Emilie Jakovljevičová, dermatolog České Budějovice

MUDr. Emilie Jakovljevičová

Dermatolog

Jasanová 24, České Budějovice
Ordinace lékaře specialisty - kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Tuto byvalou pani primarku velmi miluju byla jsem castym pacientem hospi.v nemocnici,jeji odbornost a velmi EMPATICKY pristup k pacientum si zada uctu a muj vreli dik za vsechny..Byvala pacientka Krivankova

Paní doktorka mi jediná pomohla, když jsem nevěděla, jak léčit moji 96-letou ležící maminku. Dala mi radu po telefonu a dnes je vše téměř v pořádku. Moc jí za to děkuji. Ostatní mě odbyli a nepohohli.

Já tedy nevím. Chodím k paní doktorce od malička, pomohla mi s ekzémem i bradavicemi na nohou, ale s akné se teď léčím už několikátý rok. pokaždé je to to samé: že to není tak hrozné, že se nemám malovat, potom mi předepíše ty samé mastičky jako před 5-ti lety... Na moje dotazy ohledně přírodní kosmetiky a kosmetiky bez chemie reaguje rozhořčeně. Skoro mě nepustí ke slovu a už píše Skinoren, který na své citlivé pleti vůbec nesnesu, ale ona mi nevěří. Teď hledám jinou kožní, tak snad už budu mít štěstí, stejně chce paní doktorka (nadobro) skončit. Jo a její manžel se musí přežít, já už si za těch 20 let zvykla. Kdyžtak mu pochvalte psa, na to slyší ;)

Bývalá primářka kožního oddělení v ČB je odborník na pravém místě. Rychlá diagnóza a snaha o co nejrychlejší pomoc. Určitě nejlepší kožní lékařka na českobudějovicku.Vřele doporučuji.

Doporučuji, opravdu pomůže a poradí. Na jejího manžela nesmíte koukat ten vás přece neléčí tak ho jen přehlížet. Jesti chcete dokotora, který pomůže tak je to jen ona. Jediný co mám proti je dlouhé čekání v čekárně.

Ze všech kožních lékařů (a že jsem jich už pár navštívila)mi jako jediná dokázala pomoci a to ne formou pokusů ale ihned odhadla o co jde a zahájila léčbu. Nelze pochybovat o jejích schopnostech i zkušenostech, jako bývalá primářka kožního oddělení v nemocnici musí být a skutečně i je jedním z z nejlepších kožních lékařů v ČB.
Její manžel ve funkci sekretáře je jiná kapitola ale s ohledem na léčebné výsledky paní doktorky jsem ochotná jeho chování zkousnout a snažit se je ingnorovat.

Podle mého názoru nejlepší kožařka v ČB. Dlouho jsem docházela k MUDr. Rendlové s neúspěchem a pocitem méněcennosti, pak jsem začala kožaře střídat a hledat a konečně u paní doktorky Jakovljevičové jsem se dokázala svých potíží (atopický ekzém od 10 let) skoro zbavit. Občas se sice projeví, ale oproti dřívějšku tak z 5%. Má výborné jednání s lidmi a je jako pravý NEJ specialista naprosto skromná.

Skvělá doktorka, doporučuji, jediné "mínus" je její velmi manžel co by sekretářka

nekolik let jsem stridala doktory kvuli "atopickemu ekzemu" az jsem na doporuceni kamaradky zakotvila u teto pani doktorky a ona jako jedina byla schopna na prvni pohled urcit diagnozu ( kterou mimochodem vyvolali predchazejici lekari svymi metodami leceni ekzemu... ktery ve finale vyustil v jinou nemoc! )a nasadila lecbu, ktera byla stoprocentne uspesna! ja ji moc dekuji, ze muj oblicej po jake dobe zacal vypadat normalne a ja se mohla usmat bez toho, aby me bolela ma hrosi kuze! muzu opravdu maximalne doporucit, i pres jejiho manzela, ktery me trochu ztrapnil pred celou cekarnou, hned jak jsem vstoupila... tohle pro me ted neni vubec dulezite...
dekuji.

O