Dr. D. Bechera 3, Karlovy Vary
Dermatovenerologická ordinace (mapa)

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Léčba akné

Paní doktorka mě nemile překvapila. Byla jsem objednaná se synem kvůli akné napsat nějaké masticky. Když opomenu 1,5 čekání na chodbě tak když jsme vešli hned ho dala sednout do křesla na laser. Ten jsme měli už jednou a jako samoživitelka opravdu nemůžu dávat několik stovek týdne. Opakovaně ji sděluji že chci jen nějakou masticku. V tu chvíli obrátila, to jste měla říct hned, totálně arogantně a řekla, jděte za obvodakem. Dále říkám můžu objednat dceru na odstranění molusek a ona zase, řešte s obvodakem. Prosím potřebuji potvrdit, že jsem tu byla zapomněla jsem v práci propustku. Další kecy, pak mi dala razítko aspoň. Pila si kávičku a říká nashledanou, už jdete. Tak jsem s placem odešla jak mi z ní bylo zle. Takže za mě nedoporučuji. Jo dát jí kilo za laser, možná se chová normálně

Sel jsem jen na drobnej zakrok kde byla potreba trochu dusiku na dvou mistech osetrila mi jedno a na to druhe se ani nepodivala a rekla ze mela dusik jen na to jedno ze si to mam mazat hypermanganem nebo neco tak jsem na ni zustal koukat a vim ze uz do ordinace nevlezu jedna hvezda je jen za tu sestru

Dobrý den, já bych chtěla p.doktorku pochválit, syn má silné akné,ketré se předchozímu lékaři nedařilo léčit , jan samé léky do něj cpal, tak jsme přešli k p.dr.Metznerové, sestřička milá,vždy usměvavá a p.doktorka také a mému synovi velice pomohla.Akné se výrazně zlepšilo a sebevědomí se mu tím také zlepšilo.Chodí k ní i má dcera a jsme spokojený.

Nejistota paní doktorky nevzbuzuje důvěru. S dcerou jsme ji navštívily kvůli dermatitidě ve vlasech a ač dcera používala pouze šampon, tak p. doktorka stále dokola mluvila o špatném vlivu tužidel a laků na vlasy. Na naše sdělení, že NIC takového dcera nepoužívá -pouze opět zopakovala, že "to je z tužidla". Dost na nic....

Souhlasím s názorem od Pavla. Opravdu by snad bylo lepší, kdyby si sestřička s doktorkou prohodily místa, protože sestra je mnohem milejší a lidštější než sama doktorka. Doktorka si svými výroky není úplně jistá, bojí se určit rozhodující diagnózu a staví se za doktory z nemocnice, kde jak víme, také ne všichni jsou zrovna profesionální. Potřebovala jsem posoudit znaménko, ale nedozvěděla jsem se vlastně nic užitečného. Takže za mě slabé hodnocení a ta jedna hvězda navíc je jen za sestru.

K paní doktorce chodím na laserovou a dusíkovou ''terapii''. Nikdy nečekám, jelikož se na tuto proceduru může jít ihned a bez objednání. Laser a tekutý dusík pomáhá. Používám také garnier 3in1 a pleť se mi začíná lepšit. Pro problémové pleťi doporučuji nepromašťovat žádnými krémy a už vůbec né mazat na noc. Pokožka musí dýchat!

Paní doktorka je skutečně velmi milá, ale léky na akné předepisuje stylem pokus omyl, takže člověk musí vyzkoušet řadu preparátů, než natrefí na ten neúčinnější (v mém případě se naštěstí trefila asi na potřetí).
A taky se mi moc nelíbí, jak nahrává velkým kosmetickým firmám jako je např. Avéne nebo La Roche-Posay.
Ale vyzdvihla bych laser, který je u ní v ordinaci používán na léčbu akné, protože ten je naprosto perfektní.
A pro ordinaci doktorky Metznerové mluví také její milý přístup, stejně jako výhoda to, že se u doktorky (resp. u sestřičky) můžete přímo objednat na kosmetiku do Red Salonu, který je součástí ordinace.
Za mě musím říct, že mi doktorka asi po půl roce s mým kosmetickým akné pomohla.
Takže já o ní mluvím s respektem!

Nedovedu zcela hodnotit po odborné stránce, ale spíše se kloním k horšímu hodnocení. Chodíme tam s dcerou. Někdy doporučené preparáty pomohly, ale většinou ne. Zato mast od pediatra zabrala ihned.
Co mne ale dovede vytočit jsou věci kolem. Objednávám se na začátek pracovní doby, ale paní doktorka zatím vždycky dorazila půl hodiny po jejím začátku (což pro mne s hyperaktivním dítětem a miminkem k tomu je fakt náročný). A nikdo se ani neomluví. Objednací doba je neskutečně dlouhá. Když jsem jednou potřebovala pomoc urychleně z důvodu zhoršení stavu dcery a odjezdu na dovolenou, neměla jsem šanci se objednat. Prý to mohu zkusit si počat - ale jak jsem již psala, s mými dětmi tam nemohu hodiny sedět a pak bez úspěchu odejít (protož i při objednání čekám vždy nejméně půl hodiny, většinou déle).

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Dala mi mastičky, které mi pomáhají.

pani doktorka je sice velmi mila, ale zacala jsem pochybovat jiz v dobe, kdy me poslala na zakrok, u ktereho mi dalsi odbornici rekli, ze takovyto zakrok neni vubec nutny, ze by to byl jen zbytecny zasah do tela, ze muj nalez je zcela normalni. s pacienty hovori, jako by si sama nebyla jista, zda leci tak jak ma..