Soukromá praxe neurologická
Plánická 5/I, blízko hlavního náměstí, Klatovy

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Soukromá praxe neurologická Jiný

P.doktorka mi vždy pomohla při blokadě SI kloubu. Jeji přistup k pacientum je lidsky. Je to dusledna a vyborna lekařka. "Pomáhá a léčí"

Umístění: Soukromá praxe neurologická Jiný

Super,velmi empatický přístup,maximální profesiální,velmi ráda akceptuji všechna doporučení.Jsem ráda,že mi bylo vyšeření u MUDR.Klímové doporučeno

Umístění: jiné místo Brnění levé ruky

K paní doktorce Klímové jsem chodila před třiceti lety ,tehdy ještě ordinovala na poliklinice v Sušici Byla moc ochotná a ráda mi vysvětlila na co jsem se zeptala

nedávno jsem navštívila paní lékařku prvně. Působí na mne nadmíru příjemná a ochotná. Ještě jsem se s takovým neurologem neměla tu možnost se setkat. Kdyby byl takový lékař každý, nemusel by mít člověk obavy jej navštívit.

Moc děkuji,jste skvělá

Reaguji na názor paní Maruš!Pokud tato dáma byla odeslána k operaci jiným specialistou,tak moji paní doktorku určitě zajímá,kdo ji odeslal a zda jí operace pomohla!!Kvůli tomu se na ni nemusí zlobit!A pokud i po operaci měla tak výrazné potíže,tak jí asi někdo dobře neporadil.Samozřejmě se velmi těžké bolesti nemohou ambulantně zvládnout,ale já k paní doktorce Elišce chodím již léta na kapačky a nemám s tím žádný problém.A vybírání regulačních poplatků je povinnost a sestra to musí hlídat.Vážená paní Maruš,pokud Vám mohu poradit,tak paní doktorka je velmi pečlivá a pokud budete potřebovat,jistě Vám ráda poradí,jí opravdu nevadí,když konzultuje svůj zdravotní stav na jiném pracovišti ,ona sama dle potřeby všechna nutné vyšetření zajišťuje.Josef

I touto cestou chci poděkovat paní doktorce, léta jsem se trápila s bolestmi hlavy, vyzkoušela jsem vše proti bolesti, i jiné lékaře-neurology, kde mi bylo řečeno vemte si brufen a lehněte si!!! A dopadlo to tak, že jsem v bolestech ležela tři dny!!! Až mi byla kolegyní doporučena mudr. Nováčková, její přístup(i sestřiček) je naprosto úžasný, dostala jsem léky k mé diagnoze, vše mi vysvětlila(nemoc) a strašně mi pomohla, konečně po letech se cítím naprosto v pohodě. Moc děkuji a všem doporučuji!!!

Bohužel k paní doktorce jsem se dostala pozdě s úrazem Whiplash injury. 7 měsíců jsem se nechala urážet a ponižovat od dr. Zemana v Domažlicích. Kdybych se k ní dostala hned po autonehodě, vyléčila mě. Když mě uviděla poprvé, hned přišla na to, co mi je a správně řekla, že už to tam je zakonzervované a že už se nedá nic dělat. Jen čekat. Je jedinou neuroložkou v Plzeňském kraji, která pozná Whiplash injury. Lékaři z neurologické kliniky z Plzně proti ní nemají šanci, o Klatovské nemocnici vůbec nemluvím. Děkuji pane doktore Zemane za invalidní důchod 3. stupně. Proboha lidi, komu při autonehodě "ulítne" hlava dopředu, jděte rychle jen k dr. Klímové, za pár měsíců budete zdrávi a zcela bez následků.

Paní doktorku jen všude doporučuji. Díky ní už znám svou diagnózu a přestože musím navštěvovat další lékaře, vzhledem k mé nemoci, stará se o mě dál a můžu se k ní kdykoliv obrátit. Je to vážně báječná lékařka,proto nemůžu pochopit to negativní hodnocení. U mě je to jednička s hvězdičkou;).

Pani doktorka je svela,cely zivot lecila meho otce,moc rad k ni chodil,i kdyz se jinak doktorum vyhybal,Poradila,peclive prohledla.nemuseli jsme dlouho cekat,akotat je mi ji nekdy lito,co vsechno si lidi dnes dovoli.Preji ji zdravi a hodne trpelivosti s nami pacienty,moc ji potrebujeme