Fakultní nemocnice Hradec Králové
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Pan doktor Popper je nenahraditelnou kapacitou v oboru. Oběma našim dětem neskutečně pomohl. I ve svém věku stále pracuje a je to obdivuhodné. Patří mu velké uznání a dík nejen od všech malých pacientů a jejich rodičů!

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

Nejlepší fyzioterapeut! Pomohl dceři. Ač ji viděli čtyři odborníci, ani jeden ji nepomohl, lišili se i v diagnózách. Pan doktor ihned odhalil příčinu problémů, které vyřešil. Velmi nám pomohl. Děkuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Jiný

MUDr. Popper je kapacita ve svém oboru, pomohl spoustě lidem i malým dětem. Je neuvěřitelný a nenahraditelný. Je škoda, že takový člověk je naprosto nedoceněný společností.

Umístění: Fakultní nemocnice Hradec Králové Vyhřezlé plotýnky

Doktor Popper je naprosto úžasný. Navštěvuji ho v rámci rehabilitací už téměř tři roky. Velice mi pomohl a nebýt něj, tak ještě stále chodím o berlích a tahám za sebou nohu. Je to mistr ve svém oboru a vždy je velice příjemný a ochotný pomoci.

Pan doktor je po celá léta vyhlášeným odborníkem v oboru fyzioterapie. Nejen pro dospělé, ale i pro děti /a to od nejmenších/, je jeho odborná péče velkým přínosem.. Domnívám se , že je dosud, v rámci své působnosti, nenahraditelný...