Praktický lékař pro děti a dorost
Kollárova 7, Hodonín

Na všechno předepisovala Celaskon, ani se neobtěžovala člověka pořádně vyšetřit. Pravda, pokud člověk dostatečně dlouho otravoval, mohl být i odeslán ke specialistovi, ale chtělo to pevné nervy a svatou trpělivost.

Na cokoli jsme vždy dostali paralen. Prostě bez debat (a téměř bez vyšetření, např. žádné krevní testy).

Po pročtení reakcí chci jen říct:
Na jednu stranu je fajn, že p. Dr. hned pacientům necpe ATB, ale na druhou stranu já po registraci k jiné praktické lékařce zjistila, že jsem prochodila !!mononukleozu!!.. a v případě, že je 15-ti letý člověk co měsíc/co dva měsíce nemocný, je unavený atd (uznávám, že mám špatnou imunitu, ale vím, jak s ní pracovat a nebývám nemocná tak často), není úplně zbytečné udělat aspoň preventivně krevní test (ze kterého to moje nová doktorka okamžitě poznala).
Na závěr chci říct, že p. Dr. Sedlákovou jsem jako dítě měla ráda, ale jsou věci, které by se neměly zanedbávat - hlavně pokud jde o dětské pacienty.

Děs a hrůza. Prostě stará škola. Vůbec se nezajímá o nové poznatky. Doporučila mému 1 měsíčnímu synovi černý čaj (který zacpává) a přitom malý zácpu právě měl. Vůbec ho neměří na délku. Jen ho váží a pořád remcá,že přírůstky nic moc.Přitom je syn podle tabulek v normě. Je zatížená na vykrmené děti. Malý je prcek nemá být po kom velký ani oplácaný. Jdu od ní pryč

Paní doktorku jsme nouzově navštívili, protože naše dětská byla na dovolené. Dcera měla bolesti břicha, zvracela. Paní doktorka doporučila dietu(podezření na střevní virotu), ale pokud by se nám něco nezdálo, můžem zajít na chirurgii, ale nemusíme hned, stačí zítra. Raději jsme šli hned a dobře tak, protože šla ihned odpoledne na sál-z virozy byl slepák.... Předpokládám, že tak základní věci by měl i pediatr ovládat.

velmi oceňuji přístup paní doktorky co se týče léčby antibiotiky.

Mám dvě děti a také beru jako přednost, že moje starší dcerka má v souč.době teprve svoje druhá ATB v sedmi letech (ta první musela užívat na boreliózu, kde není zbytí :((( ). Když měla cca ve čtyřech letech těžkou virózu s vysokými horečkami a zvracením, věnovala se nám paní Dr. i v sobotu bez problémů (sama nás vyzvala, abychom přišli nebo zavolali i mimo ordinaci). Komunikovat se s ní určitě dá. A má v ordinaci testovací přístroj, který z kapky krve určí přítomnost bakterií = nutnost ATB.

Před 20 lety se s ní nedalo vyjít. Dnes se i usmívá.

paní doktorka je moc hodná a zatím nám vždy dobře poradí

Velmi dobrá lékařka, obě mé děti léčila skvěle.Má velmi dobrý a poctivý přístup k dětem a souhlasila jsem s ní i v předepisování léků. Vždy se snaží děti ušetřit antibiotik , proč hned zatěžovat jejich organismus těmito léky(přečtěte si komentáře, kde lékaři předepisují léky automaticky).Na horečku a nachlazení jim skutečně vždy stačil paralen a vitamíny.Beru to jako přednost této lékařky. Každý problém se s ní dá prodiskutovat, poradí i doporučí. No a že se pokaždé neusmívá? Ruku na srdce,Vy se vždycky usmíváte v práci?