Dermatovenerologická ordinace
Dr. D. Bechera 3, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Akne

Můj názor je takový, že velmi pochybuji o tom co mi řekla paní doktorka. Po 3 hodinách čekání v čekárně mě vzali a prvních deset minut se snažili zjistit jestli moje zdravotní kartička je platná (samozřejmně že byla).Potom mě poslali na dalších 15 minut do čekárny a do teď vůbec nevím proč.Pak mi teda řekli že mám jít zpátky a paní doktorka si mě vzala do ordinace. Řekla mi ať si sednu na postel a pak se divila že tam sedím.Tak mi teda řekla ať si stoupnu a prohlédla si můj problém a nic mi k tomu neřekla. Akorát se zeptala jestli cvičím protože mám atletické tělo. Pak mě tedy poslala za sestřičkou na laser který stál 100 kč. Poté mi dala dva recepty a dál neřekla nic. Nedostal jsem ani jednu blbou informaci o tom co se mnou dělají, a když jsem se zeptal co dělá ten laser tak mi akorát řekla že to léčí. Jako pardon ale to je jak dát někomu prášek a neříct mu co to s ním udělá až na to že to léčí. Tak jsem si tedy koupil ty blbý mastičky za 500 a po týdnu nevidím žádné změny kromě toho že laser trochu urychluje hojení strupů od akne. Samotné akne se vůbec nezlepšilo.Zatím mě to stálo 700 a pokud to do týdne nespraví tak odcházím.Nemám potřebu vyhazovat peníze za něco co by možná začalo fungovat po půl roce když ani nevím co to se mnou dělá. K této lékařce mě vzala matka s tím, že je prý velice dobrá. O tom však velmi pochybuji.Také chci podotknout to, že sestřička nechodí ven a jen rychle otevře dveře nebo je nechá otevřít pacienta což způsobuje to, že když jdete na laser na který by vás měla vzít instantně buď musíte drze předběhnout někoho jiného a nebo si počkat cca 1.5 hodiny než se sestřička hodlá jen podívat ze dveří.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Léčba akné

Paní doktorka mě nemile překvapila. Byla jsem objednaná se synem kvůli akné napsat nějaké masticky. Když opomenu 1,5 čekání na chodbě tak když jsme vešli hned ho dala sednout do křesla na laser. Ten jsme měli už jednou a jako samoživitelka opravdu nemůžu dávat několik stovek týdne. Opakovaně ji sděluji že chci jen nějakou masticku. V tu chvíli obrátila, to jste měla říct hned, totálně arogantně a řekla, jděte za obvodakem. Dále říkám můžu objednat dceru na odstranění molusek a ona zase, řešte s obvodakem. Prosím potřebuji potvrdit, že jsem tu byla zapomněla jsem v práci propustku. Další kecy, pak mi dala razítko aspoň. Pila si kávičku a říká nashledanou, už jdete. Tak jsem s placem odešla jak mi z ní bylo zle. Takže za mě nedoporučuji. Jo dát jí kilo za laser, možná se chová normálně

Sel jsem jen na drobnej zakrok kde byla potreba trochu dusiku na dvou mistech osetrila mi jedno a na to druhe se ani nepodivala a rekla ze mela dusik jen na to jedno ze si to mam mazat hypermanganem nebo neco tak jsem na ni zustal koukat a vim ze uz do ordinace nevlezu jedna hvezda je jen za tu sestru

Dobrý den, já bych chtěla p.doktorku pochválit, syn má silné akné,ketré se předchozímu lékaři nedařilo léčit , jan samé léky do něj cpal, tak jsme přešli k p.dr.Metznerové, sestřička milá,vždy usměvavá a p.doktorka také a mému synovi velice pomohla.Akné se výrazně zlepšilo a sebevědomí se mu tím také zlepšilo.Chodí k ní i má dcera a jsme spokojený.

Nejistota paní doktorky nevzbuzuje důvěru. S dcerou jsme ji navštívily kvůli dermatitidě ve vlasech a ač dcera používala pouze šampon, tak p. doktorka stále dokola mluvila o špatném vlivu tužidel a laků na vlasy. Na naše sdělení, že NIC takového dcera nepoužívá -pouze opět zopakovala, že "to je z tužidla". Dost na nic....

Souhlasím s názorem od Pavla. Opravdu by snad bylo lepší, kdyby si sestřička s doktorkou prohodily místa, protože sestra je mnohem milejší a lidštější než sama doktorka. Doktorka si svými výroky není úplně jistá, bojí se určit rozhodující diagnózu a staví se za doktory z nemocnice, kde jak víme, také ne všichni jsou zrovna profesionální. Potřebovala jsem posoudit znaménko, ale nedozvěděla jsem se vlastně nic užitečného. Takže za mě slabé hodnocení a ta jedna hvězda navíc je jen za sestru.

K paní doktorce chodím na laserovou a dusíkovou ''terapii''. Nikdy nečekám, jelikož se na tuto proceduru může jít ihned a bez objednání. Laser a tekutý dusík pomáhá. Používám také garnier 3in1 a pleť se mi začíná lepšit. Pro problémové pleťi doporučuji nepromašťovat žádnými krémy a už vůbec né mazat na noc. Pokožka musí dýchat!

Paní doktorka je skutečně velmi milá, ale léky na akné předepisuje stylem pokus omyl, takže člověk musí vyzkoušet řadu preparátů, než natrefí na ten neúčinnější (v mém případě se naštěstí trefila asi na potřetí).
A taky se mi moc nelíbí, jak nahrává velkým kosmetickým firmám jako je např. Avéne nebo La Roche-Posay.
Ale vyzdvihla bych laser, který je u ní v ordinaci používán na léčbu akné, protože ten je naprosto perfektní.
A pro ordinaci doktorky Metznerové mluví také její milý přístup, stejně jako výhoda to, že se u doktorky (resp. u sestřičky) můžete přímo objednat na kosmetiku do Red Salonu, který je součástí ordinace.
Za mě musím říct, že mi doktorka asi po půl roce s mým kosmetickým akné pomohla.
Takže já o ní mluvím s respektem!

Nedovedu zcela hodnotit po odborné stránce, ale spíše se kloním k horšímu hodnocení. Chodíme tam s dcerou. Někdy doporučené preparáty pomohly, ale většinou ne. Zato mast od pediatra zabrala ihned.
Co mne ale dovede vytočit jsou věci kolem. Objednávám se na začátek pracovní doby, ale paní doktorka zatím vždycky dorazila půl hodiny po jejím začátku (což pro mne s hyperaktivním dítětem a miminkem k tomu je fakt náročný). A nikdo se ani neomluví. Objednací doba je neskutečně dlouhá. Když jsem jednou potřebovala pomoc urychleně z důvodu zhoršení stavu dcery a odjezdu na dovolenou, neměla jsem šanci se objednat. Prý to mohu zkusit si počat - ale jak jsem již psala, s mými dětmi tam nemohu hodiny sedět a pak bez úspěchu odejít (protož i při objednání čekám vždy nejméně půl hodiny, většinou déle).

Já jsem s paní doktorkou spokojená. Dala mi mastičky, které mi pomáhají.