Eva Fikrlová, gynekolog Pelhřimov

MUDr. Eva Fikrlová

Gynekolog

Pražská 1192, Pelhřimov
Gynekologická ambulance

K paní doktorce jsem chodila coby mladé děvče trpící záněty... Při vyšetření byla neuvěřitelně arogantní (věta "To vás nemůže bolet!" mi z paměti jen tak nezmizí a ta bolest také ne). "Díky" této zkušenosti si zásadně vybírám gynekology - muže.

Ahoj s paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždycky uměla poradit, když jsem měla nějaký zdravotní problém, a hlavně mě dokázala podržet, když jsem s ní řešila životní rozhodnutí. Co se týče sestřičky, tak ta je oproti bývalé naprosto v pohodě a nemá takové změny nálad jako její předchůdkyně.

Nejhorší doktorka ,vůbec nedoporučuji.Ze začátku jsem byla spokojená,však jsem potřebovala jen napsat antikoncepci.Když jsem jí ve 20 letech přestala brát a chtěla otěhotnět,nedostávala jsem menstruaci a stale dostavala vyvolávačku ,když jsem jí asi po roce řekla ,že se snažíme o miminko,tak mi jen řekla však je vám jen 21 já měla mimino taky až v 26 letech,to jsem se nezmohla vubec na nic.Nakonec nás manžel objednal do jednoho centra ,kde stačilo jen vzít mi krev a hned věděli.Nefungujou mi vaječníky.Chodila jsem tam snad 6 let než jsem slyšela o p.dr.Šimánkové akonečně přešla k jiné doktorce kde jsem nad míru spokojená.

Jsem s ní na 100% spokojená!!!Rodila mne i mého bratra, nemůžeme si jí s mamkou vynachválit!!!!!

Paní doktorku mohu jen doporučit. Právě odborně mi připadá velmi zkušená, se vším mi vždy ochotně poradila. Vždy se chová velmi slušně. Doporučuji.

Paní doktorka mě před několika lety rodila. Moje zkušenost? Nepříjemná a arogantní osoba a vůbec celá pelhřimovská porodnice nestála za nic. Ze všech sester tam byla příjemná tak jedna, maximálně dvě. Člověk si tam připadal jakoby tam byl za trest.

Reakce na dotaz z 26.8.2010.
K paní doktorce Šimánkové jsem přešla nedávno a jsem velice spokojená - moc milá, vše vysvětlí, přijemné prostředí, milá sestřička.......

Paní doktorka byla můj první gynekolog,ze začátku mě vyšetřovala nástroji pro panny a po půl roce přešla bez optání na ty "obyčejné", když jsem jí opakovaně upozorňovala, že mě to bolí, byla nepříjemná. V 18 jsem dostala zánět vaječníků, následkem toho mykózu z antibiotik a tu mi léčila tím, že jsem dostávala každý týden jiné prášky a globule. výsledkem je, že se mi mykóza stala chronickou a nemohu se ji či jiných zánětů už 6 let zbavit. Následkem toho je, že po celou dobu nejsem téměř schopná mít bezbolestný sex. Po roce jsem od ní odešla a lituji, že tak pozdě.

Jsem ráda, že jsem od této doktorky odešla. Její metody jsou otřesné a zastaralé. Když jsem jinému lékaři říkala jak mne léčila, tak se divil jestli jsem vůbec chodila ke gynekoložce. Sestra která bývala v ordinaci dříve, byla také velmi nepříjemná. NEDOPORUČUJI

Pročetla jsem si názory ostatních a ne se všemi souhlasím. Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená už 10 let. Při problémech poradila. Když jsem potřebovala změnit antikoncepci kvůli zdravotním problémům ochotně to se mnou probrala. Dala mi vzorek na vyzkoušení. A pokud by se v téhle diskuzi měla ohodnotit i sestra tak musím pochválit jejich přístup a zároveň obdivuji jejich profesionalitu. A na druhou stranu jsou to taky jenom lidi.