Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plánická 5/I, blízko hlavního náměstí, Klatovy
Soukromá praxe neurologická

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Soukromá praxe neurologická Jiný

P.doktorka mi vždy pomohla při blokadě SI kloubu. Jeji přistup k pacientum je lidsky. Je to dusledna a vyborna lekařka. "Pomáhá a léčí"


K
Umístění: Soukromá praxe neurologická Jiný

Super,velmi empatický přístup,maximální profesiální,velmi ráda akceptuji všechna doporučení.Jsem ráda,že mi bylo vyšeření u MUDR.Klímové doporučeno


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Brnění levé ruky

K paní doktorce Klímové jsem chodila před třiceti lety ,tehdy ještě ordinovala na poliklinice v Sušici Byla moc ochotná a ráda mi vysvětlila na co jsem se zeptala


Ověřeny pacient

nedávno jsem navštívila paní lékařku prvně. Působí na mne nadmíru příjemná a ochotná. Ještě jsem se s takovým neurologem neměla tu možnost se setkat. Kdyby byl takový lékař každý, nemusel by mít člověk obavy jej navštívit.


E
Ověřeny pacient

Moc děkuji,jste skvělá


J
Ověřeny pacient

Reaguji na názor paní Maruš!Pokud tato dáma byla odeslána k operaci jiným specialistou,tak moji paní doktorku určitě zajímá,kdo ji odeslal a zda jí operace pomohla!!Kvůli tomu se na ni nemusí zlobit!A pokud i po operaci měla tak výrazné potíže,tak jí asi někdo dobře neporadil.Samozřejmě se velmi těžké bolesti nemohou ambulantně zvládnout,ale já k paní doktorce Elišce chodím již léta na kapačky a nemám s tím žádný problém.A vybírání regulačních poplatků je povinnost a sestra to musí hlídat.Vážená paní Maruš,pokud Vám mohu poradit,tak paní doktorka je velmi pečlivá a pokud budete potřebovat,jistě Vám ráda poradí,jí opravdu nevadí,když konzultuje svůj zdravotní stav na jiném pracovišti ,ona sama dle potřeby všechna nutné vyšetření zajišťuje.Josef


V

.
I touto cestou chci poděkovat paní doktorce, léta jsem se trápila s bolestmi hlavy, vyzkoušela jsem vše proti bolesti, i jiné lékaře-neurology, kde mi bylo řečeno vemte si brufen a lehněte si!!! A dopadlo to tak, že jsem v bolestech ležela tři dny!!! Až mi byla kolegyní doporučena mudr. Nováčková, její přístup(i sestřiček) je naprosto úžasný, dostala jsem léky k mé diagnoze, vše mi vysvětlila(nemoc) a strašně mi pomohla, konečně po letech se cítím naprosto v pohodě. Moc děkuji a všem doporučuji!!!


Bohužel k paní doktorce jsem se dostala pozdě s úrazem Whiplash injury. 7 měsíců jsem se nechala urážet a ponižovat od dr. Zemana v Domažlicích. Kdybych se k ní dostala hned po autonehodě, vyléčila mě. Když mě uviděla poprvé, hned přišla na to, co mi je a správně řekla, že už to tam je zakonzervované a že už se nedá nic dělat. Jen čekat. Je jedinou neuroložkou v Plzeňském kraji, která pozná Whiplash injury. Lékaři z neurologické kliniky z Plzně proti ní nemají šanci, o Klatovské nemocnici vůbec nemluvím. Děkuji pane doktore Zemane za invalidní důchod 3. stupně. Proboha lidi, komu při autonehodě "ulítne" hlava dopředu, jděte rychle jen k dr. Klímové, za pár měsíců budete zdrávi a zcela bez následků.


Paní doktorku jen všude doporučuji. Díky ní už znám svou diagnózu a přestože musím navštěvovat další lékaře, vzhledem k mé nemoci, stará se o mě dál a můžu se k ní kdykoliv obrátit. Je to vážně báječná lékařka,proto nemůžu pochopit to negativní hodnocení. U mě je to jednička s hvězdičkou;).


Pani doktorka je svela,cely zivot lecila meho otce,moc rad k ni chodil,i kdyz se jinak doktorum vyhybal,Poradila,peclive prohledla.nemuseli jsme dlouho cekat,akotat je mi ji nekdy lito,co vsechno si lidi dnes dovoli.Preji ji zdravi a hodne trpelivosti s nami pacienty,moc ji potrebujeme


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti