Choroby kožní, pohl. a lék. kosmetika
Manětínská 17, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, můj problém vždy dopodrobna vysvětlila a doporučila vhodnou léčbu. Se sestrou na recepci mám velmi špatné zkušenosti, dokázala mi zkazit náladu na skoro celý den, je nepříjemná a arogantní.

Paní doktorka je velmi šikovná! Milá a vyzná se snad ve všem. Ale sestra je příšerná. Protivná a dokáže udělat z lidí uplného blbce. Když jí z lidmi jednat nebaví, nevím proč tuhle práci dělá.Určitě tolik lepších sester by tu práci mohlo dělat. Milá doktorka by si zasloužila i milou sestru.

Velmi šikovná hodná a usměvavá doktorka doporučuji zejména na ekzémy a virážky moje dcera trpěla ekzémy i špičkoví lékaři jí nedokázali pomoct proto tedy tuto doktorku vřele doporučuji.Bohužel i na velmi šikovnou doktorku se mi vždy zhnusý náštěva arogantním,nehorázným chováním sestřičky.Paní sestřička ze sebe dělá to co není tedy Paní doktorko změnte sestřičku a budete nejlepší.

Hodnocení je pro paní doktorku. Je výborná, milá a stále optimiticky naladěná. Prostě lékařka i léčitelka. Takový by měl člověk být ...narozdíl od paní sestřičky, která je pravý opak.

Paní doktorku jsem nemohla poznat,neprošla jsem pohovorem se zdr. sestrou, velmi arogantě mi "odpálkovala" tam kam jsem chodila doposud.

Skoro to vypadá, že paní doktorka nabízí kromě deramtologické péče i psychologickou terapii. :-) Na znaménka jednička.

sekretářka na recepci je pokrevní sestra paní doktorky

Naprosto souhlasím s názory na paní doktorku. Je velmi profesionální, ale nechybí jí lidský přístup. Zdravotnickým personálem rozumím sestřičku-ano, je příšerná:-), neochotná a arogantní.

Pomocný zdravotnický personál je naprosto otřesný. Paní doktorka by měla přijmout někoho na úrovni odborně i lidsky.

Je to úúúúúžasná paní doktorka, ta léčí i pohledem. Vždycky nám moc pomohla, já jsem měla problémy s pletí, syn má atopický exém a dcera je u ní již také registrovaná. A moc si ji vážím. Takových lékařů by mělo být víc.