Adresa

Nádražní 417, Frýdlant nad Ostravicí
Praktický lékař stomatolog s laborat.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

Dobrý den, k této lékařce chodím již jako 3generace z naší rodiny a je dobrá, i když ted chodím k mladé paní doktorce nad kterou má dohled- Mudr. Michaela Vítova, ta je skvělá, velice milá, ochotně vše vysvětlí a přistupuje k pacientům velmi pečlivě. Zatím nemohu nic vytknout


Paní doktorka Kijonková už sice moc neordinuje, ale vede a zaučuje ve své ordinaci mladé lékaře. Pokud budou šikovní jako ona, doporučuji tuhle ordinaci. V naší rodině má několik generací pacientů.


Výborná lékařka s velkými zkušenostmi.


Nepíšu hodnocení přímo Mudr. Kijonkové, která je podle mne a dalších pancientů čím dál horší, ale mladé velmi šikovné Mudr. Vítové, která u ní pracuje. Mudr. Vítová mi vždy vše pečlivě vysvětlí a je velice příjemná a opatrná. A k malým dětem velice laskavá. Zato sestra, kterou podědila po předchozí doktorce,je případ sám o sobě. V pondělí ráno, při zavolání telefonem, je neskutečně protivná a s blížícím se koncem týdne, její protivnost ustupuje. A to nemluvím o tom, jak se vyjadřuje k telefonům od pacientů, když položí sluchátko. Měla jsem tu čest to slyšet, když jsem seděla na zubařském křesle. Mohli by ji vyměnit za nějakou příjemnější. Ale Mudr. Vítová je skvělá.


M

Skvělá lékařka!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti