Samostatná ordinace lékaře specialisty
Komenského náměstí 372/14, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

No jelikož jsem zdrav.sestra tak se ke kolegyni nechci moc vyjadřovat,jen bych dodala že úsměv je zdarma tak proč ho lidem nedat.No a co se týká paní doktorky tak to je zlatý člověk, milá, vstřícná, laskavá, snaží se člověku vždy pomoci,za mě 100% úžasná paní doktorka.

Umístění: Samostatná ordinace lékaře specialisty

Po přečtení obou recenzí začínám uvažovat jestli nechodím náhodou k jiné paní doktorce. Krom toho že z obou recenzí jsem se kromě hodnocení sestry vlastně nic nedozvěděl, vám musím dát zčásti za pravdu. Sestra není vždy nejmilejší a nerozhazuje úsměvy na všechny strany, ale svou práci dělá podle mě dobře. Řekněme si to otevřeně, práce s lidma je vždy náročná a ne každý den má člověk skvělou náladu. Co se týče hodnocení paní doktorky, za mě nemůžu říct nic špatného. Vždy milá, pokud je to v jejich silách, vyhoví, starostlivá a pozorná k mým problémům. Netvrdím že někdo nemůže mít jinou zkušenost ale já jsem s paní doktorkou maximálně spokojen

Mám naprosto stejnou zkušenost jako uživatel jan.dusek. Objednaná jsem byla dnes na 13.30, raději jsem přišla ještě o několik minut dříve, ale sestra mě v čekárně absolutně ignorovala, jako bych tam ani neseděla. O tom, že tato paní neumí pozdravit a ani na pozdrav odpovědět, se rozepisovat nebudu, její chování pro mě bylo nepřijatelné po stránce lidské i po té profesionální. Ve 14.15, kdy vzala do ordinace pacientku objednanou na 14.00, mi tedy milostivě vzala kartičku pojištěnce i poukaz na ošetření a bez jediného slova zase zmizela. Jenomže z toho marného hodinového čekání v malé nevětrané a neútulné čekárně bez oken, která je společná hned třem lékařům a z toho jeden je dokonce praktický (takže přítomní chřipkaři vám kašlou do obličeje a ani jim to nemůžete mít za zlé, protože prostě svou čekárnu nemají), mě rozbolela hlava, takže jsem navzdory arogantní výstraze na dveřích ordinace zaklapala a sestra, když mi na požádání vracela mé doklady zpět, na mě vybalila, že si MYSLÍ, že jsem stejně ani nebyla objednaná. No co je tohle za způsoby?! Sem už nevkročím, ani kdyby paní doktorka byla jedinou neuroložkou v okrese. NIKDY!

Byl jsem objednán 31. 10 na devět hodin telefonicky, okamžitě po zavěšení jsem si to pro jistotu zapsal do kalendáře v mobilu. Do půl desáté se se dveře ordinace neotevřely, v devět hodin pět minut, když už jsem i s malou dcerou seděl v čekárně, sestra vzala prý akutního pacienta, přitom mě viděla a neřekla ani slovo. Teprve po půl znovu přišla s tím, že jsem byl údajně objednaný na 8.45 a že mám smůlu a musím se přeobjednat, prý mě několikrát vyvolávala a v čekárně jsem nebyl. Nevím, proč se sestra takto chová a vědomě lže, ale pro mě je to poučení že sem už NIKDY!