. Opravdu doporučuji.


S

Vysoce profesionální přístup, přitom s lidským porozuměním a snahou pacientce co nejvíce pomoci. Takový jsem nabyl názor z péče, kterou paní doktorka věnovala moji matce trpící depresemi. Mohu Vám ji zcela zodpovědně doporučit.


Paní doktorku mohu jenom doporučit, milý vyjímečný člověk s lidským a vysoce odborným přístupem.


M

U paní psycholožky jsem zaklepala s obavami, měla už po ordinačních hodinách, ale byla jsem v těžké situaci. Otevřela mi, byla velmi vstřícná, ze 2 vět usoudila, že potřebuji pomoc hned. Odložila kabát (evidentně se chystala už odejít a věnovala se mi 2 hodiny! Docházím k ní už nějaký měsíc, vždy je velmi milá, vstřícná a terapie mi pomáhá. Jsem ráda, že jsem zaklepala právě na její dveře. Doporučuji ji i ostatním, kteří váhají a mají obavu z návštěvy psychologa. Myslím, že takový lidský přístup je v dnešní době výjimkou. M.


A

Děkuji paní doktorce za její vysoce odborný a přitom lidsky citlivý a taktní přístup se kterým jsem se v průběhu psychoterapie setkala. Mohu její ordinaci doporučit všem citlivým až pecitlivělým pacientům. Díky, díky ...
Alena


Došlo k chybě, zkuste to znovu