Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Panský vrch 450, Humpolec
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Chodím k paní doktorce více jak 10 let a jsem velice spokojená. Hned napoprvé mi dala účinné léky, ne jako předcházející doktor, který mi dával oblbováky a pak mi řekl, že si se mnou neví rady. Paní doktorka mi věnuje tolik času, kolik je třeba, zeptá se, vyslechne, lepší lékařku neznám. Velice doporučuji.


9
Ověřeny pacient
Umístění: Psychiatrická ambulance Deprese

Paní Doktorka je velice citlivá a milá nevím proč ostatní na ní píšou špatné Názory dokazala mě vyslechnout a dokonce poradit a když jsem jí líčil můj život a z čeho mam úzkosti a deprese tak na ní bylo vidět že se mnou soucítí


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice moc milá a hodná, ale s mým problémem mi nepomohla. Dva roky do mě rvala 8 prášků denně, až jsem musela být hospitalizována. Zjistili, že beru prášky úplně na jinou diagnózu a hlavně úplně zbytečně!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka, která mi moc moc pomohla. Když jsem na tom byla nejhůř, tak sezení u ní rozhodně nebyly pětiminutovky, jak někteří píší... Věnovala mi spoustu času a díky ní jsem překonala opravdu špatné období.


Ověřeny pacient

Paní doktorka Krejčí je kapacitou ve svém oboru.Nejen po profesní,ale i lidské stránce.Moc jí děkuju za odbornou pomoc.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk na svém místě. Profesionálka s lidským přístupem. Kdyby takoví byli všichni doktoři,nebyly by třeba tyto stránky...


T
Ověřeny pacient

Ja si zas myslim,ze je super ze ji muzete vsechno rici a ona vas posloucha,ale ja bych na ty sve deprese,potreboval vysvetleni proc se to deje,poznat cast mozku ktera se tak chova,latky ,protilatky,proc se to tak deje,co je presnou pricinu v mozku atd,,bohuzel


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je odborníkem na slovo vzatým. Navštívila jsem ji na doporučení jiné pacientky a už jsem u ní zůstala. Velice mi pomohla na rozdíl od předešlého psychiatra. konečně si po dlouhé době připadám jako člověk a ne chodící mumie.


Bohužel nejsem vůbec spokojená. Návštěva netrvala většinou déle než 5 minut. Paní doktorka na moje dotazy ohledně silných vedlejších účinků reagovala pouze tím že 'je to normální a musím si zvyknout' a stále mi předepisovala ten samý lék, který na mě, kromě těch vedlejších účinků, snad žádný vliv neměl. Zkusila jsem to přes půl roku vydržet, ale bohužel..


Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou nejsem vůbec spokojená. Návštěva u ní netrvá déle jak 5 minut. Jen mi předepíše další léky a jsem vyšetřená:(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti