Gynekologická ambulance
nám. Republiky 465, Mladá Boleslav

skvělá, příjemná, pečlivá paní doktorka...menší mínus je za dlouhou čekací dobu, ale paní doktorku vřele DOPORUČUJI :)

K paní doktorce jsem začala jezdit ještě mi nebylo 15 let a navštěvuji ji dodnes (je mi 31 let). S naprosto čistým svědomím ji doporučím komukoliv - neznám pečlivějšího gynekologa ! S paní doktorkou jsem vyrostla, "odnosila" a porodila v pořádku svoji dceru a hodám ji navštěvovat dále. Jen pro porovnání - mohla bych navštěvovat min.4 gynekology v místě bydliště a stejně raději dojíždím za paní doktorkou. I moje sestra, která se vdala do jiného většího města, dojíždí po zkušenostech znovu do MB k paní doktorce !
Je pravda, že čekací doba není přesná a někdy opravdu trvá déle, ale paní doktorka na to upozorňuje už při vstupu do ordinace na vchodových dveřích a nehledě na to osobně vím, že každá žena je jiná a potřebuje jiný osobní přístup.

Rozhodně nedoporučuji!!!
K MUDr. Fričové jsem začala chodit v 16 letech, vydržela jsem to pouhé 2 roky. Čekací doba 1-1,5 hodiny, další čekání v kabince (dalších 30 minut čekání a poslouchání vyprávění, co bude vařit o víkendu k obědu??!!) Vyšetření bolestivé, předepsání antikoncepce bez jakýchkoliv vyšetření.. Pohár trpělivosti přetekl, když jsem na preventivní prohlídku čekala již 2 hodiny a předemnou byly objednané další 3 pacientky! Přešla jsem MUDr. Koutníkovi a jsem nadšená - žádné čekání, komunikace skvělá.

Chodím k paní doktorce 5 let a klidně ji doporučím. Spousta lidí si tu stěžuje na dlouhé čekací doby. Také jsem to zažila, ale musím říct že za poslední dobu se to hodně zlepšilo. Co se zdravotní péče týče, tak jsem s ní také neměla nikdy žádný problém.

Čekací doby v čekárně jsou nesnesitelné. Mnohdy jsem čekala i tři hodiny. Z toho třeba hodinu v kabince, kde jsem poslouchala, jak si paní doktorka povídá s nějakou kamarádkou. Poslední kapkou bylo to, že když jsem chtěla změnit typ antikoncepce z důvodu psychických problémů (které může způsobovat hormonální antikoncepce), mi paní doktorka "vnutila" Depo Proveru, která sama o sobě způsobuje deprese!!! Navíc Depo Provera způsobuje po vysazení problémy s otěhotněním, a proto se nedoporučuje mladým ženám, které budou chtít v brzké době dítě (je mi 24) + mnoho dalších vedlejších účinků. Paní doktorka se mnou o tom však vůbec nediskutovala, jen mě objednala na první aplikaci. Teď chodím k panu doktorovi Sochůrkovi a jsem naprosto spokojená.

svědomitá, zodpovědná

Výborná lékařka se zájmem o pacienta. Nepříjemná je sice delší doba čekání, ale pacientka si ráda počká, protože ví, že zpoždění je způsobeno pečlivostí paní doktorky a její 100%-ní péčí o pacientku.