Sam. ordinace PL - gynekologa
Opletalova 446, Chrudim

s paní doktorkou jsem nikdy moc spokojená nebyla, předchozí příspěvky asi mluví za vše. Měla by se nad sebou zamyslet, pokud bude takto dál ordinovat, může někomu i zdravotně ublížit.

Paní doktorka je skvělá po lidské i profesionální stránce. Všechny problémy mi hned vyřešila nebo mě poslala někam dál. S přecházením přes kancelář nemám problémy, svlékám se rovnou v ordinaci. Její lidský přístup mně vyhovuje a uvolňuje.

Pacientky,které zde p.doktorku chválí jsou asi pamětnice staršího režimu,kdy se jednalo s pacienty mnohem hůž než dnes,kdy je naštěstí úroveň komunikace a přístupu lékaře lepší a máme svobodný ýběr lékaře.Já osobně jsem šla k doktorce na doporučení,ovšem nebyla jse spokojená.Po diagnostikování problému mne poslala na zákrok automaticky do nem v Chrudimi,kde přístup doktora,kam mne poslala byl ještě horší,navíc se špatnou diagnozou.Doslova jsem utekla a na zákrok jsem si bez jejího vědomí našla soukromou nem.G med v Par,kde vše proběhlo bez komplikací.Po zákroku si mne paní doktorka pozvala na kontrolu,když zjistila,že jsem nebyla v Chrudimi u jejího známého,tak mne seřvala,jakto,že mám pravý vaječník?Odstranění nebylo nutné,ale být jí,už bych ho neměla.Stále dokola mne zvala na nemyslmé kontroly a vymýšlela jakou medikamemtozní léčbu mi dá.Nakonec jsem odešla k doktoru Galátovi do již zmíněného G medu,který vřele doporučuji.Tahle Dr.by měla jít na důchod.Je naprosto neschopná a nepozná už ani cystu!!!
A ještě jedna zkušenost- když byla ještě v Chrudimi na porodnici,pamětnice Vám rádi jistě řeknou jak zacházela s pacientkami při porodech!

Velmi milá a lidská paní doktorka. Jen díky ní žiju,hodně mi pomohla po náročném a velmi komplikovaném porodu.

K paní doktorce chodím zatím jen 4 roky, ale co se týče její péče, nemohu si na nic stěžovat, vždy když vidí můj vyděšený výraz, sama mi nabídne takřka bezbolestné vyšetření "plastovými zrcadli" ( za která se platí cca 25,- ale sama dopředu upozorní na tuto skutečnost ). Je milá a příjemná, co se týče jejich řečí, když mi prohmatávala třeba prsa a utrousila poznámku, takové jsem taky chtěla vždy mít, se člověk může pousmát, vždy mě její "hlášky" odbourají od strachu z nepříjemného vyšetření. Vždy ke mě byla důsledná a vyšetření nezanedbávala, každý půl rok dělá stěry, měří tlak, ptá se jestli nejsou nějaké problémy, zda antikoncepce vyhovuje atd. Snaží se komunikovat o běžných věcech, snad pro uvolnění atmosféry? :) Nyní při poslední prohlídce jsem měla menší problém, z velkého stresu jsem začala špinit, paní doktorka neváhala a okamžitě mě poslala do nemocnice na ultrazvuk, udělala mi dvě vyšetření, dokonce i těhu testy, řešila se mnou okamžitě můj problém, možná mohu říci, že ho řešila více než já, za což ji mohu být vděčná, ačkoli se na nic vážného nepřišlo. Sestra mi zpočátku moc milá nepřišla, ale postupem času se ukázalo, že je také hodná, milá a ochotná. Je sice pravdou, že pokud paní Dr. navštíví v ordinaci známá, tak v čekárně trávíme déle času, ale tak to máte všude. Co se týče převlékání, kdy musíte jít přes sestru, stačí to řešit delším vrškem. Jedinou připomínku, kterou snad mám, jsou opravdu netěsnící dveře, a tak se Vám opravdu naskytne příležitost v čekárně slyšet co slyšet vlastně nechceme, ať se to týká rozhovorů mezi Dr. a pacienty, tak i telefony mezi sestrou a pacienty.
Ale jinak zatím nemám v plánu paní Dr. měnit.

Chodím k paní doktorce asi 20 let. Předtím jsem postupně za studíí chodila asi k 1 v Otrokovicích, k jednomu ve Zlíně, ke 2 gynekologům v Brně, po škole k 1 v Pardubicích a ke 2 v Chrudimi. Mám možnost srovnání.
Jsem spokojena jak s profesním odborným přístupem paní doktorky, tak i s lidským.
Mě zachránila před 16 lety život. K tomu nemám co dodat. Na delší popis 20 let zkušeností s ní tady není dost místa.
Její sestřičku znám zhruba stejnou dobu a nemám s ní ani nejmenší problém. Když si na ni vzpomenu, vždycky se mi vybaví usměvavá příjemná holka.

Vztah doktor-pacient není jen o tom, jak se k nám chovají doktoři a sestřičky, ale i o tom, jak se chováme my k nim. A také je to o důvěře. Já své paní doktorce důvěřuju. A to už 20 let.

M.S.

Paní doktorka i sestřička jsou příjemné, s chováním nemám problém. Tykání a komentáře typu "..vyskoč si.." už mi nevadí, znám ji 30 let. Ale ten nedostatek soukromí a chození přes ordinaci v 21.století prostě nechápu. To je jediný důvod, proč zvažuju, že odejdu jinam. A ještě jeden problém mám s prostředím, a to absolutně netěsnící dveře - v čekárně slyším skoro všechno, co se tam děje.

K paní doktorce jsem nastoupila už někdy v 15ti letech a chodím k ní už téměř 14 let. Je pravda,že někdy umí být náladová,ale je to jen člověk a ne stroj. Je velice pečlivá, pokaždé dělá stěry, při jakémkoliv náznaku potíží pomůže, hledá pomoc, poradí. Má lidský přístup a tykání mi od ní rozhodně nevadí, naopak. Paní doktorku rozhodně doporučuju !!!!

Paní doktorka má sice svérázný přístup a pravdou je, že každý nadstandartní úkon okomentuje tím, jak jí zas budou pojišťovny šlapat na záda, že je to vše drahé atd... ale je pečlivá, stěry, krev, prohlídky apod dělá i nad rámec prevence.. mám jisté problémy, byla jsem na dvou rizikových těhotenstvích a pokaždé se o mě dobře starala, nic nenechala náhodě, jakmile zjistila problém, hned mě posílala po vyšetřeních.. s tím chozením přes sestru nemám problém, vždy si nechávám vršek a spodní kalhotky a ty si svlékám až před sednutím na křeslo, navíc sestra mě osobně tedy nikdy neokukovala a vždy byla velmi milá a ochotná, když jsem kojila a šla na prohlídku po šestinedělí, vzala mě hned bez čekání přednostně... a receprty - pokud jsou všechna potřebná vyšetření, která paní dr.hlídá a provdí pravidelně - píší bez objednání a bez čekání. Doporučuji!

Já jsem velmi spokojená. Chodím k paní doktorce víc než 30 let a nikdy jsem se nesetkala s náladovostí, neprofesionalitou a nepříjemným vyšetřením. Důkazem je právě ta spousta let, co k ní chodím. vřele doporočuji.