poliklinika
Kuřim, Kuřim

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: poliklinika

Paní Mgr.Buriánková je nejlepší fyzioterapeut co znám. Jsem šťastná, že k ní dochazim. Cvičení ušije na míru, podle momentálního zdravotniho stavu a hlavně vždy pomůže, poradí, odblokuje, uvolní. Opravdu nejlepší z nejlepších! !

Mel jsem problemy se zadama a tato pani to totalne spatne diagnostikovala. Pote jsem nastesti sel k normalnimu Mudr a na RHB a dnes uz vim, ze tato "fyzioterapeutka" byla uplne mimo misu. Ona proste uctiva nejakeho novozelandskeho guru, ktery za kazdou bolesti zad vidi problem s plotynkami. Ono je to ale vetsinou puvodu neurosvaloveho a v tomto pripade vam rozhodne uskodi !!! Takze varuji pred ni a doporucuji k ni vubec nechodit !!

paní Burianková je fyzioterapeut na svém místě, poté co mi 3x pomohla se závažnými pohybovými potížemi, musím dát pět hvězdiček, no a říci, že i pět je pro ni málo pro ni, lékaře ortopedy léčící pohybové potíže zpočátku zejména pomocí růžových lentilek, doporučení klidu, magnetoterapie atd. s ní nelze vůbec srovnávat...