Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Poliklinika Sušice Jiný

Trávím týden u známých,při hledání hub v lese mě větev dost poranila oko.
Vzhledem k tomu,že jsem z Prahy,tak jsem se obávala vyhledat lékaře,protože po zkušenostech vím, že by mě jako cizí nemuseli ani ošetřit a pokud ano, tak bych si hodně dlouho počkala.
Bolest byla tak silná,že jsem musela lékaře vyhledat a děda mě odvezl právě do Sušice k tomuto panu doktorovi.
I přesto,že v čekárně bylo mnoho dalších pacientů,šla jsem na řadu jako druhá a nikdy nezapomenu na tak milý a vstřícný přístup.
Tímto moc děkuji.

Dnes, opravdu než parodie, na kdysi dobrého lékaře! Pan doktor, by se měl nad sebou pořádně zamyslet. Zajímalo by mě, podle jakého měřítka, bere své pacienty, když se hlavně jedná o dítě. Doufám, že je pan doktor, na sebe hrdý. Nebo, si s toho vzal ponaučení???

v průběhu posledních cca 10let jsem měl třikrát úraz (levého) oka; zásluhou Mudr.Toufara ještě vidím a poměrně dobře, v jiných zdr.zařízení mám obavy si požádat i o recept.
V čekárně nečekáte hodiny, než se otevřou dveře, zpravidla jsou ráno otevřené pořád, výměna skel na brýlích byla za týden hotova a oznámena smskou, profesionální přístup a příznivé ceny. Nemám co dodat.
Personál "Oční ambulance" je vstřícný, pozorný a na naše "české poměry" nezvykle rychlý!
Jen tak dál!
P.S. : /Dotyčné osobě, která se neumí podepsat pod svůj názor bych doporučil navštívit jiného lékaře../

S přáním více takových odborníků v naší vlasti.

Pavel Jíně
Volšovy

Dnes už jen parodie na kdysi velmi dobrého lékaře. Upřednostnil prodej brýlí před léčením a podle toho to taky vypadá.

vynikající odborník.

DOPORUČUJI,JE TO DOBRÝ LÉKAŘ.

Dr.Toufar je dobrý lékař,ale z jeho strany to chce více komunikace s pacienty.

X

pečlivý a důsledný

Vynikající lékař, skvělé jednání...

Lékař, který ví co dělá, profesionál, sestřička má příjemné jednání, myslím si, že je vše tak jak má být.