Eva Krejčí, psychiatr Humpolec

MUDr. Eva Krejčí

Psychiatr Více

Panský vrch 450, Humpolec
Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Názory

Umístění: Psychiatrická ambulance Deprese

Paní Doktorka je velice citlivá a milá nevím proč ostatní na ní píšou špatné Názory dokazala mě vyslechnout a dokonce poradit a když jsem jí líčil můj život a z čeho mam úzkosti a deprese tak na ní bylo vidět že se mnou soucítí

Paní doktorka je sice moc milá a hodná, ale s mým problémem mi nepomohla. Dva roky do mě rvala 8 prášků denně, až jsem musela být hospitalizována. Zjistili, že beru prášky úplně na jinou diagnózu a hlavně úplně zbytečně!

Skvělá doktorka, která mi moc moc pomohla. Když jsem na tom byla nejhůř, tak sezení u ní rozhodně nebyly pětiminutovky, jak někteří píší... Věnovala mi spoustu času a díky ní jsem překonala opravdu špatné období.

Paní doktorka Krejčí je kapacitou ve svém oboru.Nejen po profesní,ale i lidské stránce.Moc jí děkuju za odbornou pomoc.

Paní doktorka je člověk na svém místě. Profesionálka s lidským přístupem. Kdyby takoví byli všichni doktoři,nebyly by třeba tyto stránky...

Ja si zas myslim,ze je super ze ji muzete vsechno rici a ona vas posloucha,ale ja bych na ty sve deprese,potreboval vysvetleni proc se to deje,poznat cast mozku ktera se tak chova,latky ,protilatky,proc se to tak deje,co je presnou pricinu v mozku atd,,bohuzel

Paní doktorka je odborníkem na slovo vzatým. Navštívila jsem ji na doporučení jiné pacientky a už jsem u ní zůstala. Velice mi pomohla na rozdíl od předešlého psychiatra. konečně si po dlouhé době připadám jako člověk a ne chodící mumie.

Bohužel nejsem vůbec spokojená. Návštěva netrvala většinou déle než 5 minut. Paní doktorka na moje dotazy ohledně silných vedlejších účinků reagovala pouze tím že 'je to normální a musím si zvyknout' a stále mi předepisovala ten samý lék, který na mě, kromě těch vedlejších účinků, snad žádný vliv neměl. Zkusila jsem to přes půl roku vydržet, ale bohužel..

S paní doktorkou nejsem vůbec spokojená. Návštěva u ní netrvá déle jak 5 minut. Jen mi předepíše další léky a jsem vyšetřená:(

Pájina: trošku se pletete, tato paní doktorka není zubařka, nýbrž psychiatrička.

Jinak přímo k paní doktorce, doporučil mi jí po osobní zkušenosti kamarád, já sama jí doporučuji dál také. Má nejen profesionální chování, nýbrž i lidské. Chodím k ní 3 roky, uznávám že teď už jen pro léky, nicméně vždy když se potkáme tak se zeptá jak se mám, ale ne jen tak prázdně, nýbrž se zeptá i na něco o čem jsme spolu mluvily, což mě v množství pacientů překvapuje že si vůbec něco pamatuje. jasně, pokud bych byla objednaná může si mě najít v počítači, vzhledem k tomu že se tam ale objevím jen tak, tak na nějakou přípravu čas nemá. Takže rozhodně já jí chválím a 10 z 10
Jana