Ordinace specialisty ortopeda
Čelakovského 261, Strakonice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda Jiný

K panu doktoru jsem došel s 5 měsíčním problémem bolestí zad s následným ustřelem do palce u nohy.
Došel jsem k závěru , že by to mohla být vyhřeznutá ploténka.
Po konzultaci s p. Gogelou ( bez vyšetření ) v žádném to nemůže být ploténka, ale údajně Houser. Položil mě do stabilizované polohy a svojí vahou se na mě houpl. Došlo k prokřupnutí a odcházím s tím jsem byl vylečen.
Bolest se zhoršila, proto jsem šel k obchodnímu lékaři a dožadoval jsem se CT, potvrzeno 3,5 mm vyhřéznutá ploténka.
Za mě doktor k ničemu.

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda

V dubnu jsem navstivila ordinaci p.Gogely.Od unora nemuzu na koleno,lecena na.revmatologii pro reaktivni artritidu,cpou do me kortikoidy a zjevne bez vysledku.Proto jsem zacala shanet a hledat sama.Pri prvni navsteve max.venovani memu problemu,utz kolen,rentgen kolen,kdy pry nemam artrozu,ale bylo by potreba do kolene kouknout,jestli tam neco.nevadi,vaz,chrupavka,vycistit atd.Druha navsteva za 10 dni,koleno jak bakule,kotnik tez,silena bolest v lytku.Bylo mi receno,ze jsem zdrava,ze to nic.neni a mam jit do prace.Po dalsim tydnu jsem si vydupadla dalsi utz(I kdyz ho delal tento lekar,byla jsem jeste u nas v nemocnici,jsem z jineho kraje),a hle,v tom koleni,ktere.zlobi,zjistena Bakerova cysta a dost velka,ktera uz zasahuje 8 cm do lytka,proto ty otoky a proto ta bolest.Bakerova cysta spada k lecbe ortopedovi.Jela jsem tam na zaklade pozitivnich recenzi a tesila se,ze uz mi nekdo po 2 mesicich trapeni se,kdy mi 8krat tahali vodu z kolene,nekdo pomuze.Naopak,jeste jsem platila za lek z Ameriky a pak se docetla ve zprave,ze mi do kolene pichl to,co beru v tabletach a mesocain.Na kontrolu tam jiz nepojedu.

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda úraz

V Čechách nevídaný otevřený přístup, ochota vše vysvětlit, sledovat nové trendy v oboru. Zkušenosti a nadhled pana doktora dávají pocit bezpečí - důvěru v léčebný proces. Setkání s panem doktorem pro mě mělo také velmi lidský a inspirativní rozměr. Děkuji. Kéž by bylo více takových lékařů!

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda Bolavé záda

Pana doktora jsem navštívil na doporučení bývalého kolegy a kamaráda skvělé jednání, vyšetření a konečně účinná léčba.

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda Tenisový loket

Na pana doktora Gogelu jsem dostala doporučení od kamarádky. Čtrnáct let mám problém s tenisovým loktem, po obstřicích, sádře, dalších obstřicích mi byla doporučena pouze operace. Tak jsem raději přestala k lékařům chodit. Pan doktor mě vzal do tří dnů od objednání, tak profesionální přístup, lidský, příjemný, jsem snad ještě nezažila. Udělal mi ultrazvuk, s rukou dobrých 10 minut různě cvičil, aplikoval protizánětlivý lek, provedl mobilizaci...věnoval se mi přes půl hodiny. Vše důkladně vysvětloval, ukazoval, odpovídal trpělivě na mé otázky. Stačily 2 návštěvy a já mám loket v pořádku! Cesta z Pardubic se opravdu vyplatila, pan doktor je opravdu kapacita a člověk na svém místě. Monika Hodíková

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda

Pan doktor Gogela je nejlepší lékař, kterého jsem kdy v životě potkala. Dvakrát mi pomohl od problému, se kterým si nevědělo rady spousta pražský specialistů.
Špičkový odborník, laskavý, vtipný, důkladný. Každé setkání s ním je radost. Vrací mi důvěru ve zdravotnický systém.
Děkuji Vám,
Ina Píšová

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda meniskus

nespokojen pichl jednu injekci do kolene a po tydnu na kontrole jsem mu rekl ze porad boli a on mi odpovedel ze uz je pro nej to koleno nezajimavy tak sem sel jinemu dr. do plzne a ten me poslal na artoskopi a tam mi zjistili meniskus a jeste pretrzeny vaz takze u mne minus

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda Akutní bolest kolene - výpotek

Pan doktor mi velmi pomohl. Přijal mne i bez předchozího objednání, když jsem vysvětlila, že mám akutní bolest. Po jeho zákroku jsem pocítila velkou úlevu. Při vyšetření byl velice ochotný vše vysvětlit, veškeré jeho kroky a postupy. Byl vstřícný a profesionální. V jeho ordinaci jsem si připadala jako plnohodnotný pacient, kterému se dostává veškeré péče. Škoda, že není více takových specialistů, a že pomalu, ale jistě, mizí. Kéž by došlo ke změně k lepšímu v naší vládě. Pana doktora doporučuji všem. Zuzana

Umístění: Ordinace specialisty ortopeda akutni zanet slachy 3.prstu na ruce

Na pana doktora Dusana Gogelu jsem se obratila uplne nahodou, nebot jsem jiz neverila, ze mi muze po 4 kazdotydennich navstevach ortopedu v Pardubicich, 14 denni sadre a atibiotikach, po kterych me bolel zaludek, vubec nekdo pomoci. Muj stav by totiz akutni. Telefonicky jsem mu vysvetlila moje zraneni. Hned diagnostikoval muj stav a okamzite me objednal. Dulezita byla pro mne animace ultrazvuku, jak (ne) funguje muj prst, resp. slacha a vysvetlil svuj postup leceni. Aplikoval kortikosteorid do dlane, a po necelem tydnu jsem jiz s prstem mohla castecne cvicit, byl mene otekly a hlavne bolest skoro zmizela. Po dalsi navsteve me cekala druha injekce do kloubu prstu a po tydnu jsem mohla prsty skrcit temer do dlane. K p. doktorovi dojizdim z Pardubic, je clovek na tom pravem miste, vstricny, vse vysvetli, poradi a hlavne je odbornik, ktereho jsem dlouho hledala a konecne nasla....VERIM mu a POMOHL mi. DIKY!

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Gogelovi za perfektní analýzu a následnou léčbu mé ruky. Vše mi srozumitelně vysvětlil. Po jeho ošetření a následných rehabilitacích bolest rychle ustupovala. Za svůj život jsem již byla u několika doktorů, ale přístup, jako má pan doktor Gogela, nikdo neměl. Je to pan Doktor. Děkuji Alena Vošahlíková.