Eva Fričová, gynekolog Mladá Boleslav

MUDr. Eva Fričová

Gynekolog

7 názorů

Uložit


Adresa

nám. Republiky 465, Mladá Boleslav
Gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
7 názorů

Ověřeny pacient

skvělá, příjemná, pečlivá paní doktorka...menší mínus je za dlouhou čekací dobu, ale paní doktorku vřele DOPORUČUJI :)


Z
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem začala jezdit ještě mi nebylo 15 let a navštěvuji ji dodnes (je mi 31 let). S naprosto čistým svědomím ji doporučím komukoliv - neznám pečlivějšího gynekologa ! S paní doktorkou jsem vyrostla, "odnosila" a porodila v pořádku svoji dceru a hodám ji navštěvovat dále. Jen pro porovnání - mohla bych navštěvovat min.4 gynekology v místě bydliště a stejně raději dojíždím za paní doktorkou. I moje sestra, která se vdala do jiného většího města, dojíždí po zkušenostech znovu do MB k paní doktorce !
Je pravda, že čekací doba není přesná a někdy opravdu trvá déle, ale paní doktorka na to upozorňuje už při vstupu do ordinace na vchodových dveřích a nehledě na to osobně vím, že každá žena je jiná a potřebuje jiný osobní přístup.


L
Ověřeny pacient

Rozhodně nedoporučuji!!!
K MUDr. Fričové jsem začala chodit v 16 letech, vydržela jsem to pouhé 2 roky. Čekací doba 1-1,5 hodiny, další čekání v kabince (dalších 30 minut čekání a poslouchání vyprávění, co bude vařit o víkendu k obědu??!!) Vyšetření bolestivé, předepsání antikoncepce bez jakýchkoliv vyšetření.. Pohár trpělivosti přetekl, když jsem na preventivní prohlídku čekala již 2 hodiny a předemnou byly objednané další 3 pacientky! Přešla jsem MUDr. Koutníkovi a jsem nadšená - žádné čekání, komunikace skvělá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce 5 let a klidně ji doporučím. Spousta lidí si tu stěžuje na dlouhé čekací doby. Také jsem to zažila, ale musím říct že za poslední dobu se to hodně zlepšilo. Co se zdravotní péče týče, tak jsem s ní také neměla nikdy žádný problém.


P
Ověřeny pacient

Čekací doby v čekárně jsou nesnesitelné. Mnohdy jsem čekala i tři hodiny. Z toho třeba hodinu v kabince, kde jsem poslouchala, jak si paní doktorka povídá s nějakou kamarádkou. Poslední kapkou bylo to, že když jsem chtěla změnit typ antikoncepce z důvodu psychických problémů (které může způsobovat hormonální antikoncepce), mi paní doktorka "vnutila" Depo Proveru, která sama o sobě způsobuje deprese!!! Navíc Depo Provera způsobuje po vysazení problémy s otěhotněním, a proto se nedoporučuje mladým ženám, které budou chtít v brzké době dítě (je mi 24) + mnoho dalších vedlejších účinků. Paní doktorka se mnou o tom však vůbec nediskutovala, jen mě objednala na první aplikaci. Teď chodím k panu doktorovi Sochůrkovi a jsem naprosto spokojená.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


svědomitá, zodpovědná


Výborná lékařka se zájmem o pacienta. Nepříjemná je sice delší doba čekání, ale pacientka si ráda počká, protože ví, že zpoždění je způsobeno pečlivostí paní doktorky a její 100%-ní péčí o pacientku.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti