Ord. lékaře specialisty - neurologie

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Louny Jiný

Prostě skvělý přístup. Umí povzbudit, poradit, hledá nejvhodnější léčbu, uvažuje komplexně, je akční.

Paní doktorka mi zatím nepomohla,několikrát mne vyšetřovala k vůli chronickým bolestem kloubů a svalů,vystřídala množství prášků,můj stav to nezlepšilo a o další vyšetření na jiných pracovištích jsem ji musel požádat, sestřička mne jednou stroze odbyla,když jsem přišel za dva dny znovu k vůli stálým silným bolestem, abych se nedivil že mi prášky proti bolestem za dva dny nezabraly.

K paní doktorce jsem chodila a její letmé vyšetření s injekcí v ruce už mezi dveřma se mi moc nelíbilo. Začala jsem chodit k jinému specialistovi a bolesti mne zbavil i bez obstřiku.

Paní doktorka je výborný diagnostik, neurolog a člověk.Je velmi ochotná a umí napravit nejen bolavé tělo ale i duši.Doporučuji!!!!

S paní doktorkou jsme celá rodina moc spokojeni, vždy vyšetří, poradí - pomůže. Děkujeme!!

K paní doktorce chodím již spoustu let a velice si jí vážím.je vždy velice pečlivá a svědomitá.Když měla moje matka úraz v cizině hned z letiště jsme zajely k paní doktorce ačkoli nebyla matka jejím pacientem bez problémů ji přijala a vyšetřila.
A klobouk dolů bez jakýchkoliv rengenů a jiných vyšetření určila naprosto správnou diagnozu a doporučila okamžitý nástup do nemocnice.Díky paní doktorko jen vaší zásluhou není maminka na invalidním vozíku.

K paní doktorce jsem chodila řadu let. Nemohu si stěžovat na neodborný přístup, ale její vyšetření mi vždy připadalo velice rychlé. Na poslední návštěvě jsem se dokonce dozvěděla, že určité věci souvisí s mým věkem, abych se proto podívala do rodného listu kolik mi je. Velice se mě to doklo a změnila jsem lékaře. Vždyť paní doktorka je jen o jeden rok mladší než já!!!

Velice si vážím paní doktorky nikdy mě neodmítla,vždy mi vyšla vstříc. Pomohla mi kdykoliv jsem potřebovala. Poslala mě na odborné vyšetření když si sama nevěděla rady aby nic nezanedbala. Zachranila mě od invalidního vozíku moc ji za to děkuji.

Velice dobrá lékařka,která opravdu pomůže.Vřele doporučuji.

Po povrchním vyšetření obvodní lékařky mě podrobně vyšetřila a co je důležité v rámci možnosti mého zdravotního stavu mi opravdu pomohla