MUDr. Drahomír Gabzdyl

Zubař Více

Frýdlant nad Ostravicí 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
Nádražní 88, Frýdlant nad Ostravicí

Profesionální přístup, dobrá komunikace s pacientem a bohaté zkušenosti. Žádná pseudopéče ústních hygieniků, zbytečně časté rtg. vyšetření a vrtání mikroskopických kazů. Výborně zvládá trhání osmiček, které jiní lékaři řeší stomatochirurgií. MUDr. Gabzdyl je doposud nejlepší zubař, u kterého jsem byl registrován. Dr. Jan Šik

Kdo jste u pana doktora, ptejte se sami na RTG zubů alespoň jednou ročně! Sám vás nepošle, zanedbal mi takto chrup. Vše bylo u něj v pohodě, dokud se mi na zuby pořádně nepodíval jiný zubní a nestačili jsme se divit! Samé kazy pod plombami a fušersky odvedená dosavadní práce. Následkem čehož mě čekají už i korunky na některé zuby, které nebyly včas opraveny. K tomuto zubnímu už nikdy!

I já jsem k němu chodil na základce. Už nikdy v životě bych k němu nešel, i kdyby mi měli všechny zuby vypadat. Nejhorší zážitek u něho? v 9 rokách mi vytrhl 6 zubu a udělal jednu blombu...takový vrah na tak male dítě...

K tomuto zubaři jsem chodila na základní škole. Díky Bohu jsem problémy se zubama neměla, ale celá třída se vždy před prohlídkou klepala strachy. MUDr. Gabzdyl je nepříjemný, zlý a své dítě bych k němu NIKDY neposlala. Návštěva u něj je nepříjemným zážitkem na celý život.

To není zubař to je vrah. Chodili jsme k němu ze školou a trhal zuby jak na bežícím pásu. Dodnes mám u zubaře strach i když teď mám skvělou paní zubařku.

jo... přesně jako dítě mě zliskal , že jsem nechtěla otevřít pusu , nikdy na něj nezapomenu a jak sednu do křesla komu koliv , vždy si na něj vzpomenu .... nesnáším zubaře !!!!!