Fyzioterapie
Králova 1742, Tišnov

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Fyzioterapie Jiný

Na pani Vallovou nemam ani slov, uz jen ta energie ktera na vas dychne pri prichodu do ordinace. Je skvela, snazi se pomoct vsem, jde videt ze svou praci zije a kazde jedno dite je pro ni dulezite. Na 100% ji verim a muzu vsem jedine doporucit! Nikam jinam bych uz nikdy nesla. Vsechno rekne tak, jak to citi. Nevesi buliky na nos. :)

Umístění: Fyzioterapie

Mam půlročního syna, kterého pediatrička poslala ve třech měsících na rehabilitaci, protože podle tabulek už měl přece pást koníky. Museli jsme cvičit vojtovku.Dostal tři cviky a to jak u toho plakal mi rvalo srdce. Chodili jsme do dětské nemocnice v Brně. Od fyzioterapeutky jsem pokaždé odcházela s pocitem, že mu opravdu něco je a začala jsem pomali věřit tomu, že je nemocný, protože při každé návštěvě bylo všechno špatně. Nějak moc poctivě jsem s ním necvičila, protože jsem u něj pozorovala, že je šikovný, sám se začal přetáčet, krčit kolena, atd. Rehabilitaci jsem po konzultaci s pediatričkou ukončila. Na šestiměsíční kontrole dělal malý letadlo a kvůli tomu nás pediatrička znovu poslala na RHB. Jela jsem k paní Vallové, aby se na malého podívala a řekla mi, zda je potřeba cvičit. U ní jsem se dozvěděla, že letadlo je v šesti měsících normální stupeň vývoje a že malý je naprosto zdravý a šikovný kluk a že rozhodně není třeba cvičit. Paní Vallová na mě udělala dojem hned v první vteřině, kdy jsem ji uviděla, je to úžasná žena plná energie. Když jsme se loučili, řekla mi, že můžu s malým kdykoliv přijet, když budu něco potřebovat, že mi kdykoliv ráda poradí a vše vysvětlí. Prostě je to žena, která svou práci opravdu miluje a je tu pro děti a jejich rodiče ????

Umístění: Fyzioterapie ochabnutí svalů po očkování

Byli jsme odeslání s dcerou, tenkrát měla po 8 měsících k paní Vallové. Dcera se přestala hýbat, jen ležela na zádech, zvedla kousek nad podložku hlavu a kroutila ručičkami, nelezla, neseděla a přitom kdysi krásně pásla koníčky, teď nic. Paní Vallová jak dítě viděla, ihned řekla, že dcera má následkem očkování ochablé svaly a musíme cvičit Vojtovu metodu, nejlépe 4 krát každý den.U první dcery bylo očkování v pohodě a ani druhá neměla žádné příznaky, takže jsem to nečekala. Řekla věci narovinu, i když mě to tenkrát dostalo. A taky řekla, že za 3 měsíce polezeme po čtrnácti dnech cvičení, že dcera je v pořádku jen jí musíme nastartovat. V tu chvíli jsem tomu nevěřila, že dcera za 3 měsíce poleze. Cvičili jsme, nepolevili a dcera u toho hodně plakala. A teď po 3 měsících dcera leze, sedí a stojí v postýlce. Už nemusíme cvičit a dáváme jí volnost, ať se sama učí. Půjdeme na kontrolu až bude chodit. Ale velký dík paní Vallové. Doporučuji maminkám před očkováním malých dětí, jít prvně na konzultaci k ní. Je to rázná žena, ale ví co dělá.

Umístění: Fyzioterapie Vojtovka

Pani Vallova je moc hodna. Hodim k ni se synem uz 1.5 roku. My jsme cvicili vojtovku do 9 mesicu. Ted jenom na kontrolu. Pani Vallova vzdicky nas podporovala. Velmi pecliva... Ted uz mame vsechno dobre. Muj syn hodi a citi zdrave. Dekuji moc Pani Vallova. Doporucuji!

