Praktický lékař pro děti a dorost
Bavorovská 461, Netolice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělá lékařka i osobnost, všechno je nám vždy detailně vysvětleno a moc si vážím lidského přístupu, jak k nám ustaraným rodičům, tak předně k dětem. Léčbu vždy určí tak, aby byla co nejšetrnější pro zdraví dětí a úměrná danému problému, což mě se stopro líbí a jsem spokojena. Práce a ochota nad rámec pracovní doby je v dnešní době neocenitelná a vzácná a paní doktorka pro nás volný čas opravdu dokáže obětovat. Takže za mě výborná lékařka a hlavně dobrý člověk. Určitě doporučuji

Vřele doporučuji, vždy maximální spokojenost a ochota.

Naš paní doktorku vám vřele doporučím, je ochotná a pro "histerické" matky jako já má pochopení a s trpělivostí jí vlastní vše vysvětlí i několikrát, vyšetření tzv. pro jistotu udělá. Je moc fajn.

kdyz byl problem a nevedela co delat s miminkem stacilo zavolat a bud poradi nebo rekne at prijdem i po prarovni dobe jsem velmi spokojena

DOPORUČUJI!!! Konečně normální lékař v Netolicích. Nejen že je schopna léčit, ale má porozumění pro děti a vše vysvětlí i rodičům. Pracuje i nad rámec své pracovní doby, což se už dnes nevidí. S tím, že není lidská zásadně nesouhlasím, naopak.

K paní doktorce chodím se svými čtyřmi dětmi. Dle mých zkušeností se jedná o odbornici na svém místě, která je ochotná věnovat se malým pacientům nad rámec své pracovní doby.
Určitě doporučuji.

ok