Husova 722/13, Plzeň 3 , Plzeň

Bankovní převod, Hotovost

Alpha nursing - poporodní péče o novorozence k předcházení vývoj • 1 000 Kč

Intenzivní terapeutické sezení zaměřené na odstranění traumatu, rodinná terapie (120 min) • 1 600 Kč

Komplexní individuální psychoterapie • 1 000 Kč +8 Více

Práce s třídními a pracovními kolektivy (60 min.) • 600 Kč

Psychologická konzultace po Skype (30min) • 400 Kč

Psychologické vyšetření a terapie dětí, edukace rodičů (60 min.) • 600 Kč

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Pokud jste smutní, cítíte silnou úzkost, vyčerpává Vás dlouhodobý stres, psychická nebo fyzická nemoc, jste nespokojení v partnerském vztahu, v práci,...

• stres
  • deprese
  • emocionální krize

Alpha nursing - poporodní péče o novorozence k předcházení vývoj

1 600 Kč

Komplexní individuální psychoterapie

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Práce s třídními a pracovními kolektivy (60 min.)

600 Kč

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Psychologická konzultace po Skype (30min)

400 Kč

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Psychologické vyšetření a terapie dětí, edukace rodičů (60 min.)

600 Kč

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Párová psychoterapie ( 90 min.)

1 400 Kč

Rodinné konstelace se Sanandou

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Skupinová terapie (80 min/účastník)

400 Kč

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Vstupní psychologická konzultace a terapeutická intervence ( 90 min.)

Privátní psychologická a terapeutická praxe

Vystavení psychologické zprávy z vyšetření

500 Kč

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe

Paní Diana Valečková je žena na svém místě! Dokáže během chvilky odhalit skutečný problém a zajímavými, účinnými technikami vás dovede k rozuzlení situace. Neudílí encyklopedické rady a nepředkládá „správná“ řešení. Dobře kladenými otázkami velice efektivně člověka doprovází k vlastnímu sebepoznání. Je přirozená, citlivá a spontánní. Nelituji ani koruny, ani minuty.

Mgr. Diana Valečková

Milá Lucko, děkuji za Vaše slova. Skutečná radost mé práce spočívá v podpoře hledání sebenáhledu, sebepoznání a cesty k osobnímu naplnění v životě každého klienta. Pokud se mi to podařilo spolu s Vámi najít, tak jak píšete, mám velkou radost a společný dík za to, že se to děje. Svým pozitivním přístupem, zájmem o sebe a o svůj seberozvoj, jste byla inspirací i pro mne. Ještě jednou i já děkuji.

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe Sebedůvěra

Na první terapii jsem nešla nejistá a s pocitem, že mi nikdo nedokáže pomoc. Nevěděla jsem, co budu povídat. Po pár minutách jsem se rozmluvila a odcházela s neskutečným pocit úlevy a šťastná.
Tento pocit úlevy se opakoval po každé terapii. Paní magistře mnohokrát děkuji. To co se stalo považuji za zázrak. Mockrát děkuji a zcela jistě, jakmile bude nějaký problém, zase zavítám.

Mgr. Diana Valečková

Milá Aničko, moc děkuji za důvěru a odvahu, se kterou jste se podělila o svůj příběh. I já děkuji za obohacení, které jste mi svojí objevenou pozitivitou a čistou radostí předala. Krásné je, že to, co jste v sobě a o sobě přijala už nikdy neztratíte a budete předávat dál.

Umístění: Privátní psychologická a terapeutická praxe

Paní psycholožka Diana mě zaujala hned na první schůzce. Je profesionální a lidská. Po první schůzce jsem odcházela s krásným pocitem a těšila se na další. Při dalším sezení mi doporučila na odstranění mého problému hypnózu. Jsem za to velmi ráda. Bylo to něco krásného, moc jsem si to užila a ten nepopsatelně nádherný pocit po tom, se nedá slovy vyjádřit. Za všechno moc děkuji.

Mgr. Diana Valečková

Děkuji Radko za milá slova. Nemohla bych Vám pomoci, ani žádná hypnoterapie by Vám sama o sobě nepomohla, pokud byste Vy sama, upřímně a s plným vědomím své zodpovědnosti za svůj život , nechtěla pomoci sama sobě. Pak se mohu dít i "malé zázraky" a život se ubírá lepším směrem.

Stratil sem doslova všechno,celý život se vytratil. Čekal sem jen na konec. Zašel sem k paní psycholožce a poprosil ji o pomoc. Velmi profesionálním přístupem,a trpělivosti mi zachránila život. Paní Diano děkuji vám za pomoc,za život a čas který mužů teď věnovat dcerce. Tyhle věty nedokáží vyjádřit poděkování za vše. Děkuji vám.

Mgr. Diana Valečková

Milý Jirko, jsem moc ráda, že jste dokázal najít důvěru sám v sebe, že jste si dal šanci znovu spokojeně žít, že jste dokázal projít těžkými obdobími a neztratil odvahu se každý den znovu postavit na "startovní čáru". Moc Vám to přeji. Nic není trvalé, proto ani bolest a splín netrvají věčně. Jen je potřeba vytrvat v odhodlání vzít si život zpátky do svých rukou. A pak Vám sám život nabídne to, co ke svému štěstí a spokojenosti potřebujete! Věřte svému životu a věřte i sám sobě, ostatní přijde samo. Přeji krásné dny.

Jedním z velmi zásadních okamžiků mého loňského roku bylo setkání s paní Dianou. Její empatie, odbornost, mnohovrstevná zkušenost a citlivé vedení mi pomohly vystoupat z hlubiny psychických problémů do radostného a naplněného života. Mnohokrát děkuji.

