Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: budova 51 Jiný

Paní doktorka je velice příjemná a profesionální. Jako jediná mi dokázala pomoci a to i za velmi krátkou dobu.

I přes to, že nejsem zdejší a obvodního doktora mám v rodném městě, paní doktorka mě přijala a byla velmi ochotná mi vše vysvětlit. Přístup byl fakt na úrovni, to samé i sestřičky v ordinaci. Můžu všem jedině doporučit. :-)

S takovým přístupem lékaře k pacientovi jsem se ještě nesetkala. Možná měla paní doktorka špatný den, ale ani to by její chování neomlouvalo.

Tak , jestli k paní doktorce chcete jít kvůli akné , tak nedoporučuji , ze začátku mi přišla jako dobrý lékař , ale jelikož sama studuji dermatologii , tak paní doktorka podle mě sama nic moc neví . Doufala jsem ze ve Zlíně najdu dobrého dermatologa , sestričky jsou hodné milé , ordinace v krásném moderním prostředí , ale paní doktorka prostě nepomůže , a příde mi že ani neposlouchá co říkám , prostě špatné .

Paní doktorka je velmi příjemná, zajímá se o pacienta, vše řádně vysvětlí. Jsem ráda, že jsem narazila na tak příjemného doktora, protože dle zkušeností z poslední doby, je to docela vzácnost. Navíc ordinuje v pěkném a novém prostředí 51. budovy areálu Svit. Doporučuji!

Vřele doporučuji všem, kteří hledají opravdového profesionála. Po dlouhé době jsem se setkala s profesionálním a lidským přístupem lékaře. Paní doktorka se zajímá o pacienta komplexně a také léčebný postup detailně vysvětlí. Sestřička je také velmi milá a příjemná. Ordinace funguje perfektně - na hodinu, na kterou jste objednaní, vás přijmou. Nechápu, proč VZP nechce uzavřít smlouvu s takto fungujícím a profesionálním zařízení. Čeho se bojí? Pacienti přece mají právo mít kvalitu, ne jen kvantitu.

Vřele doporučuji všem, kteří hledají opravdového profesionála. Po dlouhé době jsem se setkala s profesionálním a lidským přístupem lékaře. Paní doktorka se zajímá o pacienta komplexně, nechce jen potlačit symptony, ale hledá i příčinu problému. Léčebný postup také detailně vysvětlí.
Sestřičky jsou také velmi milé a příjemné. Ordinace funguje perfektně, byla jsemv šoku z toho, že jsem nečekala v plné čekárně, ale na hodinu, na kterou jste objednaní, vás přijmou.
Nechápu jediné, proč VZP nechce uzavřít smlouva s takto fungujícícm a profesionálním zařízení. Čeho se bojí? Pacienti přece mají právo mít kvalitu, ne jen kvantitu.

Velice příjemná a milá paní doktorka s příkladným a lidským přístupem k pacientům. Perfektní vysvětlení diagnózy a způsobu léčby. Rovněž sestřičky mají výborné profesionální vystupování, ochotné, usměvavé, vstřícné. Jak v případě paní doktorky, tak i u sestřiček je hned vidět, že o tomto přístupu bezezbytku platí, že jsou tam pro pacienta a ne pacient pro ně. Vynikající ordinace, všem doporučuji.

....

skvělá, opravdu se snaží a léčí moderními metodami.