Adresa

Ordinace psychiatra
Sušilova 478/24, Holešov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil
Umístění: Ordinace psychiatra

Paní doktorku bohužel nemohu hodnotit příliš kladně. Byla jsem u ní zhruba ve věku 14 let a nijak mi tehdy nepomohla. Jediné co ji při každé mé návštěvě zajímalo bylo to, jestli náhodou nejsem anorektička, neustále si mě vážila a tloukla mi do hlavy, že musím pravidelně pít a jíst i napříč tomu, že já i moje maminka jsme ji neustále musely vysvětlovat, že jsem zkrátka hubený typ odjakživa a že jím naprosto normálně. Jinak nemohu říci, že by byla paní doktorka nějak arogantní nebo nepříjemná, ale osobně už bych její pomoc spíše nevyhledala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

G
Ověřený profil

Když tam dcera přijde kvůli úzkostem, opravdu neočekávám to, že bude hodnotit to, jak vypadá!! Díky rychlému metabolismu po mě má štíhlou postavu, ale ve zdravém rozmezí (!) a ona jí řekne, že je anorektička (přitom jí okolo 2000 - 2400 kcal denně) a že by ji měla poslat do léčebny? To je opravdu drzé! Dceři je 13 a když jí řekla, že jí zemřel otec, tak paní Kašparová jí začala říkat, že na to se měla připravit, když věděla, že měl 2 roky rakovinu!!!!!! Šílená bezohlednost! Za mě jedno VELKÉ NE!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Musím souhlasit, malá měla problém, šly jsme za paní doktorkou a řekla jí jen to, co jsem malé doma říkala já 3x denně. A taky hrozila nemocnicí. Vůbec jí nepomohla, připadne mi tam úplně zbytečná. A mám kamarády, kteří za ní taky chodí, a mají z ní jen srandu. A ještě jednu kamarádku, která má hyperaktovního kluka a říkala, že je to nejhorší psychiatr se kterým se setkala, a že všichni v Kroměříži jsou na dvě věci, že jim pomohli až v Brně. Tak co to je??!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B

Pomohla mé dceři, nasadila správnou medikaci. Je vstřícná, ochotná kdykoliv pomoc.


L

Sama jsem u paní doktorky nebyla, ale dcera ano a velmi jí pomohla. Navíc paní doktorka použila homeopatické léky, které výborně účinkovaly a jsou bez vedlejších účinků na organismus. Věřím lékařům, kteří používají i "alternativní" způsoby léčby. Děkuji a doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu