Husova 722/13, Plzeň 3, Plzeň

Alpha nursing - poporodní péče o novorozence k předcházení vývoj • 1 000 Kč

Intenzivní terapeutické sezení zaměřené na odstranění traumatu, rodinná terapie (120 min) • 1 600 Kč

Komplexní individuální psychoterapie • 1 000 Kč +8 Více

Práce s třídními a pracovními kolektivy (60 min.) • 600 Kč

Psychologická konzultace po Skype (30min) • 400 Kč

Psychologické vyšetření a terapie dětí, edukace rodičů (60 min.) • 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

1 600 Kč

600 Kč

400 Kč

600 Kč

1 400 Kč

400 Kč

500 Kč

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Pokud jste smutní, cítíte silnou úzkost, vyčerpává Vás dlouhodobý stres, psychická nebo fyzická nemoc, jste nespokojení v partnerském vztahu, v práci,...

• psychoterapie

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe Komplexní individuální psychoterapie

Uz jsem za sebou mel spoustu sezeni s ruznymi terapeuty a ztracel jsem nadeji ze muj problem nikdo nevyresi, ale narazil jsem na stranky pani Valečkové, domluvil si sezeni a je to to nejlepsi, co jsem kdy mohl udelat.
Pani ma sesty smysl co se psychologie a empatie tyce, dokaze poznat problem jeste predtim, nez reknete co vam je, dokaze ho po kruccich vyresit a nabudit vas do zivota s tou nejstastnejsi naladou.
Pani Valeckovou muzu nejen doporucit, ale primo vyzadovat pro kohokoli, kdo se chce zbavit obav, uzkosti, depresi, chce poznat sve ja a byt stastnejsi.
Dekuju za vas!

Mgr. Diana Valečková

Milý Filipe, moc děkuji a přeji Vám, aby ta krásná radost z poznávání a objevování dosud nepoznaných zákoutí Vaší duše přetrvávala a byla i pilířem tvoření nových forem Vašeho života.

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe Intenzivní terapeutické sezení zaměřené na odstranění traumatu, rodinná terapie (120 min)

Okamzita pomoc v tizive situaci. Šla jsem na doporučení a za mě mohu doporucit dál.

Děkuji

Na doporuceni jsem vyhledala p. Dianu a jsem za to rada. S nenucenou lehkosti zpracovava i zavazna temata, takze pro me je snazsi se otevrit a ponorit do problemu. Za jedno sezeni jsem se posunula dal, nez za posledni dva roky. Prostredi a atmosfera setkani je pratelska a uvolnena. Doporucuji.

Mgr. Diana Valečková

Milá Katko, je to o Vás a o mně, o tom, jak se vyladíme a vytvoříme společný prostor, který je příjemný a pro Vás bezpečný, vede ke vzájemné otevřenosti. V takové atmosféře se krásně pracuje i mně. Moc děkuji

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe Psychologické vyšetření a terapie dětí, edukace rodičů (60 min.)

spatne se mi mluvilo, kdyz jsem se sverila a rekla jsem se mi asi neco je jedine co mi rekka je ze jsem precitlivela a mam dychat, nemam ji rada, odbyla me a necitim se u ni dobre

Mgr. Diana Valečková

Je mi líto, že nevím, kdo jste. Každopádně respektuji, že mne "nemáte ráda". Pouze je zvláštní, že se vždy klienta na konci sezení ptám, jak se cítí, jestli ještě něco potřebuje, jestli chce něco vyjádřit i ke mně, k proběhlému sezení. Nenechala bych nikoho odejít, pokud by se necítil klidně a vyrovnaně, nebo bychom si případně nevyjasnili, když by něco nebylo pro klienta z mé strany v pořádku. Pokud tedy k tomu u Vás došlo, mrzí mne, že jste to neřekla už na sezení.

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe Vstupní psychologická konzultace a terapeutická intervence ( 90 min.)

Mám za sebou první návštěvu paní psycholožky a předčila má očekávání. Příjemné prostředí, ve kterém jsem se cítila jako na návštěvě. Bála jsem se, že se nerozpovídám a vzala jsem si s sebou radši svůj deník, který jsem nakonec ani nepotřebovala. Je pro mě těžké získat důvěru k lidem a otevřít se, ale zde to pro mě bylo přirozené.
Těším se na další návštěvu.

Mgr. Diana Valečková

Za Vaši otevřenost děkuji i já, i pro mne je to důležité. Daří se mi lépe tématu porozumět a sezení má pak větší účinnost.

Vyzkoušela jsem více terapeutůa to jak soukromých ,tak hrazených ze zdravotního pojištění.Vše ,až do návštěvy Diany bylo plýtvání časem a financí.Diana se plně věnuje svým klientům.Naprosto otevřeně a nestranně vnese vhled do řešené situace.Při workshopech jsem zjistila,že nejsem jediná ,kdo řeší mnoho životních situací.Diana dokáže při těchto akcích naprosto bravurně zvládat roli psychoterapeuta i mediátora současně.Dianu doporučuji všem,kteří nechtějí jen chlácholit,ale skutečně svou situaci řešit.

Velká spokojenos, moc mi paní psycholožka pomohla. Díky ní mohu zpátky žít jako dřív a nepřemýšket nad blbostma.

Paní psycholožka je výborná. Její přístup a ochota pomoci mě velice mile překvapila. Vždy když jsem přišla s úzkosti a nebo s pocity beznaděje, tak jsem vždy odcházela uvolněná a namotivovaná do života. Naučila mě techniky, které mi pomůžou okamžitě. Díky ní jsem opět našla své sebevědomí a mé úzkosti a strachy zcela mizí. Moc děkuji, vřele doporučuji.

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe

Paní Diana Valečková je žena na svém místě! Dokáže během chvilky odhalit skutečný problém a zajímavými, účinnými technikami vás dovede k rozuzlení situace. Neudílí encyklopedické rady a nepředkládá „správná“ řešení. Dobře kladenými otázkami velice efektivně člověka doprovází k vlastnímu sebepoznání. Je přirozená, citlivá a spontánní. Nelituji ani koruny, ani minuty.

Mgr. Diana Valečková

Milá Lucko, děkuji za Vaše slova. Skutečná radost mé práce spočívá v podpoře hledání sebenáhledu, sebepoznání a cesty k osobnímu naplnění v životě každého klienta. Pokud se mi to podařilo spolu s Vámi najít, tak jak píšete, mám velkou radost a společný dík za to, že se to děje. Svým pozitivním přístupem, zájmem o sebe a o svůj seberozvoj, jste byla inspirací i pro mne. Ještě jednou i já děkuji.

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe Sebedůvěra

Na první terapii jsem nešla nejistá a s pocitem, že mi nikdo nedokáže pomoc. Nevěděla jsem, co budu povídat. Po pár minutách jsem se rozmluvila a odcházela s neskutečným pocit úlevy a šťastná.
Tento pocit úlevy se opakoval po každé terapii. Paní magistře mnohokrát děkuji. To co se stalo považuji za zázrak. Mockrát děkuji a zcela jistě, jakmile bude nějaký problém, zase zavítám.

Mgr. Diana Valečková

Milá Aničko, moc děkuji za důvěru a odvahu, se kterou jste se podělila o svůj příběh. I já děkuji za obohacení, které jste mi svojí objevenou pozitivitou a čistou radostí předala. Krásné je, že to, co jste v sobě a o sobě přijala už nikdy neztratíte a budete předávat dál.

