Adresa

Kadaň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
26 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Souhlasím s názory, že je to kvalitní paní doktorka s výbornou péčí o pacienty (s lidmi to prostě umí), má i příjemnou sestřičku. Této ordinaci dávám ++++++


M
Ověřeny pacient

Kvalitní péče a profesionální přístup!!


vynikající lékař


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená !! Vždy dokáže pomoci, posílá na vyšetření ketrá jsou potřebná k léčbě, a to čekání...to je všude!! Prostě si paní doktorka dává záležet a neobdyde pacienta jako jiný lékař..kdo není spokojen tak ať zkusí dr. J. Hrbk. ...


Jsem s pani doktorkou velice spokojena,nic neponecha nahode,posle radaji ke specialistovi.K te cekaci dobe----remcaji hlavne ti,kteri stravi v ordinaci sami 20-30 minut,nekteri se tam zenou na 6h,kdyz se otvira az v 7h,pak si stezuji ze mrznou,nebo stoji v desti.Duchodci(ne vsichni,ale vetsina)si chodi pokecat,v cekarne si stezuji na cekani,ale vyjdou z ordinace a vesele pokracuji v krafani.MA ZKUSENOST!!!!Lidi,uvedomte si ze doktor je taky jen clovek,tak jako ja mam narok na svacinu,tak ji maji i oni.My skoncime ve 14h,oni jsou tam denne prescas,ani my nemame stale dobrou naladu!!!!!Kdyby nebyla tak dobra,nemela by tak narvano a kazdy se muze rozhodnout jit k jinemu lekari,treba k PECOVE,HRBKOVE!!!!Je jednoduche nekoho kritizovat,ale zecnete nejdriv u SEBE!!!!!DNES CEKATE UPLNE VSUDE--FRONTU U POKLADAN V MARKETECH,NA POSTE,NA URADECH,I NA ZMRZLINU,TAK SI NESTEZUJTE!!!!!S pozdravem Monika K.


Velmi dobrá doktorka a příjemná,ale to čekání:-(.Hejtmánková


P

Souhlasím s dlouhou čekací dobou a naprosto nevyhovující čekárnou,navíc paní doktorka arogantní,nebere zřetel na lékařské zprávy od odborných lékařů.
Trpím těžkou degenerativní změnou obratlů a těžkou spondylozou dle lékařské zprávy od odborného lékaře přesto mi paní doktorka vystavila zprávu o mém zdravotním stavu s výsledkem schopen manuelní práce v plném rozsahu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Je šikovná, milá a zkušená, vždy pomůže, pro pacienta, který opravdu trpí udělá cokoliv a nezanedbá ho. Já i moji známí si ji nemůžeme vynachválit. Čekací doba je sice nepříjemná, ale je úměrná péči kterou svým pacientům věnuje, která je navíc často nad rámec jejích povinností.


Musím souhlasit s předešlými příspěvky - doktorka s vynikajícím přístupem, ale to čekání v ordinaci - opravdu hrůza. Paní doktorku bych doporučil všem pacientům.


Paní doktorka je chytrá,pečlivá,schopná(i všeho),krásná,ochotná,prostě nejlepší!Je jedno,jak dlouho se čeká v čekárně,když jí člověk potřebuje,vím,že se o něj postará a to i nad rámec svých povinností!Velice šikovná a milá je i sestřička Jana.Všichni,kdo si stěžují ať si uvědomí,že se nejedná o pásovou výrobu,ale o zdraví !Paní doktorka je obv.lékař celé mé rodiny a neměnila bych!Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti