Kožní ordinace
Lábkova 16, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

V žádném případě tuto doktorku nedoporučuji! Jak tvrdí uživatel Jary, každý se může někdy v diagnóze splést, ale to co předvádí paní doktorka Javůrková je absolutní zoufalost. Jen abych uklidnila uživatele Jaryho, jsem vysokoškolsky vzdělaná osaba, která je VELICE ČISTOTNÁ A DBÁ NA SVOJI KŮŽI, problém ale u mne nastal i tak. Nebudu dopodrobna popisovat své strašné zkušenosti, ať se rozhodne každý sám. Jen upozorňuji, že paní doktorka má nejspíše v záloze pár typických vět, které aplikuje neustále: 1) Nalejeme na to dusík, 2) Přijďte za 14 dní, třeba to zmizí samo. V případě, že problémy nemizí po 14 dnech..ani po dalších 14 dnech..a ani například po dvou měsících, přichází věta č. 3) Je to psychosomatického původu (přeloženo do běžného jazyka: máte asi psychické problémy slečno a můžete si za to sama). O tom, že něco není v této ordinaci v pořádku svědčí i stále prázdná čekárna a možnost objednat se hned - u každého slušného kožaře toto neuvidíte. Já sama slyšela několikrát věty č. 2 a 3 a to se na mě paní doktorka téměř ani nepodívala. Větu č. 1 mám ze zkušeností mé babičky. Moje vlastní zkušenosti s paní doktorkou jsou staršího data, minulý týden jsem však k svému zděšení zjistila, že k ní šla právě moje babička, což mě přinutilo se k tomu vyjádřit do této diskuse (co když k ní chodí babičky i někoho jiného??).
P.S. : Paní doktorko Javůrková, pokud si toto přečtete, ráda bych, abyste se zamyslela nad sebou a nad svým svědomím. Chápu že člověk po dlouhém čase v jednom povolání může ztrácet motivaci, přehled atp, ale vy jako doktorka byste se tomu měla umět ubránit a nebo změnit práci.

Měl jsem po těle takový podivný ekzém, který se projevoval ostrůvky olupující se kůže, svěděním a pálením kůže různě po celém těle. Velmi nepříjemné. Diagnoza od paní MUDr. Javůrkové zněla-suchá pokožka, stanovená ze vzdálenosti 2 metry, tak jak to má ve zvyku, aby to na ní nepřeskočilo. Léčba Excipial U Hydrolotio. Výsledek žádný. U jiného lékaře dg. ekzém z důvodu porušené bakteriální rovnováhy ve střevech, syndrom zvýšené propustnosti střeva, stanoveno lupou z malé vzdálenosti a myšlením. Léčba dietou GAPS k posílení střeva a vytvoření bakteriální rovnováhy ve střevech. Výsledek-problémy jsou pryč, a nejenom na kůži. Poučení - JIŽ NIKDY K MUDr. Javůrkové, která byla úspěšná pouze ve vybírání třiceti korun při každé další návštěvě.

Lidi co si stěžujete? Tak nemáte mít kožní nemoci a máte dbát na svojí hygienu? Každý se může splést s diagnozou.I mě se to stalo a to jsem byl v nemocnici na Borech na kožním,kde mi bylo zděleno že mám svrab a když jsme se doma museli mazat nějakou sračkou bílou jako pudr(doma to museli mít jen preventivně) a já jsem za 14 dní šel na kontrolu a bylo to stále stejné. Tak mi v nemocnici milá doktorka objednala na lékařský konsolium a tam když jsem přišel za týden,tak tam byly i praktikanti a i primář. Ten když se mi podíval na záda a nohy,tak během 3 vteřin mi řekl obyčejná vyrážka a dal mi mast,kde po 3 dnech se vyrážka pomalu celá na celým těle ztratila.A to byla nemocnice.
Takže i obvodní lékař se může zmílit,nemyslíte si to? Nebo jste tak arogantní.

