Bruntál
Nádražní 27, Bruntál

Pro svého chlapečka jsem nemohla zvolit lepšího pediatra. Je velmi příjemný, pečlivý, nic nepodceňuje, všechno v klidu vysvětlí, zkrátka skvělý. Sestřička paní Štěpánová také podle mě nemá konkurenci, jednak co se týče péče o děti, vždy perfektně poradí, ale hlavně díky svým zkušenostem laktační poradkyni, díky ní kojím, z porodnice jsem přišla absolutně "nerozkojená", málem jsme to vzdali. Tohoto lékaře mohu jen a jen doporučit.

super

Souhlasím s předchozími

Souhlasím!

rozumí své práci, dobrá komunikace s dětmi i jejich rodiči, osobní přístup

C

Je skvělý, umí to s dětmi, vše perfektně vysvětlí ... doporučuji.

nejlepší dětský lékař v Bruntále, velmi pečlivý, rozumí si s dětmi a při vyšetření všechno vysvětlí je skvělý

za tímto lékařem bychom dojížděli i 100 km. vřele doporučuji i ostatním. a paní sestřička štěpánová je doslova zlatá. poplatek 30 kč dáváme v této ordinaci s radostí (klidně bychom dali i víc!).

Nejlepší pediatr v Bruntále...

Velice příjemný, pečlivý, slušný, k dětem má velmi dobrý vztah, nepřehání léčbu s antibiotiky (jako to dělá většina doktorů, se kterými jsem se setkala), dokáže naslouchat a je vždy velice ochotný. Nejlepší dětský lékař, se kterým jsem se setkala.