Paní doktorka Vacková je příjemná, na rozdíl od mnohých komunikuje, hledá příčiny, aby mohla léčit následky.
Sestřička je ako remeň, ale šikovná, a protože je i hezká, je to k přežití. Obě budu všude chválit, jsem spokojen.
Jaroslava Truhlář

Nejsem pacientka MUDr. Vackové, ale z důvodu akutních obtíží jsem navštívila její ordinaci. Setkala jsem se s milým, laskavým a profesionálním přístupem nejen u paní doktorky, ale i u sestřičky. Pětihvězdičkové hodnocení je pro tým této ordinace málo :-) Děkuji moc za ochotu. Irena Strejcová

Jarchovský.Souhlasím s Jarkou.Bydlím tady 35 let ale tak kvalitní doktor tady ještě nebyl.Mladá sestřička tuto dvojici jen skvěle doplňuje

Jako lékařka je výborná, jako člověk ještě lepší. Má velmi lidský přístup k pacientům, je milá, ochotná a vždy se snaží vyjít pacientovi maximálně vstříc. Že je čekárna věčně plná, je důkazem, že paní doktorka pracuje svědomitě.