Oční ambulnce

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Oftalmologie
Matice školské 17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka má nové působiště:
oční ordinace (Gyneo sro), U Tří Lvů 4, 2.poschodí.
Objednat se můžete každé dopoledne kromě pátku, ordinační hodiny: úterý a středa dopoledne na telefonu: 386 355 747
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.

Paní doktorka je příjemná a má moc šikovnou sestřičku, která má v ordinaci i v čekárně
vždy vše velmi dobře zorganizované, a zvládá i ten nával pacientů, kteří čekárnu
pravidelně okupují. Ordinace je skvěle vybavená přístroji, mají i přístroj na měření
vnitroočního tlaku, což je pro mě zvláště důležité, protože takové vyšetření pravidelně
potřebuji. Dříve bylo toto vyšetření velmi nepříjemné a zdlouhavé, nyní je to otázka pár
sekund resp. pár fouknutí do každého oka.
Hned vedle ordinace je aplikační středisko kontaktních čoček, kam si moje dcera chodí pro
kontaktní čočky, protože jí tam poskytují současně i dohled nad jejich správným nošením a
pravidelné kontroly očí.

Musím vám moc poděkovat.Protože je mi třináct, a protože se mamka vždycky bála, nedovolila
mi nosit čočky.Musela jsem nosit brýle na dálku, a brýle jsou na mě fakt strašný.Když jsem
mamce řekla, že je v Budějovicích speciální centrum,kde čočky aplikuje doktorka,polevila a
poslala mě tam, takže mám teď už konečně od brýlý pokoj...V centru mi doporučily skvělé
čočky,které se nemusí čistit, prtože se nosí jenom jeden den a každý večer se vyhodí.Navíc
pokaždé když si tam jdu pro nové čočky, zkontrolují, jestli mi zvolené čočky vyhovují a
jestli jsou moje oči v pořádku.To uklidnilo mojí mamku nejvíc.Ještě jednou díky...
Denisa

Doporučuji!