MUDr. David Shihata

Chirurg Více

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Ordinace estetické chirurgie
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace estetické chirurgie Jiný

Byla jsem u pana doktora na operaci křečových žil, která stála nemalé peníze. Po operaci mi zůstaly opravdu ošklivé jizvy a po 5 letech jsem musela na reoperaci do jiného soukromého zařízení. Rozdíl byl neskutečný, jak v přístupu pana doktora, tak hlavně v tom, že pan doktor odstranil příčinu a narozdíl od pana Shihaty mi vysvětlil, že to není neřešitelný problém. Takže pana Shihatu opravdu nedoporučuji, operace a časté sklerotizace staly hodně peněz, ale mám bohužel na památku spoustu ošklivých jizev.

Umístění: Ordinace estetické chirurgie Jiný

Dívám se, že recenze je napsaná po hodně dlouhé době. Pan doktor je pořád šikovný, ale už si přestal vážit pacientů, kteří mu do ordinace nesou nemalé peníze. Buď je nechá čekat na ošetření dlouhé hodiny a nebo nechá zamknout budovu a pacienty raději vůbec nepustí do čekárny.

Pan doktor je super ve všech směrech,jezdím k němu cca 20 let,je milý,ochotný,vždycky rád poradí,pomůže,byla jsem na operaci s žílami,mám úplně malinkatý jizvičky. Nikdy jsem o něm neslyšela nic špatného,a to znám spoustu lidiček co k němu jezdí.

Je to machr...široko, daleko by takového člověk nenašel. 100% spokojenost.

Pan doktor Shihata je velmi příjemný a milý.
Má mojí plnou důvěru.Velmi mi pomohl.
Velké díky ,pane doktore.

Z několika návštěv na estetické chirurgii s ním mám velice dobré zkušenosti, navíc je velmi ochotný a příjemný. Doporučuji!

Chtěl bych sdělit pánovi s blekotáním, že Kudr nikdy nikoho nesepsul protože se bojí že mu to vrátí a dále doktor Shihata se na rozdíl od jiných nezdržuje zbytečným tlacháním, když jsem byl na jeho pokoji udělal co je potřeba a po té na kontrole tak než přišel trávil jsem tam 3 hodiny o ničem pak jsem byl za 30 minut vyřízený, poučený, spokojený. Víte houby o tom co bylo potřeba udělat a myslím že jen kecáte a ještě k tomu blbě.

Myslím,že pan doktor se svým přístupem brání zbytečným výlevům některých pacientů,mám s ním osobní zkušenost a nemůžu si stěžovat, co jsem chtěla vědět,o tom mě informoval a operaci provedl zřejmě také dobře. Myslím, že nikdo nemusí mít obavy.

Já jsem operován byl taky na žlučník pan doktor byl v poohodě žádné dlouhé blábolení o ničem jako někteří jiní. Co jesm chtěl to mi řekl operaci provedl bezchybně. CO se týče hodnocení o komplikovaném a nekomplikovaném slepáku tak si myslím, že pán který zde píše to těžko může zhodnotit protože o tom evidentně nic neví.

No asi nic moc.V nemocnici jsem byl na žlučníku,ale po tom co jsem tam slyšel a viděl na de mnou asi stál anděl strážný!Jinak kdybych to tu zveřejnil asi bych se žalobě na ochranu osobnosti nevyhnul../tak raději pšt a příště HK/