Ordinace psychiatra
Sušilova 478/24, Holešov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace psychiatra

Paní doktorku bohužel nemohu hodnotit příliš kladně. Byla jsem u ní zhruba ve věku 14 let a nijak mi tehdy nepomohla. Jediné co ji při každé mé návštěvě zajímalo bylo to, jestli náhodou nejsem anorektička, neustále si mě vážila a tloukla mi do hlavy, že musím pravidelně pít a jíst i napříč tomu, že já i moje maminka jsme ji neustále musely vysvětlovat, že jsem zkrátka hubený typ odjakživa a že jím naprosto normálně. Jinak nemohu říci, že by byla paní doktorka nějak arogantní nebo nepříjemná, ale osobně už bych její pomoc spíše nevyhledala.

Když tam dcera přijde kvůli úzkostem, opravdu neočekávám to, že bude hodnotit to, jak vypadá!! Díky rychlému metabolismu po mě má štíhlou postavu, ale ve zdravém rozmezí (!) a ona jí řekne, že je anorektička (přitom jí okolo 2000 - 2400 kcal denně) a že by ji měla poslat do léčebny? To je opravdu drzé! Dceři je 13 a když jí řekla, že jí zemřel otec, tak paní Kašparová jí začala říkat, že na to se měla připravit, když věděla, že měl 2 roky rakovinu!!!!!! Šílená bezohlednost! Za mě jedno VELKÉ NE!

Musím souhlasit, malá měla problém, šly jsme za paní doktorkou a řekla jí jen to, co jsem malé doma říkala já 3x denně. A taky hrozila nemocnicí. Vůbec jí nepomohla, připadne mi tam úplně zbytečná. A mám kamarády, kteří za ní taky chodí, a mají z ní jen srandu. A ještě jednu kamarádku, která má hyperaktovního kluka a říkala, že je to nejhorší psychiatr se kterým se setkala, a že všichni v Kroměříži jsou na dvě věci, že jim pomohli až v Brně. Tak co to je??!!

Pomohla mé dceři, nasadila správnou medikaci. Je vstřícná, ochotná kdykoliv pomoc.

Sama jsem u paní doktorky nebyla, ale dcera ano a velmi jí pomohla. Navíc paní doktorka použila homeopatické léky, které výborně účinkovaly a jsou bez vedlejších účinků na organismus. Věřím lékařům, kteří používají i "alternativní" způsoby léčby. Děkuji a doporučuji.