Mgr. Diana Valečková

Děkuji Vám Miládko a přeji, abyste si užívala hladinu čistého vědomí sebe sama ve spokojeném plynutí vnitřního naplnění v plné síle a radosti po všechny všední i nevšední dny.

Jana
Paní Valečková je určitě schopná psycholožka. Každopádně mně nepomohla, spíše naopak. Přišla jsem k ní s "banálním" problémem a odcházela s naprosto zamotanou hlavou.

Diana mi doslova zachránila život – velmi dlouho jsem žil s psychickými problémy, posledních 3,5 roku jsem „nežil“ skoro vůbec, teď díky ní začínám znovu žít!

vynikající odbornice, s moderním přístupem a velkou empatií, má moji důvěru

Je ohleduplna, empatická a moc mi pomohla!

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Před pěti lety jsem žila v psychickém teroru. Otec alkoholik, pod vlivem velmi agresivní. Několik let mě, mou matku i sourozence především psychicky, ale i fyzicky týral.
    Po rozvodu rodičů jsem žila s matkou, otce navštěvovala na víkendy jednou za 2 týdny.
    Po třech letech od rozvodu jsem začala mít asi nějaký post problém... neustále se mi vracely traumaticke zazitky z dob, kdy nás těmito způsoby terorizoval. Sice se mnou mluvili odbornice na úřadech, zjišťovali, jestli jsem dle okolností v pořádku. Bohužel tyto příznaky se projevily až po letech a odborníka jsem nikdy nenavstivila.
    Začaly se u mě objevovat různé stavy... později jsem zjistila, že se jmenují panickr ataky... byly několikrát denně, různé intenzity. A během 3 měsíců jsem měla 2 vážně silné... Z otce se mi dělalo špatně prostřednictvím těchto stavů velmi často a stačilo jen, aby o nem někdo promluvil nedejboze abych se s ním viděla. Přerušila jsem tedy osobni kontakt a vyhybala se místům, kam by mohl jít. Dlouhá léta mě trápila nespavost, vlastně už to bylo sedmým rokem. Vše jsem nechala zajít moc daleko. Stavy byly silné, nespavost také. Měla jsem deprese. Po tom, co jsem 10 dnů nezamhourila oko jsem několikrát denně přemýšlela, že bych to skončila, vzala si život. Stalo se mi, že jsem předcházela přes rusnou silnici a měla nutkání se vrhnout pod kola aut, jen aby už bylo líp. Vážně jsem si sáhla na dno. Ale nevzdala jsem se. Tvrdě jsem na sobě pracovala, stavy se naučila ovládat a ve finále i otci odpustila. Nevidame se, nemám potřebu. Jako člověk pro me ztratil "hodnotu" a nezáleží mi na něm.
    Teď k mě otázce. Myslíte si, že i když jsem odpustila a celou tu kapitolu uzavřela, mohou se mi všechny ty stavy vrátit?
    Nedávno se totiž můj bratr začal chovat podobně jako otec. Momentálně s ním neziji. Ale před měsícem se mě i pokusil napadnout, samozřejmě psychicky teror probíhal. A já už ty stavy nechci nikdy zažít.
    Myslíte, že se mohou vrátit v této souvislosti?
    A jak jim předejít?

Děkuji. Hezky den.

Dobrý den, jste velmi silná žena. Schopnost odpustit i blízkému člověku po takové dlouhé zátěži vyžaduje mimořádnou vnitřní sílu a lásku. Z Vašeho popisu nevyplývá, zda jste docházela na psychoterapii traumatu, které jste zažila. V takovém případě se může stát, že pokud se ocitnete v podobné situaci jakou jste zažila s otcem, mohou se evokovat zažité a dosud nezpracované zážitky, probudí se staré zažité emoce. Ty jste sice dokázala potlačit, ale jsou uložené ve Vašem podvědomí. Vyvarovat se situacím takového charakteru, které jste sama zažila, není vždy v životě jednoduché. Psychoterapie traumatu Vám ale může pomoci se s těmito těžkými situacemi ještě emocionálně vyrovnat, doléčit je. Pak je pravděpodobné, že se už nikdy nevrátí v tak bolestné vzpomínce, která by Vás zahltila. Vyhledejte si psychoterapeuta, který se danou problematikou zabývá. Určitě pomoc existuje.

Mgr. Diana Valečková

• Dobrý den, je mi 24 let a trpím agrobii, nedavno jsem presla na prasky Zoloft.. Chci se Vás prosim zeptat zda na tu moji poruchu pomahaji? Beru je teprve 11 dni, a mam takovy divny pocit na nic se netesim nic me nebavi a mam v sobě tres, je toto normalni pri lecbe? Budu strasne moc ráda za odpověď, sem cela nervozni, nevim kudy kam tak zkousim toto, hezký den

Dobrý den. Nástup účinků léku je pozvolný, a mohou ho doprovázet podobné disharmonické pocity. Pokud by stav přetrvával, obraťte se na svého ošetřujícího lékaře -psychiatra a s ním léčbu prokonzultujte. Na Vámi udávané obtíže - pravděpodobně myslíte asi agorafobii, je vhodná i psychoterapie zaměřená na hlubší příčiny Vašich úzkostí a zároveň kognitivní přeladění a posílení důvěry v sebe. Kombinace medikace a psychoterapie často vede k postupné úlevě a časem i vymizení úzkosti.

• stres
  • deprese