Umístění: Fyzioterapie rehabilitace dětí

Naše Ellinka má 3 měsíce a naše pediatricka nám řekla, ze mala má jednu stranu slabou. Malou položila na konicka asi na 10 sekund a pak ji pritahla za ruce a na základě tohoto neznala, ze jsou třeba rehabilitace. Pořad jsem si říkala, kde je chyba, už třetí den po porodu pri vaze 2370 gramu zvedala hlavu, koníčky doma pasla krásné a za ruce se přitahovala neustále. Ale věříte pediatrovi. Když jsme dojeli za paní Vallovou, skoro 45 minut Ellu vysetrovala a závěr - mate decko naprosto úžasný, pevné svaly, v pohybu je napřed. Takže pak verze doktorum. Paní Vallova je tak úžasný člověk, ze naše mala ani nepipla při vyšetření, jaký klid v ordinaci paní Vallova umí navodit. Proste uzasna dáma s úžasným přístupem!

Největší profesionálka svého oboru! Ochotná, ví co dělá, a řekne vše na přímo, i když to někdy bolí. Nikdy se nevzdá a za pohyb dětí bojuje do poslední chvíle.

Tady není co dodat,paní Vallová ví co dělá a je to člověk na svém místě.Na vojtovku je to odborník a ikdyž jsem po první návštěvě měla spíš slzy v očích při představě co musím svojí dcerce provádět...netrvalo to dlouho a vše jsme dohnaly.Paní Vallová se všem věnuje a přistupuje k vám s lidským přístupem,je upřímná a naprosto fajn člověk.Vřele doporučuji!!!!

Velmi dobry fizioterapeut. Po uraze mi rekli, ze nejspise nebudu moci pohnout zapestim. Na doporuceni lekaru jsem se zacal ucit dokonce psat druhou rukou. Pulrocni terapie u pi Valove a nejenom, ze mohu bezproblemu psat, ale mam v zapesti dostatecny rozsah pohybu, kterty mi dovoluje temer bez omezeni sportovat. Dnes je tomu 2 roky co se mi uraz stal a jezdim na kole, lyzuji, lezu po skalach, atd...

Pomocí Vojtovy metody pomohla mému synovi a za 3 roky, po úrazu, postavila na nohy i mě. Je to obětavá, svého oboru znalá fyzioterapeutka, která ví, co dělá a dělá to správně! OPRAVDU VŘELE DOPORUČUJI! Na Vojtovu metodu je to široko daleko ten nejkompetentnější člověk, kterého znám.

Pani Vallovou vřele doporučuji, po předčasném porodu jsem u ni s malou cvičila asi 1/2 roku, nedokazu si ale predstavit jakou dobu bych cvicila, pokud bych jezdila nekam jinam. Chodili jsme po celou dobu cviceni na povinne kontroly do rizikove poradny do Brna na Obilnak, kde me hned pri prvni navsteve utvrdili v tom ze pokud k tomu nekdo nema vztah, tak by to radeji nemel delat. Slibovali mi cviceni az snad do 2 let, pri kazde navsteve sem odchazela s tim ze je vlastne uplne vsechno spatne... Nebyt pani Vallove, ke ktere jsme chodili protoze jsme z Tisnova, nevim jak bych to obdobi psychicky zvladla.
Pani Vallova ma perfektni pristup jak k detem, tak k rodicum.To že rika vsechno maminkam na rovinu, ale spoustu z nich vyděsí, zvlášt kdyz pediatr tvrdi, ze je vlastne na vsechno dost casu.
Ted kdyz uz jsou male skoro tři roky se obcas za pani Vallovou stavime na navstevu a v ocich vsech maminek, ktere jsou tam na cviceni vidim velkou motivaci kdyz opravdu vidi vysledky na vlastni oci.
Tímto bych chtela paní Vallové moc podekovat a vsem maminkam ktere s dětmi musi cvicit preju at zatnou zuby a vydrží, protoze to za to stojí!