Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Foerstrova 1656, Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

U paní doktorky se většinou nečeká, což by se na první pohled dalo brát jako pozitivní, opak je ale pravdou. S žádnou detailnější prohlídkou tu nepočítejte, setkáte se zde spíše s nezájmem a s jednáním bez empatie. Hlavně ať jste z ordinace rychle pryč…z její návštěvy vždy odcházím nespokojená.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná, rychlá a vše podrobně vysvětlí, člověk v ordinaci nestráví celý den. Chodím k ní od malička s každým kožním problémem, jen na korekci jsem byla jinde, do teď toho lituji. Měla jsem radši zvolit paní doktorku Henzlovou.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

K paní Henzlové, jsem šel s bílýma flíčkama, ona se na to podívala a ihned usoudila, že je to vitiligo, dala mastičku, a řekla mi že se to určitě léčit nedá - dá. Vitiligo po několika řešení nemám, fleky už neexistují.

U paní Henzlové jsem byl i na vyříznutí mateřského znaménka, mám podobnou zkušenost jako lidé, co tu píší. Jizva se nezahojila, paní mi to sešila jak kdyby to dělala poprvé.

Najděte si lepší kožní doktorku. Naštěstí je paní Eva Henzlová už před důchodem.

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Opravdu nechápu, jak tato paní doktorka může mít tolik kladných ohlasů. Moje mamka šla na vyšetření ohledně mateřského znaménka, aniž by paní doktorka udělala nějaké vyšetření, tak pouhým okem řekla bez citu a emocí to, co opravdu nikdo slyšet nechce a poté dodala “co jste jako čekala, že vám na to dám nějakou mastičku nebo co?” Pak napsala doporučení na chirurgii a nazdar. Ani ne za 5 minut byla mamka venku. Bez nějakého vyšetření a vysvětlení, co by dále probíhalo. Mamka se opravdu nezmohla na slovo, sbalila si vše co měla a šla na chirurgii, kde ji vše opravdu krásně vysvětli a uklidnili. Chápu, že doktoři jsou také jenom lidi a mají špatný den, ale když sdělují tuto hnusnou diagnózu, měli by se trochu přemoct a říct to trochu citlivěji a nebo když je tato profese nebaví, tak ji nedělat. Takže opravdu k této doktorce už NIKDY!!

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Dceři pomohla s léčbou svědění zarudlé kůže. Ja jsem si nechala u ni vyřezat znaménka a proběhlo to rychle, příjemně, dokonce jsem se i zasmála. Doporučuji a zárověn paní doktorce opět děkuji

Přístup paní doktorky k pacientům je velice dobrý, velice příjemná a vstřícná paní, snaží se okamžitě najít příčinu a problém.
Co se týče léčby, nepomohla podle předpisu, ale to už je spíše problém jinde, bohužel tělu to neprospělo, nechci proto dávat zbytečně neutrální hodnocení :(

Paní doktorka mi připadá jako skutečná odbornice a vždy velmi vstřícná. Poradí mi a vyléčí hned na první návštěvě vše s čím přijdu. Doporučuji ji často.

Maximální spokojenost. Paní doktorka byla velmi příjemná, odpověděla kvalifikovaně na všechny moje dotazy a odešel jsem s diagnózou, která po dohledání informací skutečně dává smysl.
Navíc celé "odbavení" je nesmírně efektivní. Paní sestra / asistentka je za proskleným sklem ihned v čekárně, také velmi vstřícná. Odpadá vám tedy klasický vnitřní boj klepat na dveře a ptát se zaneprázdněné sestry, jak u nich funguje pořadník, jestli ji máte dát ihned kartičku nebo prostě pouze čekat (pokud to není zjevně popsané v ordinaci a moje zkušenost je, že různý systém používají často i ordiance se stejnou specializací, které jsou vedle sebe).
Takže velké děkuji oběma zmíněným profesionálům.

S přístupem paní doktorky jsem velice spokojen, je velmi vstřícná a milá. Nikdy mě s ničím neodbyla, osobně doporučuji.

S přistupem paní doktorky jsem spokojená, jsem její pacientkou už několik let. Vyhovuje mi příjemné vystupování, téměř žádná čekací doba a její ochota probrat se mnou i alternativní přístupy v léčbě. Dokonce mi doporučila vyzkoušet umělé-gelové nehty. To se zdálo nepochopitelné, neboť mám od dětství na rukou atopický ekzém, který mě často úporně svědí. Nemohu se pak ovládnout a jsem schopná si kůži rozškrábat do krve. S gelovými nehty se sice pořád škrábu, ale kůže se nepoškodí a tím na ní nevznikají praskliny a záněty. Zajímavá možnost, jak své kůži trochu ulevit.