Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Odborná kožní lékařka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Nelidská doktorka! Byla jsem u ní s masivním padáním vlasů a ona mi neurvale zatahala za zbytek vlasů, dělala asi tes, jak drží... člověk je rád, že mu něco zbylo a ona mu to ještě vytrhá! Nechci být neslušná tak raději končím přízpěvek..!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Tato paní doktorka ve velmi dobrá . Mě vyléčila exém i v dětství ostatní dermatologické problémy. A kdykoliv mám problém nebojím se za ní jít a i je velmi ochotná.


R
Ověřeny pacient

Paní doktorka spoléhá na to že je ve Vyškově sama a že do Brna je to pro spoustu lidí daleko, dnes jsem ji navštívila se svým 2,5 synem. přišla jsem ve 13,40hodin, ordinační dobu má paní doktorka v pondělí do 14,00hodin a na dveřích upozornění, že poslední pacient bude ošetřen nepojzdějí 15 minut před koncem pracovní doby. Byť jsme tam byla relativně včas. paní doktorce už nestálo za to, aby mé malé díte prohlédla, zrovna mi řekla ať přijedem druhý den, jelikož nejsem z Vyškova, ale cesta do Vyškova mi trvá 30 minut, je mi už jedno jestli pojedu a daších 30 munit dál do Brna, jelikož paní která si neváží své práce a je pro ni její pohodlí přednější než malé dítě u mě tady propadá. Bohužel že není žádná páka na tyto "SOUKROMÉ ĹÉKAŘE. Smutné!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

chtěla bych ještě dodat:když jsem k paní doktorce šla,docela jsem se styděla,měla jsem zdevastované obě ruce od práce,popraskané a popálené.Paní doktorka mi předepsala mast a po 2 dnech se mi ruce začaly hojit.Dnes jsou jemné,používám i krém,který mě poradila.Vynikající.Paní doktorko:Děkuji,už se nemusím stydět za své ruce a nemusím je schovávat.


A
Ověřeny pacient

Moje zkušenost s paní doktorkou je opravdu vynikající. Pomohla, byla rychlá a koncentrovaná na svoji práci. Dříve jsme v Brně čekávali na vyšetření na kožním i několik hodin. Kéž by bylo více takto věcných a kompetentních lékařů.
Doporučujeme.


P
Ověřeny pacient

dnes jsem u paní doktorky byla,její přístup ke mě byl vynikající,pomohla mi,poradila a byla velmi milá.


Perfektní


Docela rychlovka ale hlavně že mi to pomohlo. Děkuji


Bohužel, také nemohu doporučit. Chodila jsem k ní cca 3 roky s velmi těžkým akné. Celé tři roky mi předepisovala stále to samé, aniž by to mělo nějaké výsledky. Proto sem tam přidala nějaká ta antibiotika, která taky absolutně nezabraly. Návštěva u ní v ordinaci byla záležitost asi na minutu. Po přechodu na kožní do Brna se můj stav zlepšil během půl roku o 90%.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


tato kožní lékařka je neochotná naslouchat problému pacienta, na pacienta se ani nepodívá a diagnózu určuje minimálně ze dvou metrů...jakoby se štítila chorby, aby ji také nechytla :( Vždy když jí chci něco říct, tak mě ani neposlouchá a léčí mi zvlněné a jakoby plesnivé nehty a celkově sloupanou kůži na prstech s puchýřky pod kůži (dokonce z nich vytéká hnis) jen jako atopický ekzém. No nevím.... Léčí mi to už skoro dva roky a žádný výsledek...obrázek si udělejte sami! Mimochodem napíše mastičku,která mi NIKDY ani minimálně nepomohla a kontrola je AŽ ZASE BUDU MÍT 30KČ v peněžence nevíc :(


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti