Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm
Orth-Traum spol s r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Palackého 481, Rožnov pod Radhoštěm
ORTHES, spol. s r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Zlomenina

Po hospitalizaci v nemocnici a podepsání reversu jsem nedoufal že mi někdo pomůže ... poté jsem se dostal k panu doktorovi Surýmu a musím říct ze jeho profesionální přístup a sympatie ... jsou více než úžasné poradil mi a snaží se do teď vyřešit můj velký problém s drtivou zlomeninou ruky ... ochotný příjemný člověk !!!
Jiného ortopeda bych na sebe nenechal ani sáhnout !
PS: Škoda,že takových doktorů není více .
Lazos *****

C
Umístění: jiné místo

Dnes jsem ho se synem poprvé navštívila,velice mě překvapil svým přístupem a odborností. Má charisma a smysl pro humor . Člověk by měl brát i tohle do úvahu,jelikož usmáty a správně naladěny lékař je správny krok k léčbě.

Výborný lékař se smyslem pro humor. Profesionální, odborně zdatný, zároveň velmi lidský...Mohu opravdu jen doporučit.

V lednu 2011 jsem u p.Dr. Sureho podstoupila operaci kolene. Velmi mne prekvapil jeho humor hned po operaci " kdyz budete potrebovat odoperujeme i druhe koleno...ja sam mam po zakroku obe a hraju hokej a sportuju" laskavy pristup ; peclivost; profesional jak ma byt.
Muzu vsem jen doporucit.
Spickovy personal na klinice Orthes.

Pan doktor Surý je opravdu odborník na své místě.Na klinku dojíždím po doporučení až z Ostravy,po špatných zkušenostech s městskou nemocnicí.Vždy mi pomohl artroskopíí a teď,když se blíží totální endoprotéza,nedovedu si představit,že bych si ji nechala udělat někde jinde,než u něj.Na kontroly k panu doktorovi se vždy těším,pokaždé si udělá čas,všechno krásně a polopaticky vysvětlí a pokaždé mě zbaví obav a strachu,že by něco nedopadlo dobře.Je usměvavý,příjemný a sympatický,což se,bohužel,nedá říct o každém lékaři.Děkuji za všechno,co pro mě udělal a ještě udělá a věřím,že díky němu a celému kolektivu Orthesu budu ještě dlouho chodit a tancovat.....Děkuji...

Musím se přidat k chvalozpěvům. Po návštěvě u jiného specialisty, který byl pravý opak MuDr Surého, to bylo pohlazení na duši. Pan doktor Surý všechno vysvětlil, usměvavý ,milý a ano ... krásný. Kdyby bylo 10 hvězdiček, dám 10. Jana Brzková

Pan doktor Surý mi opravil koleno po kolegovi z NJ, takže už mám po problému a mohu zase pracovat. Byla s ním i u operace sranda (byl jsem při vědomí). Nepotřeboval jsem ani hole, které se jinde musí minimálně 14 dní používat. Děkuji za perfektně odvedenou práci a přeji hodně zdaru! :-)

Ma.Kl.
Úžasný doktor nejen profesionálním přístupem ale také psychickou podporou. Děkuju moc, díky Vm můžu opět hrát volejbal

Dobrý den!
Patrně mě orthopedie v poliklinice ve Valašském Meziříčí trestá za mé dřívější "školní" prohřešky.
Jinak bych neměla problém propracovat se přes zdravotní sestru do ordinace.
Lam.

G

Pan doktor mě baví! V prvé řadě je to dborník na svém místě, který se k pacientům chová opravdu skvěle. Kromě toho je usměvavý, sympatický a ještě k tomu hezký. Radost nechat se ošetřit. :-)

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, už více než rok cítím bolest v oblasti 1-2 obratlů v bederní části páteře. Bolest není ochromující, ale po fyzické aktivitě už je nepříjemná (místo je bolestivé i na dotek). Mívám také problém s mravenčením/brněním palce levé ruky. Můžu se k Vám objednat nebo potřebuju doporučení osobního lékaře nebo byste mi doporučil úplně jiný postup. Děkuji

Dobrý den, stav který popisujete je spíše otázkou pro neurologa... Ale pokud budete chtít mrknu na to i já a nastíním Vám můj plán.. objednejte se na tel. naší ambulance, měla by být žádanka od PL s pozdravem DrSurý
    postup
    1. vyšetření klinické RTG ev CT
    2. dle nálezu nejpíše kvalitní RHB
    3. Farmakoterapie B vitamínem a ev. spasmolytikem jako podpůrná léčba
    to vše pokud vyloučíme horší stav jenž by např zapříčinil trvalejší oblenění svaloviny dolních končetin, což ale asi podle popisu nehrozí :-)

MUDr. David Surý

• Dobrý den pane doktore, v roce 2015 jsem byla ve FN Olomouc na Tep pravého kyčelního kloubu a přišití svalu.A to jen díky vám,protože pro frýdeckou nemocnici jsem byla zdravá.Pan primář Špička odvedl výbornou práci,ale na něco jsem se ho zapomněla zeptat a tak se obracím na vás.Začala jsem cvičit jogu a nevím jestli můžu dělat turecký sed a sedět úplně na patách a vůbec vytačet nohu úplně doprava.(vím,že křížit do leva nemůžu). Děkuji za odpověď

Dobrý den, přesto že bude kyčel z FN OC skvělé udělana, má tato endoprotéza své limity. S rotacema resp. turecký sed je mechanismus, kterým pri samotne operaci kyčel luxujeme, přiznám se že sam nevím ale je to individualni, já bych to neriskoval je to riziková poloha .... Nevím jestli jsem pomohl s pozdravem Sury

MUDr. David Surý

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)