Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bavorovská 461, Netolice
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělá lékařka i osobnost, všechno je nám vždy detailně vysvětleno a moc si vážím lidského přístupu, jak k nám ustaraným rodičům, tak předně k dětem. Léčbu vždy určí tak, aby byla co nejšetrnější pro zdraví dětí a úměrná danému problému, což mě se stopro líbí a jsem spokojena. Práce a ochota nad rámec pracovní doby je v dnešní době neocenitelná a vzácná a paní doktorka pro nás volný čas opravdu dokáže obětovat. Takže za mě výborná lékařka a hlavně dobrý člověk. Určitě doporučuji

Vřele doporučuji, vždy maximální spokojenost a ochota.

Naš paní doktorku vám vřele doporučím, je ochotná a pro "histerické" matky jako já má pochopení a s trpělivostí jí vlastní vše vysvětlí i několikrát, vyšetření tzv. pro jistotu udělá. Je moc fajn.

kdyz byl problem a nevedela co delat s miminkem stacilo zavolat a bud poradi nebo rekne at prijdem i po prarovni dobe jsem velmi spokojena

H

DOPORUČUJI!!! Konečně normální lékař v Netolicích. Nejen že je schopna léčit, ale má porozumění pro děti a vše vysvětlí i rodičům. Pracuje i nad rámec své pracovní doby, což se už dnes nevidí. S tím, že není lidská zásadně nesouhlasím, naopak.

J

K paní doktorce chodím se svými čtyřmi dětmi. Dle mých zkušeností se jedná o odbornici na svém místě, která je ochotná věnovat se malým pacientům nad rámec své pracovní doby.
Určitě doporučuji.

ok

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti