Divadelní 21, Český Těšín
Praktický lékař stomatolog s laborat.

Kvalitní a velmi dobré profesionální ošetření. Bezproblémová domluva, vstřícnost.
Na neakutní zákroky je třeba se dopředu objednat. Kvalitní práce, bez problému a reklamací.

Chodil jsem k paní doktorce pravidelně a když jsem se po 2 letech vrátil ze zahraničí, tak mi sdělila, "ať si najdu jiného zubaře". Ve zkratce: Mají už dostatečně nahrabáno, nakoupeny vily a auta, takže proč neodbýt lidi! Je to sprosté chování a hlavně ten způsob jakým to sdělila...

K mým zubům už není co dodat - byly a jsou to s prominutím "chachary" - a paní doktorka mi pomáhá se jich rozumným a co nejšetrnějším způsobem zbavit. Když jsem čekala své poslední dítě, bylo třeba mi vytrhnout osmičku. Zub naprosto vykažený - bylo třeba "jen uklidit kořen". Tehdy to její dcera - také zubařka - zvládla tak dobře, že jsem nemusela ani brát léky proti bolesti po tomto spíš náročném zákroku. Velmi to oceňuji. Taky oceňuji péči doktorů Jeziorských o zuby mých dětí - není nejmenšího zádrhele. Můžu jen doporučit.

Pan doktor Jeziorski je skvělý člověk, ochotný, milý a především je výborný zubař. Vždy mi všechno ochotně vysvětlil, a snažil se mi pomoci i tehdy, když jsem byl od jeho ordinace 200km a potřeboval jsem nutně zásah zubaře. Všem doporučuji !!!

Velmi šetrný, přijemný a profesionální přístup.
Šefránek Libor

Paní doktorku znám už 15 let a od té doby mě přestaly bolet zuby! Chodíme k ní celá rodina. Příjemné prostředí, výborná sestra a úžasná lékařka. Doporučuji.

nejlepší stomatolog, příjemné prostředí, vybavení, profesionální přístup a kvalita úkonů je vynikající. díky

Paní zubařka mi vždy pomohla, i když je má docházka k zubaři velmi, velmi nepravidelná (holt v dnešní době má práce přednost). Je to ta nejlepší zubařka v širokém okolí.

Paní doktorka je profesionál v každém slova smyslu.DOPORUČUJI A HODNOTÍM ******************.Lidský přístup,ochota,empatie,komunikace nelze jinak než znovu****************.

Přístup p.doktorky je velice neprofesionální-má zřejmě své vybrané pacienty, ke kterým se chová lidsky,ale co se týče mého názoru a mých zkušeností s p.doktorkou,tak je velice nehumanní-zřejmě si je vědoma toho,že v Českém těšíně je nedostatek stomatologů.Nemáme s ní dobré zkušenosti.Nemohu v žádném případě doporučit