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Před pěti lety jsem žila v psychickém teroru. Otec alkoholik, pod vlivem velmi agresivní. Několik let mě, mou matku i sourozence především psychicky, ale i fyzicky týral.
Po rozvodu rodičů jsem žila s matkou, otce navštěvovala na víkendy jednou za 2 týdny.
Po třech letech od rozvodu jsem začala mít asi nějaký post problém... neustále se mi vracely traumaticke zazitky z dob, kdy nás těmito způsoby terorizoval. Sice se mnou mluvili odbornice na úřadech, zjišťovali, jestli jsem dle okolností v pořádku. Bohužel tyto příznaky se projevily až po letech a odborníka jsem nikdy nenavstivila.
Začaly se u mě objevovat různé stavy... později jsem zjistila, že se jmenují panickr ataky... byly několikrát denně, různé intenzity. A během 3 měsíců jsem měla 2 vážně silné... Z otce se mi dělalo špatně prostřednictvím těchto stavů velmi často a stačilo jen, aby o nem někdo promluvil nedejboze abych se s ním viděla. Přerušila jsem tedy osobni kontakt a vyhybala se místům, kam by mohl jít. Dlouhá léta mě trápila nespavost, vlastně už to bylo sedmým rokem. Vše jsem nechala zajít moc daleko. Stavy byly silné, nespavost také. Měla jsem deprese. Po tom, co jsem 10 dnů nezamhourila oko jsem několikrát denně přemýšlela, že bych to skončila, vzala si život. Stalo se mi, že jsem předcházela přes rusnou silnici a měla nutkání se vrhnout pod kola aut, jen aby už bylo líp. Vážně jsem si sáhla na dno. Ale nevzdala jsem se. Tvrdě jsem na sobě pracovala, stavy se naučila ovládat a ve finále i otci odpustila. Nevidame se, nemám potřebu. Jako člověk pro me ztratil "hodnotu" a nezáleží mi na něm.
Teď k mě otázce. Myslíte si, že i když jsem odpustila a celou tu kapitolu uzavřela, mohou se mi všechny ty stavy vrátit?
Nedávno se totiž můj bratr začal chovat podobně jako otec. Momentálně s ním neziji. Ale před měsícem se mě i pokusil napadnout, samozřejmě psychicky teror probíhal. A já už ty stavy nechci nikdy zažít.
Myslíte, že se mohou vrátit v této souvislosti?
A jak jim předejít?

Děkuji. Hezky den.

Dobrý den, jste velmi silná žena. Schopnost odpustit i blízkému člověku po takové dlouhé zátěži vyžaduje mimořádnou vnitřní sílu a lásku. Z Vašeho popisu nevyplývá, zda jste docházela na psychoterapii traumatu, které jste zažila. V takovém případě se může stát, že pokud se ocitnete v podobné situaci jakou jste zažila s otcem, mohou se evokovat zažité a dosud nezpracované zážitky, probudí se staré zažité emoce. Ty jste sice dokázala potlačit, ale jsou uložené ve Vašem podvědomí. Vyvarovat se situacím takového charakteru, které jste sama zažila, není vždy v životě jednoduché. Psychoterapie traumatu Vám ale může pomoci se s těmito těžkými situacemi ještě emocionálně vyrovnat, doléčit je. Pak je pravděpodobné, že se už nikdy nevrátí v tak bolestné vzpomínce, která by Vás zahltila. Vyhledejte si psychoterapeuta, který se danou problematikou zabývá. Určitě pomoc existuje.

Mgr. Diana Valečková

Dobrý den, je mi 24 let a trpím agrobii, nedavno jsem presla na prasky Zoloft.. Chci se Vás prosim zeptat zda na tu moji poruchu pomahaji? Beru je teprve 11 dni, a mam takovy divny pocit na nic se netesim nic me nebavi a mam v sobě tres, je toto normalni pri lecbe? Budu strasne moc ráda za odpověď, sem cela nervozni, nevim kudy kam tak zkousim toto, hezký den

Dobrý den. Nástup účinků léku je pozvolný, a mohou ho doprovázet podobné disharmonické pocity. Pokud by stav přetrvával, obraťte se na svého ošetřujícího lékaře -psychiatra a s ním léčbu prokonzultujte. Na Vámi udávané obtíže - pravděpodobně myslíte asi agorafobii, je vhodná i psychoterapie zaměřená na hlubší příčiny Vašich úzkostí a zároveň kognitivní přeladění a posílení důvěry v sebe. Kombinace medikace a psychoterapie často vede k postupné úlevě a časem i vymizení úzkosti.