Foerstrova 1656, Hradec Králové
Sam. ord. lékaře spec. - kožní (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Přístup paní doktorky k pacientům je velice dobrý, velice příjemná a vstřícná paní, snaží se okamžitě najít příčinu a problém.
Co se týče léčby, nepomohla podle předpisu, ale to už je spíše problém jinde, bohužel tělu to neprospělo, nechci proto dávat zbytečně neutrální hodnocení :(

Paní doktorka mi připadá jako skutečná odbornice a vždy velmi vstřícná. Poradí mi a vyléčí hned na první návštěvě vše s čím přijdu. Doporučuji ji často.

Maximální spokojenost. Paní doktorka byla velmi příjemná, odpověděla kvalifikovaně na všechny moje dotazy a odešel jsem s diagnózou, která po dohledání informací skutečně dává smysl.
Navíc celé "odbavení" je nesmírně efektivní. Paní sestra / asistentka je za proskleným sklem ihned v čekárně, také velmi vstřícná. Odpadá vám tedy klasický vnitřní boj klepat na dveře a ptát se zaneprázdněné sestry, jak u nich funguje pořadník, jestli ji máte dát ihned kartičku nebo prostě pouze čekat (pokud to není zjevně popsané v ordinaci a moje zkušenost je, že různý systém používají často i ordiance se stejnou specializací, které jsou vedle sebe).
Takže velké děkuji oběma zmíněným profesionálům.

S přístupem paní doktorky jsem velice spokojen, je velmi vstřícná a milá. Nikdy mě s ničím neodbyla, osobně doporučuji.

S přistupem paní doktorky jsem spokojená, jsem její pacientkou už několik let. Vyhovuje mi příjemné vystupování, téměř žádná čekací doba a její ochota probrat se mnou i alternativní přístupy v léčbě. Dokonce mi doporučila vyzkoušet umělé-gelové nehty. To se zdálo nepochopitelné, neboť mám od dětství na rukou atopický ekzém, který mě často úporně svědí. Nemohu se pak ovládnout a jsem schopná si kůži rozškrábat do krve. S gelovými nehty se sice pořád škrábu, ale kůže se nepoškodí a tím na ní nevznikají praskliny a záněty. Zajímavá možnost, jak své kůži trochu ulevit.

Velmi profesionální přístup k pacientovi, odborně na výši, příjemná, milá.....

Její krédo je: "Už máte takovou kůži," a proto jsem se zařídil tak, že radši k paní doktorce už nechodím. Je to jen totiž o předání regulačního poplatku a výsledek léčby veškerý žádný.

Velmi příjemné chování, vstřícný přístup, komunikativní.

myslim ze kožaři obecně mají nevděčné povolání, protože kozni problémy jsou rozmanité a u kazdého je jiná příčina. já jsem s ní docela spokojená, ale za ta leta mam pocit, ze se taky horší. jednou me taky strasne prekvapila, ukazovala jsem ji zádery na rukách a ona, že si mám nechat udělat pryskyřicový nehty a ukazala mi svoje umely nehty. cekala jsem zda mi tedy rekne co ty zadery a ona nic. tak jsem se zeptala a ona ze prej to mam zlozvyk, kterého se zbavím až budu mít nehty, pac si na ne pak budu dávat vetsi pozor, na ruce obecne. vizitku na nehtařku mi asi nedala, to už by asi byla poslední tečka.

Já mám zkušenosti velmi dobré. Vyléčila mi hnisavou nohu a jiné další onemocnění. Vždycky byla moc ochotná a nikdy se nestalo, že by mě odbyla. Já ji osobně doporučuji. Chodí k ní i můj bratr a taky si nikdy nestěžoval, naopak.