Lužická nemocnice a poliklinika, a.s.
U Nemocnice 1298/6, Rumburk

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Nemám co bych mu mohl vytknout. Je to skvělý chirurg, který svoji práci odvede dobře. Navíc se sním nikdy nenudím.

Výborný lékař, empatický, milý, ochotný. Mám k němu 100% důvěru a to mám k lékařům respekt.Není, co by se mu dalo vytknout.

Doktor s velkym D! Profesionál s nadhledem a velkou empatií. Velmi dobrosrdečný člověk, který rád pomůže a to, co dělá, dělá kvalitně!

Výborný lékař s profesionálním a především také lidským přístupem. U něj se člověk necítí jako pořadové číslo. Léčbu pacientovi vysvětlí, v případě možností navrhne i jinou variantu, na rozdíl od mnoha jiných lékařů se také zajímá o to, zda pacienta vyšetření bolí, a respektuje soukromí pacienta při vyšetření. S tím se člověk setká málokdy. Kdyby takových lékařů bylo víc, bylo by to fajn. Byla jsem u něj několikrát a vždy naprostá spokojenost. Sestry jsou taky milé a vstřícné.

Dobrý lékař, který vždy vyjde vstříc a vyřeší problém. Než jsem si našel praktického lékaře, využíval jsem jeho rady a pomoc. V případě akutního problému jsem vždycky rád, když má na pohotovosti službu právě on.

Bonus: lidské zacházení

Pan doktor je super. Bála jsem se jako čert a díky jeho profesionálnímu přístupu jsem všechno překonala.Moc mě pomohl. Nebýt něho tak mám ještě dneska problémy.Je prostě na svým místě.Takových lékařú by mělo být více.

Pan doktor je slušný, milý, ochotný, má profesionální přístup. Někdo tady psal, že estetika u něj nic neznamená, s tím absolutně nesouhlasím, úkon, který mi provedl vykonal rychle a vzhledově téměř minimální zákrok. Byla jsem s ním absolutně spokojená.
Alena F.

nejlepší dokto r

Lékař,který má slušné jednání a profesionální přístup k pacientům.Touto cestou mu děkuji za kvalitní léčbu. Andrea Borovičková.

PAN DOKTOR MÁ NA PACIENTA VŽDY ČAS A HODNOTÍM I JEHO LIDSKÝ PŘÍSTUP.MÁ SKUTEČNĚ VELKÉ SRDCE