Adresa

Privátní gynekologicko-porodnická ambulance
Barákova 1501, Hořice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

K panu doktorovi chodím již více než 6let a za celou dobu mohu vyjádřit pouze maximální spokojenost. Všechny mé problémy vždy řeší a dává mi možnosti, jak postupovat. Má opravdový zájem a vyšetření je naprosto bezbolestné a mnohdy se ani nenadějete a můžete jít. Sestřička je také velice ochotná a když může, pomůže. Stojí to i za delší dojezdovou vzdálenost.

J
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem přešla od jiné paní gynekoložky. Udělala jsem velice dobře a pana doktora doporučuji všem v okolí Hořic. Na všechny mé dotazy mi vždy vřele podával odpovědi. Má lidský přístup a k ženám je citlivý a ne jako některé doktory,které bych spíše označila jako necitlivé a rasy. Sestřička je také příjemná a ochotná. Bohužel teď žiji v jižních čechách a nezbyde mi nejspíš nic jiného, než si najít gynekologa tady v okolí. Když ale čtu ty recenze na jihočeské gynekology, ani se mi od pana doktora nechce.

R
Ověřený profil

Výborný lékař s lidským přístupem. V Hořicích jsem vždy našla skvělého gynekologa. Všem ženám vřele doporučuji, lékař je nejen odborník, ale i vtipný člověk.


V
Ověřený profil

Přešla jsem k panu doktorovi na začátku těhotenství a mužu řict že jsem udělala nejlíp co sem mohla,a pokažde sem se těšíla na vyšetření.


A
Ověřený profil

Perfektní jako lékař i jako člověk. Má zájem, chuť i energii. Problém rád vysvětlí, nabídne možnosti, nic nevnucuje. Opravdu mohu říci, že jsem nadmíru spokojena :)


A
Ověřený profil

Konečně dobrý gynekolog! Pan doktor Pech věnuje každému patřičnou péči, nezlehčuje nic, co mu řeknete, a o vyšetření skoro nevíte, že proběhlo.


K
Ověřený profil

S panem doktorem jsem velice spokojená, je příjemný, vstřícný a občas prohodí i nějaký ten vtípek :-). Vřele doporučuji, v Hořicích má tu nejlepší pověst :-)


D
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem teď přišla jelikož jsme se sem přistěhovali. A s minulým doktorem v české třebové jsem byla velice nespokojena . Pan doktor i sestřička jsou velmi milý , ochotný a starostlivý. Jsem ráda že mě budou celým těhotenstvím provázet zrovna oni


Došlo k chybě, zkuste to znovu