Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Ordinace estetické chirurgie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Pan doktor je super ve všech směrech,jezdím k němu cca 20 let,je milý,ochotný,vždycky rád poradí,pomůže,byla jsem na operaci s žílami,mám úplně malinkatý jizvičky. Nikdy jsem o něm neslyšela nic špatného,a to znám spoustu lidiček co k němu jezdí.

Je to machr...široko, daleko by takového člověk nenašel. 100% spokojenost.

Pan doktor Shihata je velmi příjemný a milý.
Má mojí plnou důvěru.Velmi mi pomohl.
Velké díky ,pane doktore.

Z několika návštěv na estetické chirurgii s ním mám velice dobré zkušenosti, navíc je velmi ochotný a příjemný. Doporučuji!

Chtěl bych sdělit pánovi s blekotáním, že Kudr nikdy nikoho nesepsul protože se bojí že mu to vrátí a dále doktor Shihata se na rozdíl od jiných nezdržuje zbytečným tlacháním, když jsem byl na jeho pokoji udělal co je potřeba a po té na kontrole tak než přišel trávil jsem tam 3 hodiny o ničem pak jsem byl za 30 minut vyřízený, poučený, spokojený. Víte houby o tom co bylo potřeba udělat a myslím že jen kecáte a ještě k tomu blbě.

J
Ověřeny pacient

Myslím,že pan doktor se svým přístupem brání zbytečným výlevům některých pacientů,mám s ním osobní zkušenost a nemůžu si stěžovat, co jsem chtěla vědět,o tom mě informoval a operaci provedl zřejmě také dobře. Myslím, že nikdo nemusí mít obavy.

Já jsem operován byl taky na žlučník pan doktor byl v poohodě žádné dlouhé blábolení o ničem jako někteří jiní. Co jesm chtěl to mi řekl operaci provedl bezchybně. CO se týče hodnocení o komplikovaném a nekomplikovaném slepáku tak si myslím, že pán který zde píše to těžko může zhodnotit protože o tom evidentně nic neví.

No asi nic moc.V nemocnici jsem byl na žlučníku,ale po tom co jsem tam slyšel a viděl na de mnou asi stál anděl strážný!Jinak kdybych to tu zveřejnil asi bych se žalobě na ochranu osobnosti nevyhnul../tak raději pšt a příště HK/

Doporučuji pánovi doplnit gramatické znalosti českého jazyka o i a y, jinak s Vámi nesouhlasím pan doktor je ochotný a určitě ví co dělá, já jsem s ním byl spokojen

Mně taky dělal slepák,mam jizvu 2 cm,je sice vysoký,ale ruce nemá "jak lopaty".Třeba jste tlustý,když máte velkou jizvu.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti