Zařízení klinické logopedie
Horní 10, Ostrava

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Zařízení klinické logopedie Jiný

Paní doktorka je velice hodná a má výborný vztah k dětem. Můj syn ji má velice rád, rád k ní chodí a spolupracuje. Nikdy sem se nesetkala s neochotným přístupem. Za mě výborná ordinace.

K paní Martínkové chodím sám jako dospělý a snažím se dohnat to, co jsem nemohl napravit v útlém věku, protože mě rodiče k logopedovi nevzali. Nemohu si ani v nejmenším stěžovat, je příjemná, trpělivá, a vždy se s ní dobře pobavím. Doporučuji všemi deseti.

Umí to s dětmi, dovede je uklidnit, když se předvádějí, a motivovat, když odmítají spolupracovat. Rodičům vysvětlí, co mají dělat a co má být výsledkem. Pracovna je příjemná místnost, nevzbuzuje strach. Má bohatou praxi a zkušenosti.
Jen a jen doporučuji.

Byla jsem velice spokojená. Chodila jsem k paní Martínkové se synem i s dcerou se synem dovedla nemožné. Velice hezký přístup k dětem i ktěm co nechtějí spolupracovat. A nechová se k rodičům jako k méněceným a nebo jako k malým dětem. Píšu to protože jsem mněla takovou zkušenost s jinou lokopedkou.

Paní Martínková je odborník na svém místě. S dětmi umí navázat kontakt skvěle a výsledky její práce jsou na dětech velmi znatelné.

Velmi kvalitní ,znala svého oboru .Děkujem za ní.