Nepoznala pliseň a léčila mě půl roku na ekzem.Po změně lékaře jsem se do týdne vyléčila.Nedoporučuji!

Paní doktorka těží z toho,že má ještě od dob plné Škodovky v evidenci /jako bývalá kožní závodní/
stovky pacientů z této fabriky a tím má jistotu,že může léčit "na dálku".Jeden čas vše léčila mýdlem s jelenem a ukazovala ho sestra tak dlouho,že už nebylo obdélníkové ale oválné.Přístup k pacientům,včetně sestry absolutně arogantní a chladný.Hlavně ,že má v ordinaci luxusní koženou soupravu/možná už je na chalupě/ ,do které určitě žádného pacienta ještě neposadila,neboť i na mě dělá dojem,že se pacientů štítí!Tak proč to šla dělat!! Souhlasím se všemi dříve uvedenými názory.

Mám s paní doktorkou velmi dobré zkušenosti. Byla schopna moje kožní onemocnění velmi přesně diagnostikovat a léčba, kterou mi předepsala, byla velmi účinná. Po první jsem přišel bez objednání a bez problémů mě vzala.

Na rozdíl od předchozích názorů jsem si učinila názor zcela opačný. Před svojí první návštěvou jsem nebyla zatížena jakýmkoli jiným názorem, ordinaci jsem si vybrala proto, že byla mému bydlišti nejblíže. Předem jsem se telefonicky objednala a ve stanovenou hodinu jsem byla ošetřena ke své plné spokojenosti příjemnou paní doktorkou. Od té doba jsem tam byla ještě 2x na kontrole se stejným výsledkem. Pokud budu ještě někdy potřebovat ošetření kožního lékaře, nemám jediný důvod hledat ošetření jinde.

Naprosto souhlasím s názory ostatních. Byl jsem svědkem, kdy byla v čekárně starší paní a doslova se slzami v očích prosila sestru, že je objednána na odpoledne a že ji zaměstnavatel neuvolní, jestli by jí pí dr. mohla vzít. Sestra jí arogantně odbyla a přeobjednala jí asi za 14 dní. V čekárně jsem byl já a jeden další pacient a při tempu prohlídky nechápu, proč se tam člověk musí vůbec objednávat. Po příchodu do ordinace jsem doktorce ukázal ekzém (či co to bylo - to jsem se ani nedozvěděl), její pohled spočinul tak na vteřinu, možná dvě vteřiny na mém břiše, samozřejmě z uctivé vzdálenosti asi 2 metry ze židle za stolem (aniž by se zvedla) a už psala recept. Nejsem proti tomu, aby se u lékaře platilo 30,- Kč, budiž, - ale za tohle??? Anebo naopak je paní doktorka natolik geniální, že diagnostikuje na dálku rentgenovým pohledem??? No nevím, v tom případě se jí omlouvám Ale hlavně - mastička tak nějak pomohla - přesto už tam v životě nepůjde a ani nedoporučuji

NAPROSTO SOUHLASÍM S OSTATNÍMI NÁZORY NA PANÍ DOKTORKU ,MŮJ EKZÉM ZKOUKLA OD STOLU PŘEDEPSALA MAST A ZA 2MIN.JSEM BYLA VENKU.NIC VÍC MI NEPORADILA.UDĚLALA NA MĚ DOJEM ŽE JÍ JEJÍ PRÁCE ASI UŽ MOC NEBAVÍ A PŘIPADALA JSEM SI ŽE OBTĚŽUJU.DNES UŽ CHÁPU PROČ MÁ PANÍ DOKTORKA STÁLE PRÁZDNOU ČEKÁRNU.CHODÍM JINAM A JSEM SPOKOJENÁ.

Souhlasím s předchozími názory na paní doktorku. I já mám zkušenost, že paní doktorka prohlíží pacienty z "uctivé vzdálenosti". Vždy jsem se divila jak na takovou vzdálenost může něco poznat. Z 80% mi nikdy nepomohla. Dle mého názoru zájem o pacienty moc nemá. V současné době už mám jiného lékaře.