Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou
Psychiatrická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Doktor Skorunka mi nijak nepomohl. Přišla jsem se sebevražednými myšlenkami a depresí a po mém popisu problémů se ujal slova a začal mi vykládat, že moje jedinné řešení je probrat mé trápení s rodinným terapeutem, protože jen on mi pomůže překonat mé partnerské a rodinné problémy. O rodině jsem mu přitom řekla max 1-2 věty.
Po mé překvapené reakci mi řekl, že on takové problémy jako mám já neřeší, to musím sama s psychologem, když jsem si to stejně zavinila. Místo pomoci jsem se tak dočkala stigmatizace. Jako psychiatr by mohl vědět, že za depresi si lidé nemohou a jaké následky může mít když to řeknete člověku se sebevražednými myšlenkami.

P
Umístění: Psychiatrická ambulance Jiný

Byla jsem pacientkou MUDr. Skorunky. Při prvním rozhovoru si na vás udělá poměrně dost času (cca půl hodiny), ale mluví především on anebo mluvíte vy a on vás moc neposlouchá. Byla jsem v poměrně vážné depresi a vystresovaná a tak jsem chrlila, co tedy mám za problém. Pan doktor mě pravidelně přerušoval s tím, že podobné pacienty jako já zná popř. že je mu vše jasné už z pohledu na mě. Následně začal mluvit o tom jaký je odborník s praxí, který už vše pozná od pohledu a pacienty si může vybírat, protože jich má hodně. Pokud se mi, tedy něco nelíbí ať si najdu někoho v Praze, tam prý mají více trpělivosti a jemu je to úplně jedno.
Jeho závěr byl že nepůjde o nic vážného, není nutné psát antidepresiva která stejně nefungují (už jsem zkoušela u praktického lékaře). Nejspíš jde o psychosomatiku (říkala jsem, že občas mívám bolesti hlavy) a mám jezdit do Prahy na psychosomatické terapie k jeho známému (bydlím víc než 100km daleko a ve svém stavu sotva vstanu z postele).
Rozhovor ukončil tím, že mě objednal za půl roku s tím, že uvidíme co se stane a zopakoval, že mám být ráda, že mě někdo léčí, prý co mají říkat zdravotníci, u tech by údajně chápal deprese a vážnější stavy za covidu.
Celkově nedopuručuji, pan doktor jedná arogantně povýšeně, jakékoli návrhy a diskusi odmítá s tím že mu nejste rovnocenným partnerem a nebude vám psát prášky, protože vy chcete a nesnažíte se sám. Zaškatulkuje si vás už na začátku sezení a má tendence problém zlehčovat a vyšumět ( popř. čekat, že změníte doktora).
Věřím, že u lehčích stavů může i pomoct u vážnějších volte někoho jiného.

Názor přidán dne 06.04.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Ověřeny pacient

Vše v pořádku. Dobrý přístup, kdy jsem měl pocit, že pan doktor má zájem pomoc a dokáže nabídnout i řešení.

Pan doktor velmi vstřícně a lidsky přistupuje k pacientům. Léčebné účinky mají nejen prášky, které mi předepsal, ale i jeho chování a jednání. Doporučuji návštěvu u něho všem, kteří mají problémy "s duší", a především těm, kteří se za své problémy stydí a nevědí, jak s nimi naložit. Nečekejte politování, ale skutečnou pomoc, pokud budete spolupracovat a opravdu se snažit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti