Žďárská 32, Ždírec nad Doubravou

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je skvělý pediatr, poradí, je milý k detem stejně tak jako keho žena. Krásná cekarna pro miminka která je oddelena od nemocnych pacientů je velké plus. Jsem ráda, ze jsem pro svého syna našla tak empatickeho a milého lékaře. Mé rozhodnutí bylo na základě hodnocení právě na ZnamyLekar.

Umístění: Ordinace pediatrická konzultace

MUDr. Komárek je výborný lékař. Chodíme k němu již 10 let a již s třetím dítětem. Jeho péče, chování a vybavení čekárny je na úrovni zahraničí. Mohu zavolat kdykoli a je mi vždy nápomocen bez jediného negativnivniho tonu. Velmi si ho vážím za jeho lidský i odborný přístup. Mohu mluvit narovinu a položit hodně otázek, které jsou mi vždy zodpovězeny. Žádné zaryte postupy, jde s dobou. Zkrátka pomoc na úrovni.
Mnoho pediatru by se od něho mohlo učit, alespoň u nás na Žďársku.
Věřím, že tento názor budu mít i za dlouhá léta, až vyroste a bude od pana Komárka odcházet ten náš nejmladší.

Umístění: Ordinace

Přidávám se k hodnocení NEJLEPŠÍ PEDIATR. Ochotný, milý, hodný, příjemný. Kdykoli poradí, i mimo pracovní dobu. Jeho ochota a přístup je v dnešní době zázrak. Nikdy není nepříjemný, odpoví na otázky. Ordinace krásná, příjemná sestřička, i paní v recepci. Za mě velké děkuji!

vzdy mily a ochotny pan doktor. vim, ze mu mohu zavolat kdykoliv a nebude neprijemny. deti k nemu chodi rady, neb ma krasnou cekarnu a la obyvaci pokoj s hrackama a s tv, kde bezi pohadky a je na ne hodny.

K panu doktorovi Komárkovi chodíme již rok s naším malým synkem. Jsme s ním velice spokojeni, je pečlivý, když potřebujeme s čímkoliv poradit, pan doktor je laskavý a vše rád vysvětlí a poradí. Chodíme k němu rádi a vážíme si, že takového lékaře máme, kterému můžeme důvěřovat.

Výborný pediatr, na kterého se můžeme spolehnout. Protože mě péče o naše děti zajímá, vždy všechno perfektně vysvětlí, nabídne možné varianty, upozorní na rizika. Nenutí ATB, což je pro mě základ (po zkušenostech s lékaři, kteří jsou schopni napsat ATB na virózu, je podobný doktor poklad), ochotný přistoupit na modernizovaný očkovací kalendář apod. Jsem ráda, že se nám povedlo takového pediatra najít.

My jsme maximálně spokojeni. Pan doktor je pečlivý, poradí, podpoří, povzbudí. Je milý, citlivý, stejně jako jeho žena. Můžeme opravdu jen doporučit.

Jsem s panem doktorem Davidem Komárkem velmi spokojen :-) škoda, že něj brzo příjdu. Čeká mě konec studia :-/

Výborný, slušný lékař. Jeho přístup k pacientům je ukázkový, znalosti kvalifikované.

NEJLEPŠÍ PEDIATR