Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nesetkali jsme se s poctivějším a promyšlenějším vyšetřením jako u paní doktorky Evy Malé a to na Emergency kde je času na pacienta málo. Paní doktorka ale ani v nočních hodinách, po celodenní službě neztrácí trpělivost a své výjimečné znalosti dovede vždy uplatnit s úsměvem a pozitivním přístupem. Díky našim zdravotním problémům jsme měli možnost za ta léta ppoznat různá oddělení FN a přístupy lékařů ale tato paní doktorka je opravdu výjimečná prokazatelnými znalostmi a lidským přístupem. Všichni naši známí, kteří měli to štěstí, že se s ní při řešení bolestí ve FN sešli ať na interně, gerontologii, plicním nebo emergenci na ni vzpomínají a děkují, protože nám všem pomohla poté, co jiní už nevěděli co naordinovat. A to podotýkám, že nejsme žádní vysedávači po čekárnách ani bezdůvodní návštěvníci lékařských ordinací, ale lékařskou pomoc vyhledáváme, když domácí léčba nepomáhá. Paní doktorko díky. Vaši vděční pacienti.

Paní doktorka poskytuje velice odbornou činnost pacientům s různými zdravotními komplikacemi v oblasti nutricie.