Praktický lékař stomatolog
Komenského 1, Český Těšín

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Tuhle paní zubařku vůbec nedoporučuji, neprofesionální přístup ,není schopna opravit zuby opraví jeden a dá termín za půl roku hrůza...a to nemluvím o tom,že se tváří se sestřičkou jako kdyby jí pacienti obtěžovali nikdy víc

Moc děkuji paní zubařce, nejen za trpělivost semnou, ale i za skvělý přístup a profesionální práci - na pohotovosti Karviná Ráj.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Je to nejlepší zubařka na svetě!!! Rychlá, přesná, profesionální. Ošetřuje celou moji rodinu. Paní Evičko, jsme Vám neskutečně vděční. Jste úžasná!!!

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Bardzo miła i spokojna kobieta...sprawiła ,że siadam tam bez wiekszego strachu...uprzejma i opanowana....no i ma super Pania asysten, polecam szczerze

Jako malá jsem k této paní zubařce chodila a troufám si říci, že to byla veliká chyba. Měla jsem první zuby dosti kazivé, a místo toho, aby mi je pouze zaplombovala, je hned vytrhla, a ještě k tomu bez umrtvení. Vždy jsem k ní chodila s velkou nechutí a strachem a nebyla jsem jediná. Na to, co mi v puse způsobila nikdy nezapomenu. Tím, že mi většinu prvních zubů brzy vytrhla, druhé si už rostly jak chtěly. Když s ní má maminka řešila možnost rovnátek, tak jen řekla, že mám držet tužku v puse a ono už se to nějak úrovná. Po tomto jsem přešla k jinému zubaři, který mi hned doporučil rovnátka (byla jsem teprve ve 3. třídě) a celkově jsem je nosila 6 let.
Za celkový přístup a její zubařské schopnosti rozhodně nedoporučuji.

Zubařka je strašná nepozná ani který zub bolí dělala mi zub a udělala mi blbý protože ten co mě bolel byl vedle pak jsem byla u doktora jiného ten mi to krásně vyčistil a dal injekci na umrtvení a ona ? trhala mi nerv a bez injekce děs a hrůza!!!! a to mi doktor řekl že mám k ní jít jen na zablombování a ona mi vytrhne nerv...

nejlepší zubařka, skvělý přístup, ochota, profesionalita. Předtím jsem navštěvovala MUDr. Sirotovou a to se nedá opravdu srovnat.

Já mám stejnou zkušenost jako paní NEUTRÁLNÍ, V 1 ZUBU 3 PLOMBY...po krátkém intervalu,děla mi zub -kaz znova,paní doktorce chodím asi 10 let,nemohla sem se jí take vynachválit,hodná to je,to jo.Mám zub který se mě kýve,ale nechce mi ho vyrvat,dala mi do něj raději plombu.Po vyšetření odcházím domů z velkou bolestí,pár dní zuby pobolí,přestanou bolet,zase tam jdu a zase au..zachvíli se tam chystám zas :( bojím se. Nevím ke komu jít,poněvadž je tu všude plno,draho a navíc mám nejspíše špatnou zkušenos,i s afty, váčky,to pak se k tý bolesti přidává. :(

Musím potvrdit, mám od paní doktroky zničené zuby...plno malých kazů, které se postupně zvětšovaly, až mě neskutečná bolest přivedla na pohotovost a k jinému zubnímu lékaři. Ten udělal rentgen a nestačil se divit...rádoby spravené a zaplombované zuby....ne, pouze kazy překryté plombou...mohla jsem si ušetřit spoustu bolesti s zbytečných analgetik v žaludku...radím proto, paní doktorce se vyhněte obloukem.

chodím k paní doktorce už dlouho a jsem moc spokojená