nemocnice Šumperk
Nerudova 640/41, Šumperk

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: nemocnice Šumperk Jiný

Mamka byla u paní doktorky po tom co jí odvezla sanitka. Paní doktorka se jí vysmála, že jí nic není a že má chodit po Ordinaci po špičkách. Nijak ji nevyšetřila, dala injekci na bolestivý záda, napsala nějaké léky a poslala domů. O 2 dny později mamka skončila na pohotovosti se zánětem slepého střeva.. Kdyby ju vysetrila o 2 dny dřív nemusela mamka trpět a necítila by se jako hypochondr podle paní doktorky.. Takže než jít k ní, tak radši budu v bolestech!!

Umístění: nemocnice Šumperk Jiný

K p.doktorce nemá cenu ani chodit pokud máte neurologický problém tak jako kdyby jste u téhle doktorky nebyli, nevyšetří, od stolu napíše nějaké léky a jdete domů ,arogance nezájem o pacienta .Nejhorší doktorka ,kterou jsem potkala

Nejhorší "doktorka" u které jsem kdy byla. Arogantní, bez zájmu s absolutně otráveným výrazem. Nezdá se mi moc v pořádku, že sdělujete informace co vás trapí a jakož to bývalá epileptička s pocitem, že se mi nemoc vrací, tak mě tři minuty poslouchá a její odpoveď na to vše "a po mně chcete jako co" mě totálně odrovnala. Že by třeba pomoc? Jediné co udělala, že mi napsala žádanku na eeg. Po změření, kdy si mě chce sestra zapsat do mé složky s údivem jak já, tak evidentne i ona, zjišťujeme, že tato "doktorka" si o mě neudělala jedinou poznámku, ani slovo, prostě jak kdybych tam dva dny před tím nebyla. Tahle "doktorka" i podle ostatních příspěvků nemá vůbec co v lékařském křesle co dělat!!!!!!!

k této paní "doktorce"bych na podruhé nešla i kdybych lezla po čtyřech,absolutně žádný zájem o pacienta,jen arogantní přístup

Paní doktorka není vůbec člověk "na svém místě". Vlastně kdybych zůstala doma, tak jsem na tom stejně. S mým problémem mi vůbec nepomohla, žádnou příčinu bolesti nezjistila a ani neměla zájem zjišťovat. Vůbec nic jsem se nedozvěděla, nebyla schopna mi ani na moje otázky týkající se bolesti odpověděť. Rozhodně k ní už nikdy nepůjdu a rozhodně nedoporučuju. Asi ještě nemá dostačující praxi v léčení - můj názor.

Ano, přístup této mladé doktorky je přesně takový jaký by neměl být. Je jí vlastně jedno co jí člověk říká za problémy, udělá základní neurologické vyšetření, které nic neodhalí a tím pro ni práce končí. A je jedno, že člověk odchází a problém přetrvává.

arogantní a neschopná.byl jsem absolutně nespokojený s přístupem této doktorky. pořád si mlela svoje a neřešila můj celkový zdravotní stav.jsem těžký diabetik a vím, že onemocnění spolu souvisejí....horší lékařku neznám