Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové
Lednice, Pekařská 75, budova Zdravotního střediska, dvorní trakt, první patro, Břeclav

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové Jiný

Nepotkala jsem v zivote lepsiho doktora jako je ona... tak jak tu vsichni pisou, velice pecliva, ochotna, se srdickem na spravnem miste, je uprimna, ma kontakty na dalsi vyborne lekare s kteryma spolupracuje,proste jak bylo receno, clovek se tam opravdu citi jako VIP klient pricemz se tak chova opravdu ke vsem co jsem slysela. Provazi me ted celym těhu a je opravdu precizni ve vsem do posledniho detailu. Moc si ji za to vazim a dekuji ji za to.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové Jiný

V životě jsem nezažila lepší přístup, paní doktorka má vše - profesionalitu, empatii, pečlivost. U ní si každá pacientka připadá jako VIP. Přála bych si, aby byl každý doktor alespoň z půlky jako ona.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové Jiný

Pani Doktorka Klimovičová je nielen profesionál vo svojom obore ale hlavne človek s veľkým srdcom.Pracuje na 1000...% a každý pacient je pre ňu ten najdôležitejší,ešte som sa s takou zanietenosťou a starostlivosťou o pacienta nikdy nestretla.Prosto top!Odporúčam:-)

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové

Dakujem pani doktorke za jej ochotu a naozaj uzasny a jedinecny pristup. Sklanam pomyselny klobuk a som vdacna kamaratke, ze mi ju odporucila. V anglictine sa hovori: "She goes extra mile for each patient." To naozaj najlepsie vystihuje jej zanietenie a pracovitost.
Ste najlepsia. Dakujem.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové přechod od jiného lékaře

Paní doktoru mohu vřele doporučit!:-) Přešla jsem od jiného lékaře. Je to výborná gynekoložka a žena a má o všem přehled a s čímkoliv pomůže a poradí. Opravdu jí záleží na každé pacientce a přistupuje velmi profesionálně. Jen se u ní delší dobu čeká, ale není se čemu divit, to čekání opravdu stojí za to!

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Evy Klimovičové

Naprosto úžasná paní doktorka, není nic lepšího, než mít doktora, který ví, co dělá a co je pro pacienta nejlepší. Opravdu mohu jen doporučit a zároveň si přát více takových doktorů, kteří berou svoji práci především jako poslání.

Škoda, že si většina z nás lednických klientek neudělá čas na toto hodnocení.
Ne, že by Mudr.Klimovičová měla nouzi o nové pacientky.
Ale alespoň by se její jméno začalo na internetu masivně skloňovat také více v souvislosti s její profesí a jsem si naprosto jistá, že v drtivé většině pouze kladně.
Pro mě je rozhodně největším profesionálem, se kterým jsem se v oblasti zdravotnictví setkala, zatvrzelým workoholikem a troufám si říct, také adekvátně přistupujícím psychologem.
Můj názor na ni jako na gynekoložku je tedy veskrze pozitivní.

Uzasna pani doktorka,vrele doporucuji.Vzdy se mi venuje na 100 procent.Dekuji za to ze se najde jeste poctivy doktor.opravdu vrele doporucuji.

můj názor na pani doktorku je jen pozitivní...chová se především jako jedna z nás,nemluví příliš odborně pokud to neni nutné,takže všechny rozumíme tomu co říká a to je velmi důležité.Je tady pro nás a to mě těší :-) Mluvím i za svoji maminku,takže od nás dva body pro vás :-))

Také přidávám svůj názor a současně děkuji této výborné paní Doktorce! Mohu jen vřele doporučit.. :)