Privátní gynekologicko-porodnická ambulance
Barákova 1501, Hořice

K panu doktorovi chodím již více než 6let a za celou dobu mohu vyjádřit pouze maximální spokojenost. Všechny mé problémy vždy řeší a dává mi možnosti, jak postupovat. Má opravdový zájem a vyšetření je naprosto bezbolestné a mnohdy se ani nenadějete a můžete jít. Sestřička je také velice ochotná a když může, pomůže. Stojí to i za delší dojezdovou vzdálenost.

K panu doktorovi jsem přešla od jiné paní gynekoložky. Udělala jsem velice dobře a pana doktora doporučuji všem v okolí Hořic. Na všechny mé dotazy mi vždy vřele podával odpovědi. Má lidský přístup a k ženám je citlivý a ne jako některé doktory,které bych spíše označila jako necitlivé a rasy. Sestřička je také příjemná a ochotná. Bohužel teď žiji v jižních čechách a nezbyde mi nejspíš nic jiného, než si najít gynekologa tady v okolí. Když ale čtu ty recenze na jihočeské gynekology, ani se mi od pana doktora nechce.

Výborný lékař s lidským přístupem. V Hořicích jsem vždy našla skvělého gynekologa. Všem ženám vřele doporučuji, lékař je nejen odborník, ale i vtipný člověk.

Přešla jsem k panu doktorovi na začátku těhotenství a mužu řict že jsem udělala nejlíp co sem mohla,a pokažde sem se těšíla na vyšetření.

Perfektní jako lékař i jako člověk. Má zájem, chuť i energii. Problém rád vysvětlí, nabídne možnosti, nic nevnucuje. Opravdu mohu říci, že jsem nadmíru spokojena :)

Konečně dobrý gynekolog! Pan doktor Pech věnuje každému patřičnou péči, nezlehčuje nic, co mu řeknete, a o vyšetření skoro nevíte, že proběhlo.

S panem doktorem jsem velice spokojená, je příjemný, vstřícný a občas prohodí i nějaký ten vtípek :-). Vřele doporučuji, v Hořicích má tu nejlepší pověst :-)

K panu doktorovi jsem teď přišla jelikož jsme se sem přistěhovali. A s minulým doktorem v české třebové jsem byla velice nespokojena . Pan doktor i sestřička jsou velmi milý , ochotný a starostlivý. Jsem ráda že mě budou celým těhotenstvím provázet zrovna oni