Elena Křivková, psychiatr Trutnov

MUDr. Elena Křivková

Uložit

Psychiatr Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Palackého 201, Trutnov
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Myslim si, že paní doktorka křivková je v tomhle oboru jedničkou.Byl jsem u ni sice jen dvakrat ale s mou zkušeností, kdy jsem obešel plno všelijakych doktorů si troufám říct, e poznám jaký ten dotyčný je.paní doktorka se mě na všechno vyptávala a řádně zapsala.Někdo řekne nojo psychiatr cpe do člověka jen samé prášky a zavíra do lečeben. Ale není to tak.Spíš můj doktor mě furt vyhrožoval s práškama, který bych bral do konce života ale paní doktorka mi řekla, že já prášky brát nemusím.Paní doktorka je prostě number one! A vřele všem doporučuji


Ověřeny pacient

Dnes mě paní doktorka moc zklamala. Chodím k ní s nemocnou matkou již téměř rok, zprvu se mi její přístup zdál velmi dobrý, vyptávala se na problémy matky i mě, ale mám pocit, že co zemřel MUDr. Holub, začalo k ní chodit víc pacientů, ona nestíhá a je velice nervozní. A to se projevuje na přístupu k pacientům. Dnes k ní byla maminka objednaná, ale byla hospitalizována v nemocnici, tak jsem šla
k paní doktorce v objednanou hodinu pro léky já. Zeptala jsem se paní doktorky, zda bych s ní mohla mluvit, ale dost necitelně mě odbyla, že NEMOHLA. Zůstala jsem stát jak opařená, takový přístup jsem opravdu nečekala. Veškerá důvěra, kterou jsou k ní měla, je pryč. Hádat se neumím, nechala jsem se odbýt, napsat si jiný termín a odešla jsem. Ale v tuto chvíli mám pocit, že už k ní s maminkou nikdy jít nechci, jen nevím, kde najít jiného lékaře, který by maminku mezi své pacienty vzal.


K

Absolutně nedoporučuji, nesnaží se Vás léčit. Nereaguje na to, že Vám přžedepsané pášky nemusí učinkovat ba dokonce dělat hůře. Její odpově´d je vždy, je to ve Vás. Mám už špatný pocit v čekárně, že to prostě nwefunguje, páč její argumenty jsou pořád stejné a léky Vám ani nezamění, musíte si o to říci. Myslím, že správný psychiatr by měl právě léky vychytat, které Vám sedí a vidět, že se to léčí a ne, že se to zhoršuje a pak Vám jediný lék doporučení do léčebny a tím Vás přestává v uvozovkách léčit úplně. Jako člověk ji moc nezajímáte, vše co ji říkáte dle ní nemůže s ničím souviset. Paní doktorka by si měla poslechnout, co se vypráví v čekárně, než pacient jde k ní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K

Paní doktorku zatím moc dobře neznám, ale cítím, že mi nevěří to, co je pravda, a to mě nejvíce mrzí.


J

Paní doktorka je upřímná a dobře poradí


T

paní doktorka je velmi příjemná a umí poradit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti