Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

K Mudr. Bačíkovi jsem chodila do mých 18 let s domněním, že je to jeden z nejlepších ošetřujících lékařů.
Zdání však klame, jednoho dne jsem přišla s neustupujícím až dusícím se kašlem, který trval delší dobu, pan doktor mě opakovaně v průběhu 3 měsíců posílal domů se Stoptussinem. Bylo mi už tak trapné k němu opět jít že jsem se přepsala k jinému obvodnímu lékaři, který na můj kašel hned zareagoval s tvrzením že se jedná nejspíše o těžké astma.
Po výsledcích a grafech ze spirometrie a následného vyšetření mi zjistili astma vyššího stupně. Byla jsem nemile zaskočena. Aby dlouhodobý pediatr jako je zde Mudr. Bačík nerozpoznal tohle závažné onemocnění.
Tím chci jen upozornit na fakt že já jsem vesměs dospělý člověk, ale nepoznat astma u malého dítěte by mohl být mnohem závažnější problém.
Dle mého názoru má Mudr. Bačík už nějaké roky a nespíš by měl svou praxi přenechat mladším kolegům, kteří nebudou zanedbávat své dlouholeté pacienty.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřeny pacient

Dcera onemocněla, vysoké horečky, zvracení, okamžitě jsme ji vezl k panu doktorovi a ten nás odmítl. Ani nevyšel z ordinace jenom setra nám sdělila, že má nějakou poradnu a neordinuje. Chodili jsme k němu pravidelně, stačilo trochu ochoty. Musel jsem volat ředitelovi polikliniky, co mám dělat, kdo nás ošetří....ředitel nás nasměřoval k MUDr. Konečné. okamžitě jsem tam šel, neměl jsem na výběr. Od pana doktora jsme nakonec odešli. Je precizní, důsledný a profesionál. Vždy k nám tak přistupoval, až na ten nevysvětlitelný incident, který se stal. Když tak nad tím přemýšlím, možná ze to může už jeho stáří...každopádně, profesionál tohle neudělá. Zdeněk Horák.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

..a zapoměla jsem ještě dodat,že má i výbornou,hodnou a sympatickou sestřičku..kterou mají rady dětičky i maminky..a to je taky dost důležité..aby se cítil v ordinaci člověk dobře.Ewa


E
Ověřeny pacient

Jsem maminka čtyř dětí a s panem doktorem mám skvělé zkušenosti..moc si ho vážím a je skvělý odborník.Chodila jsem k němu i já jako malá holčička a mám ho moc ráda..i moje dětičky se k němu vždy těší..Nikdy bych neměnila.Jsem ráda,že ho máme.Ewa


J
Ověřeny pacient

Jako matka 3 dětí,které pana doktora navštěvují už několik let musím napsat,že je skvělý lékař,který si nezaslouží,abyste o něm psali někteří takové ptákoviny.Naše rodina je s ním nadmíru spokojená a nikdy bychom neměnili.Ruku na srdce, kdo z nás není náladový,vždyť si to mnozí ani neuvědomujete, možná by stačilo nad sebou někdy popřemýšlet a podívat se do zrcadla.Přestat hysterčit a zkusit nepřijít jen z bolístkou, ale také s úsměvem a uvidíte,že se budete cítit mnohem lépe i přístup pana doktora se Vám bude zdát hned jiný.Mimochodem pan doktor je opravdová kapacita a má rád legraci,ale to asi někteří nevíte,nebo nechcete vědět.A pokud se Vám nelíbí,tak se nepřetvařujte,zahoďte faleš a najděte se jiného lékaře.To dnes klidně můžete.Já snekám,klaním se za jeho poctivou a nelehkou práci a přeji mu,aby byl on sám zdraví a měl samé dobré a upřímné pacienty,kteří ocení jeho práci,nebudou ho pomlouvat,že má špatnou náladu,ale budou se snažit si najít k němu cestu.


pan doktro je náladový ale každý rodič který si váží zdravý svého dítěte víc než své ješitnosti tak to překousne, nás poslal do nemocnice z nezjištěného důvodu teplot (mohly to být zuby) a jsem mu strašně vděčná,synovi našli začínajícího pneumokoka i když na to vůbec nevypadal ani na zánět středouší, jako diagnostik je nejlepší nemůžu než doporučit všem


Jako jeho stálý pacient musím vyvráit všechny negativní ohlasy.Vždy perfektně odvedl svou práci,když jsem byl nemocný víc tak bez problému přijel domů,vyšetřil,bez váhání stanovil diagnózu a byla sním i legrace.K tomu autu : pan doktor si vždycky liboval v rychlých autech,a myslím že toho Nissana 350Z si plně zaslouží.


je proste nej a to auto taky.


Doporučuji


V

dobrý doktor, jen doporučuju


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti