Eva Henzlová, dermatolog Hradec Králové

MUDr. Eva Henzlová

Dermatolog Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Foerstrova 1656, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - kožní

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Dceři pomohla s léčbou svědění zarudlé kůže. Ja jsem si nechala u ni vyřezat znaménka a proběhlo to rychle, příjemně, dokonce jsem se i zasmála. Doporučuji a zárověn paní doktorce opět děkuji


N
Ověřeny pacient

Přístup paní doktorky k pacientům je velice dobrý, velice příjemná a vstřícná paní, snaží se okamžitě najít příčinu a problém.
Co se týče léčby, nepomohla podle předpisu, ale to už je spíše problém jinde, bohužel tělu to neprospělo, nechci proto dávat zbytečně neutrální hodnocení :(


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi připadá jako skutečná odbornice a vždy velmi vstřícná. Poradí mi a vyléčí hned na první návštěvě vše s čím přijdu. Doporučuji ji často.


R
Ověřeny pacient

Maximální spokojenost. Paní doktorka byla velmi příjemná, odpověděla kvalifikovaně na všechny moje dotazy a odešel jsem s diagnózou, která po dohledání informací skutečně dává smysl.
Navíc celé "odbavení" je nesmírně efektivní. Paní sestra / asistentka je za proskleným sklem ihned v čekárně, také velmi vstřícná. Odpadá vám tedy klasický vnitřní boj klepat na dveře a ptát se zaneprázdněné sestry, jak u nich funguje pořadník, jestli ji máte dát ihned kartičku nebo prostě pouze čekat (pokud to není zjevně popsané v ordinaci a moje zkušenost je, že různý systém používají často i ordiance se stejnou specializací, které jsou vedle sebe).
Takže velké děkuji oběma zmíněným profesionálům.


I
Ověřeny pacient

S přístupem paní doktorky jsem velice spokojen, je velmi vstřícná a milá. Nikdy mě s ničím neodbyla, osobně doporučuji.


H
Ověřeny pacient

S přistupem paní doktorky jsem spokojená, jsem její pacientkou už několik let. Vyhovuje mi příjemné vystupování, téměř žádná čekací doba a její ochota probrat se mnou i alternativní přístupy v léčbě. Dokonce mi doporučila vyzkoušet umělé-gelové nehty. To se zdálo nepochopitelné, neboť mám od dětství na rukou atopický ekzém, který mě často úporně svědí. Nemohu se pak ovládnout a jsem schopná si kůži rozškrábat do krve. S gelovými nehty se sice pořád škrábu, ale kůže se nepoškodí a tím na ní nevznikají praskliny a záněty. Zajímavá možnost, jak své kůži trochu ulevit.


Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup k pacientovi, odborně na výši, příjemná, milá.....


J
Ověřeny pacient

Její krédo je: "Už máte takovou kůži," a proto jsem se zařídil tak, že radši k paní doktorce už nechodím. Je to jen totiž o předání regulačního poplatku a výsledek léčby veškerý žádný.


Ověřeny pacient

Velmi příjemné chování, vstřícný přístup, komunikativní.


myslim ze kožaři obecně mají nevděčné povolání, protože kozni problémy jsou rozmanité a u kazdého je jiná příčina. já jsem s ní docela spokojená, ale za ta leta mam pocit, ze se taky horší. jednou me taky strasne prekvapila, ukazovala jsem ji zádery na rukách a ona, že si mám nechat udělat pryskyřicový nehty a ukazala mi svoje umely nehty. cekala jsem zda mi tedy rekne co ty zadery a ona nic. tak jsem se zeptala a ona ze prej to mam zlozvyk, kterého se zbavím až budu mít nehty, pac si na ne pak budu dávat vetsi pozor, na ruce obecne. vizitku na nehtařku mi asi nedala, to už by asi byla poslední tečka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti