Privátní gynekologická ambulance
Malinovského 551, Slavkov u Brna

Umístění: Privátní gynekologická ambulance Jiný

Dokud nemáte problémy tak postačuje, ale nedej bože jak se něco přihodí. Raději rychle pryč. Všechny me kamarádky už dávno odešly a nechápala jsem proč,už to vím z vlastní zkušenosti. Nikdy více nic společného s touto lékařkou.

Umístění: Privátní gynekologická ambulance Jiný

K paní doktorce chodím se smíšenýma pocitama. Je sice příjemná a lidská, ale přijde mi, že všechno dělá napůl a odflakle. O sestře ani nemluvím ...byla jsem na těhotenské cukrovce, odběry dělá ona, laboratoř mají hned vedle...při prvním odběru mi říká, kdyby se Vám udělalo zle, všechno mi hlásit .....udělalo se mi zle po druhém odběru, tak jsem to sestře u třetího odběru nahlásila, a ona mi nadala, že je to v hlavě, že to tak miluje takový lidi co si na něco stěžují, tak jsem ji s brekem řekla proč je na mě hnusná, a ona mi odpověděla, že je příjemná jen na ty, co si na něco furt nestěžují.....a pak mi ještě řekla že hlavně že jsem potetovaná, ale bojím se jehel .....takže jakmile porodím, ihned od paní doktorky odcházím.....

K paní doktorce chodím 4. rokem, ale bohužel nikdy jsem z ní neměla dobrý pocit a nyní jsem se rozhodla ji zcela opustit. Jedním z důvodů je, že paní doktorka neřešila gynekologické záněty a až po několikáté návštěvě se rozhodla pro jiný lék, než který předepisovala automaticky na vše a také je mi velmi nepříjemné, že paní doktorka se mnou během vyšetření nekomunikuje. Na posledním vyšetření mi byly diagnostikovány zvýšené předrakovinné buňky a následně na výsledky jsem musela čekat delší dobu, než je běžné. Což bylo také dáno tím, že paní doktorka odjela na dovolenou, bez toho, aby mi předala kontakt, kde bych mohla získat informace o výsledcích rozboru. Poté, když jsem se výsledky dozvěděla, tak mě automaticky, a zcela zbytečně, poslala na onkologycký ústáv, kde mi paní doktorka nepříjemně vyčetla, že nejsem onkologický pacient a patřím úplně na jiné oddělení a navíc poslala rok starou cytologii, která byla neaktuální. Sestřička paní doktory, také nemá příjemné vystupování a chování k pacientkám. U paní doktorky není možné se objednat a čekací doba je v řádů hodin, což není v graviditě moc příjemné. Toto jsou mé důvody, proč dávám paní doktorce hednocení jedné hvězdičky.

S paní doktorkou moc spokojená nejsem... přijde mi strašně nepečlivá,nic neudělá pořádně,všecko odbyde.. Nechala sem si změnit antikoncepci, a říkám že chci kolem 500 kč jak předtím, samozřejmě že paní dkkotorka mi předepsala jakési nové, za 750 kč,které navíc ani neměli,museli mi je v lékarně objednávat.. což sem vubec nečekala, a je to pro mě celkem pálka...ale znovu je už měnit nebudu. Dále paní doktorka není schopna poznat vag, mykozu napoprvé,poznala ji až na drué navštěvě,narvala mě léky a mastičky i pro přítele..taky celkem pálka.. přemýšlím,že přestoupím do brna :) Jinak Sestřička moc milá,pohodová ženská :) Vždycky mám štěstí,že narazím an čekárnu,kde nikdo není.. max 2 ženské.. NESPOKOJENOST

Chtěla bych paní doktorce touto cestou poděkovat za její velkou péči a pomoc.Přešla jsem k ní od lékaře,který sice objednával,ale,když jsem měla problém,tak jsem byla objednána za takovou dobu,že se můj problém stále zhoršoval a stejně jjsem pak musela čekat. Záleží na každé pacientce,co upřednostňuje.Já jsem s paní doktorkou moc spokojená
je to odborník na svém místě.Doporučuji!

jak to tady čtu některé názory, že si rády počkáte, že si aspoň přečtete knížku apod., to asi ženy nechodíte do práce že? jako nezlobte se na mě ale 2h a více čekání je šílené. jinak péče docela jde ale teda paní doktorka řeší všechno jen jedním druhem léků, a diagnózu určí jen odhadem, ale sestřička to je sluníčko, ta jediná to čekání aspoň zpříjemní. toť moje zkušenost a názor, uvažuju že od paní doktorky odejdu někam kde se dá objednávat a není taková čekací doba.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená,vždy mi pomohla.Příjemná,svědomitá a lidská.Sestřička je velmi milá.S ordinační dobou jsem neměla nikdy potíže.Paní doktorka pacientky neobjednává,ale vždy nás čekající pacientky všechny vyšetří
i po ordinační době.V každé lékařské ambulanci se čeká.Všem svým známým paní doktorku doporučuji.

Doporučuji,jsem paní doktorce moc vděčná pomohla mi velice. Vždy příjemná,lidská jsem ráda,že jí ve Slavkově máme.
Odborník na svém místě a nesetkala jsem se,že by mi nevyšetříla i po ordinační době.Sestřička je rovněž příjemná usměvavá na gynekologii se chodit nebojím

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a doporučuji jí.Pečlivá,mílá,odborník

Paní doktorku mohu doporučit, chodím k ní již cca 5 let a zatím bez jakéhokoliv problému.