Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm
Orth-Traum spol s r.o.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Jiný

Můžu říct jenom to, že to jeden z nejlepších ortopedů v ČR.
Jak profesionální přístup tak i samotná operace a léčba.
Mohu jen doktora Davida Surého pouze doporučit všemi deseti.

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Zlomenina

Po hospitalizaci v nemocnici a podepsání reversu jsem nedoufal že mi někdo pomůže ... poté jsem se dostal k panu doktorovi Surýmu a musím říct ze jeho profesionální přístup a sympatie ... jsou více než úžasné poradil mi a snaží se do teď vyřešit můj velký problém s drtivou zlomeninou ruky ... ochotný příjemný člověk !!!
Jiného ortopeda bych na sebe nenechal ani sáhnout !
PS: Škoda,že takových doktorů není více .
Lazos *****

C
Umístění: jiné místo

Dnes jsem ho se synem poprvé navštívila,velice mě překvapil svým přístupem a odborností. Má charisma a smysl pro humor . Člověk by měl brát i tohle do úvahu,jelikož usmáty a správně naladěny lékař je správny krok k léčbě.

Výborný lékař se smyslem pro humor. Profesionální, odborně zdatný, zároveň velmi lidský...Mohu opravdu jen doporučit.

V lednu 2011 jsem u p.Dr. Sureho podstoupila operaci kolene. Velmi mne prekvapil jeho humor hned po operaci " kdyz budete potrebovat odoperujeme i druhe koleno...ja sam mam po zakroku obe a hraju hokej a sportuju" laskavy pristup ; peclivost; profesional jak ma byt.
Muzu vsem jen doporucit.
Spickovy personal na klinice Orthes.

Pan doktor Surý je opravdu odborník na své místě.Na klinku dojíždím po doporučení až z Ostravy,po špatných zkušenostech s městskou nemocnicí.Vždy mi pomohl artroskopíí a teď,když se blíží totální endoprotéza,nedovedu si představit,že bych si ji nechala udělat někde jinde,než u něj.Na kontroly k panu doktorovi se vždy těším,pokaždé si udělá čas,všechno krásně a polopaticky vysvětlí a pokaždé mě zbaví obav a strachu,že by něco nedopadlo dobře.Je usměvavý,příjemný a sympatický,což se,bohužel,nedá říct o každém lékaři.Děkuji za všechno,co pro mě udělal a ještě udělá a věřím,že díky němu a celému kolektivu Orthesu budu ještě dlouho chodit a tancovat.....Děkuji...

Musím se přidat k chvalozpěvům. Po návštěvě u jiného specialisty, který byl pravý opak MuDr Surého, to bylo pohlazení na duši. Pan doktor Surý všechno vysvětlil, usměvavý ,milý a ano ... krásný. Kdyby bylo 10 hvězdiček, dám 10. Jana Brzková

Pan doktor Surý mi opravil koleno po kolegovi z NJ, takže už mám po problému a mohu zase pracovat. Byla s ním i u operace sranda (byl jsem při vědomí). Nepotřeboval jsem ani hole, které se jinde musí minimálně 14 dní používat. Děkuji za perfektně odvedenou práci a přeji hodně zdaru! :-)

Ma.Kl.
Úžasný doktor nejen profesionálním přístupem ale také psychickou podporou. Děkuju moc, díky Vm můžu opět hrát volejbal

Dobrý den!
Patrně mě orthopedie v poliklinice ve Valašském Meziříčí trestá za mé dřívější "školní" prohřešky.
Jinak bych neměla problém propracovat se přes zdravotní sestru do ordinace.
Lam.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš názor. Už 6 den mě bolí palec u ruky, aniž bych si jej někde narazila. Oteklé to nemám, bolí to u kořene palce a je bolestivé ho ohýbat natož něco do ruky vzít. Byla mi diagnostikována leidenská mutace, nemohla by v palci být třeba i krevní sraženina? Děkuji za odpověď

Dobrý den. Bolest palce bude jiného původu než-li krevni sráženína. Z toho nemusíte mít obavy. Je třeba se na to podívat. S pozdravem

MUDr. David Surý

• Dobrý den,můžete mi prosím vysvětlit co znamená dg Stp contusionem omae l.sin. Omalgia l.sin. Rtg ramene bez traumatických změn. Děkuji za odpověď

Dobrý den znamená stav po pohmoždeni ramene. Bolest ramene. A rentgen - bez urazovych změn

MUDr. David Surý

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)